Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
14. nov 2010

@ani3012 co o co ide? nem tudom na co sa pytas 😝

ani3012
14. nov 2010

@lucim aký darček 🙂 som sa blbo opýtala 😀

lucim
14. nov 2010

@ani3012 jaaaaj, a ja som si neuvedomila, ze som to vlastne nenapisala. kupili sme si plazmovu placatu telku. 🙂

traktor
14. nov 2010

a ahojte 🙂
@lucim super darcek 🙂 ...najprv som myslela , ze net..potom telka..a je to telkaaa 😀 😉
@ani3012 mi mame tiez rychlovarnu taku lacnejsiu...ked sa pokazi, nie je mi luto ju smarit do kosa 😀 ,,a zatial sluzi...mozno zajtra dozije..uvidime...a mikrovlnku mame 15 rocnu..este z madarska..a tam ohrievam mliecko..nedam ju za nic.. 😉

lucim
14. nov 2010

aaaahoj trakusik ivusik 🙂

lucim
14. nov 2010

@traktor diky za uznanie, na vianoce sa budeme tesit, ako si matko rozbaluje svoje, nebudu nas rusit nase krabice 😀
my sme mali doteraz lacne konvice, tiez - ked dosluzili, bola dalsia bez problemov, teraz mame akoze kvalitnejsi material ci co a som zvedava, kolko po vyprsani zaruky prezije.

ani3012
14. nov 2010

@lucim moja sesternica má takú podobnú akú Majka a má ju pokazenú od nova.Voda akože sa v nej zohreje,ale nesmie ju nechať položenú na základni,lebo sa jej voda zohrieva stále dokola,aj keď je akože vypnutá.Tak ja preto čo sa týka kanvíc si myslím,že je to jedno ako drahú,záleží ,na aký kus natrafíš.
A telka nech slúži čo najlepšie a najdlhšie! 🙂

@traktor teraz ma napadlo,že ja čo bývam sama mám len druhú kanvicu.To je už 5 rokov.Takže zatiaľ som dobre kúpila.
A som čítala za Paťka a škôlku...to ani neviem,že ste mali taký problém so sukou jednou! Ja by som ju tuším nechala zbiť 😠

ani3012
14. nov 2010

baby chcem sa opýtať...
máte radu alebo poznáte niečo,čo by som dala na chladničku,aby mi malá do nej neliezla? 😠
Aj na skrinku Patrikovú by som potrebovala niečo dať,lebo minule mi ju tri krát komplet vyhádzala 😀

traktor
14. nov 2010

@lucim niekedy aj lacne dlho vydrzi 🙂
@ani3012 skôlka no to bolo nase najväcsie trapenie..preto ten odklad...ale uz je to za nami..a som rada aj za ine deti 😉 .............a lacne..no fakt zalezi aj na co natrafis..mi takto mame kanvicu, mikrovlnku a aj mixer rucny mam ten najlacnejsi a je super a to mixujem fakt casto, kedze peciem vela...a aj deti maju obycko dvd prehravac tesco..a sluzi uz dlhoooo..az som prekvapena...a to sme ho kupili, ze ked ho prastia o zem tak mi ani luto nebude..

traktor
14. nov 2010

@ani3012 😀 ...ja som vsetky skrinky..teda tie rucky za co sa chyti, ked sa otvara zaviazala spolu..a nedaju sa otvorit...a uz to prestal skusat...

ani3012
14. nov 2010

@traktor zlatinko,lenže ona si pichne ruky medzi dvere a odtlačí magnet (dvierka) od chladničky .Ona s rúčkou ani neotvára.
Tie veci ma až tak netrápia,je podarená,ako ich ešte k tomu natriasa 😵 a snaží sa akože poskladať to ,ale skôr tá chladnička ma trápi.

traktor
14. nov 2010

@ani3012 chladnicka aj u nas bola...a vedla mame taku mensiu mraznicku, tak aj tu otvaral..a vyberal si nanuky...ale stacilo len prisne nanho..ze ba, nonono..to nesmies a zobrala som ho prec..nebolo to sice hned ale prestal to robit...a som aj rada, lebo vecne ho upozornovat a brat prec ma uz nebavilo..ale hlavne, ze prestal..potom ho uz len trebalo zabavit...ma malu metlu a zmetak, tak som mu ju strcila do rucky, a dala mu nieco zametat 😀 ...na nas take plati..no u vas..kup jej malu chladnicku? 😀

traktor
14. nov 2010

inak musim povedat, ked sme sa tak prechadzali v hrackarstve..ja chcem byt malaaaaaaaaaa 😢 😀 ....teraz su take krasne hracky..ze normalna pracka, sporak, zehliaca doska..babiky, vlaciky....no uzas..

lucim
14. nov 2010

ani my mame na skrinkach take nalepovacie zatvarace z ikey - ale drzi to na dreve, zo sklenej skrinky mi toodpadlo , tak tam mam lepiacu pasku -taku technicku izolacku, drzi aj na viac krat a ked sa opotrebuje, tak vymenim. sufliky v kuchyni som nvedela vyriesit, lebo nemam klasicke uchytky, tam som vsetko otvorene presypala do flasiek alebo krabic.

ani3012
14. nov 2010

@lucim a čo s tým utorkom ? Nikto mi neodpísal na FB ☹

lucim
14. nov 2010

@ani3012 ja som ti odpovedala, ale o riadok vyssie, ze to kludne mozeme presunut.

lucim
14. nov 2010

@traktor jeeee traky, tak ma tesi, ked ta citam,ze torobim dobre ... my sme mali problem,ze matko hadzal veci na zem, najcastejsie, ked sedel v stolicke na jedenie. uz ma to nebavi furt zbierat ... aj po ruckach symbolicky dostal ... tak som sa jedneho dna rozhodla, ze nie ja to budem riadit, ale on -tak ked pohadze, tak sa zamracim, zlozim ho dole a vsetko musi pozbierat, alebo to aj zametame ci vysavame. zase sa v mysleni posunul, uz mi ukszuje, ze cap po rucke, aj ked to uz nerobim a aj v knizke o nezbednych kacatkach to ukazuje. tusim pochopil, ze by sa nemalo vystrajat. 🙂

ani3012
14. nov 2010

no už som to konečne našla 🙂
skúsim sa popýtať,či u nás nemajú takéto niečo.To by malo stačiť na tú malú opicu 😀

ani3012
14. nov 2010

@lucim akože dnes Evička čo porobila s jedením.....Ona už nechcela papať a obyčajne sa dvíha zo stoličky a chce sa ísť umyť.Dnes si nabrala poriadne do rúk a dva krát sa jej podarilo na všetky svetové strany rozhádzať masko a zemiaky 😝 taká som bola jedovitá,aj dostala po rukách ale neplakala,len odula peru . 😵 😵 najradšej by som ju v tej chvíli vystískala

traktor
14. nov 2010

@lucim no jedine tak na nich...matko napr. ked milan pije kavu tak uzukazuje..nono ba..a hrozi prstikom a hned ide prec.. 🙂 tak som rada...

lucim
14. nov 2010

@ani3012 matkovi sa to RAZ podarilo otvorit, lebo to mame aj na jeho oblubenej skrinke s plastovymi flasami a igelitkami, ale to do toho veeelmi dlho intenzivne stuchal a tusim aj s nejakym nastrojom a dost dlho, myslim, ze to bola nahoda. len dufam, ze to na chladnicke bude drzat, ked mne to na skle nedrzi. ale matka - klop klop klop zatial nenapadlo lasovat po chadnicke, jemu staci, ked sa na nej hra s tou kopou magnetov.

traktor
14. nov 2010

@ani3012 😀 🙂 😵

lucim
14. nov 2010

ze su navystiskanie, ked sa zahanbia.nonono! 😵 😠
teraz mame zase dalsiu neplechu, uz druhy krat mi zlozil kavu z velkeho stola - normalne som bola rada, ze sa oblial komplet cely (nevarim si horucu, hned do nej lejem mlieko) - dostal do ruky modru handricku a taaaak utieral, vsetko, aj stolicku. bubik moj, uvidime, ci to este urobi.

lucia32
15. nov 2010

Ránko...

Za totality přijel turista do městečka, kde byl jen jeden hotel, a ptá se recepčního, jestli mají ještě volná místa."Bohužel, už je tu jen jedno lůžko, kdyby vám nevadilo být na pokoji se dvěma dalšími pány."No, turista to vzal. Přijde na pokoj, seznámí se s těmi dvěma a ulehnou. Ti dva se vybavují o všem možném, včetn...ě politiky, a mají celkem protistátní názory.Turista se snaží je zarazit:"Prosím vás, nechte toho, co když nás odposlouchávají?"Ale oni se jen zasmáli a pokračují v hovoru. Tak se chlápek sebral, vyšel na chodbu, recepčnímu strčil do ruky dvacku a říká mu:"Prosím vás, přineste nám PŘE...SNĚ v devět tři čaje."Vrátil se na pokoj a ti dva pořád vedli protistátní řeči. On juknul na hodinky a povídá:"Tak vy mi nevěříte?"Pak se nahnul ke květináči v rohu a říká:"Soudruhu majore, prosím, pošlete nám tři čaje."Dvě minuty na to se objeví služba s podnosem se třemi šálky čaje. Ti dva vyvalí oči, ztichnou a jdou spát.Druhý den odpoledne se turista vrací z města. Vejde na pokoj, a tam nikdo. Tak se ptá pokojské, kde že jsou ti dva chlápci, co tam včera byli ubytovaní."Sebrali je, že vedli protistátní řeči.""A myslíte, že mne taky seberou? Byl jsem celý večer s nimi.""Taky by vás sebrali, ale soudruhu majorovi se ten váš vtip hrozně líbil."
😀

lucia32
15. nov 2010

Krásne ste sa čítali, tie detičky sú také rozkošné 😵 Naša len občas vyhádže komodu s vecami...v nizkych skrinkách máme len DVD a podobné somarinky...knižky som presunula vyššie, lebo to bolo prvé, čo letelo 😝 Chladničku mame kombinácio s mrazakom a mrazak je dole a to mám občas problem aj ja otvoriť ako je pricucnutý 😀
A ešte jedna : ako som sama papala 😉

ani3012
15. nov 2010

Meniny oslavuje: Leopold , Leopolda, Leopoldína
Meniny oslavuje v ČR: Leopold, Leopolda, Leopoldýna

Kalendárium:
♦ Sviatok sv. Alberta Veľkého, patróna vedcov
♦ Deň väznených spisovateľov (The Writers in Prison Committee pri medzinárodnom PEN Klube, pripomína sa od 1980)

ani3012
15. nov 2010

@lucia32 😀 😀 😀 😀

ani3012
15. nov 2010

@lucia32 mám veľmi rada tie tvoje vtipy 😵 😵 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre