Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

majkas
4. nov 2010

@lucia32 jo, s tym suhlasim, ale aj tak mi to asi pride potom divneked uz si nebudeme davat darceky 🙂

majkas
4. nov 2010

zase ste tak zahadne zmizli jak vcera? 😅

@lucia32 luci pls kuk doma na tu zehlicku a posli cislo modelu do IP. dik

lucia32
4. nov 2010

@majkas jasne, bo som kukala ale to ťažko bo ich je vela

lucia32
4. nov 2010

A ja som tu, ale ked nikto nepíše, tak ani ja 😝

lucia32
4. nov 2010

Teraz je akcia s eniki beniki...čo povite na ceny týchto knižiek http://www.enikibeniki.sk/shop/index.php?page=s... teraz aj 10% zlava a nejaký darček ...čo na to vy knižkárky? @lucim @majkas

lucia32
4. nov 2010

http://www.ahakniha.sk/kniha/kto-sa-skryva-v-dz... tak tu je napríklad kto sa skrýva v džungli o 1€ lacnejšia 😝

laurajana
4. nov 2010

@majkas župan v Ostrave, keď som bola u švagrinej 😉

zmurkaz
4. nov 2010

Ahojte babulky - tak mne už slečinka spinká ... dnes opäť prekvapila ... vstala o 6:30 a zalahľa večer o 18:40 (s medzipristátim v spánkovicia doobeda 40 min 🙄 😨...tak takto je to s nami a s časvým posunom 🙄 🙄 🙄

A dnes mi prišiel link ... to pre kočky, ktoré posielali peniažky Saške Wagnerovej - dcérke mojej kamarátky čo má rakovinu ...je to článik ako sa postavil primár z BB k Saškinmu prípadu ..... 😠

www.cas.sk%2Fclanok%2F184286%2Ftazko-chora-sask...

lucia32
4. nov 2010

@zmurkaz ahoj...mne to nejde zobraziť 😝
Aj naša teraz zaspinkala 🙂 Kuk čo sme si dali uhački k našej bundičke

traktor
4. nov 2010

ahojte 🙂
@zmurkaz ani mne to nejde.
@lucia32 aaach, krasne 🙂 ..ja som teraz vydrazilapre matka nohavky aj tricko..tak huraaaa..a topanky som nikde nezohnala...nic nemaju 😒 ..len botasky a cizmy...ale cizmy maju velky vyber a krasne a od 12.90....a cely den sme boli v meste, ..z miskou na endo..a vsetko je ok, tak som rada...

traktor
4. nov 2010

@lucia32 a simonka bola na pc..a videla, ze mi pises..len sa ti hanbila odpisat, ze nie sme doma 😀 😉

lucia32
4. nov 2010

@traktor jaj to je maska, však jej povedz, že sa nemusí...ja bežne odpisujem Biankinym spolužiačkam, ked som na jej face ...som nahravala fotky do albumu

traktor
4. nov 2010

@lucia32 ona je papula..ale len doma alebo vonku medzi svojimi 😀 ..a kde fotky tu?..idem kuk

lucianna1312
4. nov 2010

@lucia32 nadherny setik, baby aj ja chcem vediet takto pekne pliest...naucte ma, prosimmmm...

lucia32
4. nov 2010

@lucianna1312 😝 ja som ho neplietla 😀 dala som za euráče...ale budem ho študovať a pokusim sa o niečo podobné 😉 aj ked nie som lavá, zas nejako kreatívna nie som, ja najradšej podla niečoho 😉

lucianna1312
4. nov 2010

@lucia32 aha, ale ved vy ste tu tak ci tak velke sikulky....kolko stal?

zmurkaz
4. nov 2010

čaute baby - tak som si náhodne dnes v kľude pozrela ordináciu 😅 ...a tu je ten link - hádam pôjde
@lucia32 @traktor
http://www.cas.sk/clanok/184286/tazko-chora-sas...

ani3012
5. nov 2010

Dobré ránko júlovky !

Meniny oslavuje: Imrich, Emerich, Imriška
Meniny oslavuje v ČR: Miriam,Emerich, Věduna, Zachar, Zachariáš

lucia32
5. nov 2010

Ránko...
@lucianna1312 setík stál 22€ 😉

Totálny lyžiarsky začiatočník si zlomí nohu počas prvej jazdy na svahu.
Je to pokrok! hovori záchrancom. Vlani som si zlomil nohu už pri vystupovaní z vlaku.

Dvaja farári sa rozprávajú:
"Mne sú zo všetkých športovcov najsympatickejší bicyklisti."
"Prečo?"
"Lebo sa starajú o svoje duše."

Príde policajt do drogérie kúpit si dezodorant. Predavačka sa pýta:
- Chcete guľkový?
- Nie, pod pazuchy!

Prečo sú Japonci takí múdri?
Lebo nemajú blondínky!

Moja priateľka je anjel.
No, pre istotu sa pozri ešte raz, pretože aj hus má krídla.

V akom aute sa vozia ovce?
???
V beeeeeeeeeeeemw...

Vymením ženu za vrece múky.
zn: dobre vymletá.

Viete, kedy je černoch biely?
No predsa, keď je ešte spermia.

Čo rozumie muž pod pojmom: Robiť domáce práce.
Že musí zdvihnúť nohy, aby si mohla vysávať.

Škola by ma najviac osvietila, keby začala horieť.

😀

lucia32
5. nov 2010

@zmurkaz čítala som článok aj diskusiu...hmm, neviem čo povedať...jasné, že NČ si hladá takéto príbehy, aby sa mu výtlačky dobre predávali, možno aj na úkor toho, že zašpiní všetko okolo seba 😝 Ale napriek všetkému držím Saške a jej rodičom prsty, aj ked ich nepoznám, ale viem, že rodičia pre choré dieťa by urobili aj nemožné, teda ja určite 😵

lucim
5. nov 2010

dobre ranko, aspon vas pozdravim, kym sa matko hojda v kresielku. 🙂

@lucia32 naaadherne veci si objednala a na natynke to vyzera bombovo. 🙂

insprujeme inspurijeme - vianoce sa bliiizia. 😉

ja som si to nakoniec s tym dielenskym stolikom rozmyslela, bude len naradie, stolik by tu zavadzal ... a ked si tak spomeniem, matko sa tiez v detskych centrach radsej motal okolo kuchynky 🙂

laurajana
5. nov 2010

@lucia32 krásnučky setíček

lucia32
5. nov 2010

@lucim
@laurajana ahojte.... no snažila som sa 😀
Lucim ajmňa náš ocko utlmil, aby som to z darčekmi nepreháňala, lebo Nataly sa nakoniec aj tak hrá so somarinkami a nie s hračkami 😝

laurajana
5. nov 2010

a zas je tu piatok a pomaly víkend, tak prajeme všetkým pekný deň a víkend... 😉 my sa snáď už doliečime a v pondelok dítko staršie môže stupkať do škôlky 😉 inak vonku je riadne teplo na mesiac november, že? 😒

kristina1984
5. nov 2010

@laurajana Je vonku krááásne

kristina1984
5. nov 2010

Dobrý deň maminky...Tak malý spinká a maminka môže byť na nete...... 🙂

laurajana
5. nov 2010

@kristina1984 aj tu skôr krásna jeseň akoby ani sniežik nemal padať...sranda...ale na chorôbky počko bez mráziku 😒

inneska
5. nov 2010

ahojte 🙂

veru, dnes je akoby jar prichodila a nie zima zimúca 😀 boli sme vonku, tearz sa ešte spinká...dovára sa polievočka hrášková, mama mala rajčinovú, tú mi erik nechcel..a potom zase len von 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre