Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

zmurkaz
30. jan 2011

@lucim @kristina1984 ...chi - som sa sem dostala mimo plán 😵 😵 😵 ...ok - súhlasím - dlho - ale nie na prse!!! - čo má - 2 mesiace???? - NIČ! - dostane napiť a potom nech sa herečka trochu posnaží 😉

lucim
30. jan 2011

@laurajana
@kristina1984
ja tiez neviem ako to dopadne .... matulo uz nastastie nema nic proti ciapke,ked je vonku, ale dnu si ju hned dava dolu ... je mozne, ze bude pobehovat v tych cervenych krataskoch a nikto nebude vediet. cim vlastne je. 😒 🙂 mimochodom,uz somich usila, len este vymyslim velke gombiky.

lucim
30. jan 2011

@kristina1984 uzvies, ci s vami pojde aj tvoj drahy?

inak kocky, stale sa prihlasuju dalsie, zacina nam byt tesnooooo 😀

katica5
30. jan 2011

@zmurkaz s tym zaspavanim asi nie si sama Max robi to iste pride mama cici odbehne... a tak to ide dost dlho a nejak mi to uz zacina liezt na nervy.....

laurajana
30. jan 2011

@lucim sranda, a tá Terchová bola vlastne na aký počet miest? Tam mi to pripadalo, že sú skôr pripravený na rodiny s deťmi ako v tej Oščadnici, niekde som dokonca čítala poznámku, že by sa mal zmeniť penzión ak nás bude veľa? Čo nemôžu zarezervovať na jeden víkend len pre nás všetkých ten penzión, či je neochota vedenia tam? 😉

laurajana
30. jan 2011

@lucim presne ako píšeš, vonku v pohode a vnútri čiapku nechcú, takže nejaké "maska, škraboška, nehrozí" ale s kelímkom akože jogurt súhlasil...tak som sa smiala...lebo tie miluje 😉

laurajana
30. jan 2011

@kristina1984 vieš čo mi sme normálne vymenili postieľku za veľkú posteľ a princezná spala druhú noc od 22:00 do 7:00 spokojne, pohodlne a bez uspávania, jednoducho ľahla a spinkala..jej vadila postieľka už...cítila sa tam ako v "base" asi 😉

sorciera24
30. jan 2011

a ta 3+2 co je v tabulke este volna...tam sa baby nezmestia?

laurajana
30. jan 2011

@sorciera24 a 2+2 je že sú tam 4 postele, že tak? Ak dobre rozumiem....tak potom nám by aj 2+1 stačilo, lebo malá aj tak spí pri nás, ak je na cudzom mieste, takže tak...som napísala...do júloviek...uvidíme...

kristina1984
30. jan 2011

@lucim počítam že pôjde ale on sám nevie čo bude v máji že to je dosť daleko

kristina1984
30. jan 2011

Takto sa jazdi na tatrovke 🙂

kristina1984
30. jan 2011

Takto sa jazdi na tatrovke 🙂

lucim
30. jan 2011

NAVRH NA ZMENU .
Babulky, mame prekvapivo velky zaujem o CS stretko, co nas nesmierne tesi. Ale kapacita hotela v Oscadnici nepusti. UZ sme uvazovali, ze ci niekto nebude byvat v nejakom hotely pobliz. tak sme sa s ANI zamysleli a konali. Zavolala som do TERCHOVEJ , hotel GOLD http://www.hotel-terchova.sk/
a pan riaditel by si velmi zelal, aby sme sa stretkovali prave u neho. Pri vybere miesta bol vo velkej oblube (niektori sa nevedeli rozhodnut, ako napr. ja a priklonili sme sa k vacsine a lepsej cene) ,
PLUS pren su, ze je vyslovene orientovany na deti
ma lepsie moznosti vyzitia pre deti aj oteckov
okolie ponuka viac moznosti, napr. aj kupanie
...
nevyhodou BOLO, ze do Terchovej nenadvazuje vlakove spojenie.
Sef hotela Gold ZABEZPECI ODVOZ zo Ziliny do hotela, vraj to tak robievaju.
Povedala som mu ake mame ceny tam, zobral kalkulacku a o chvilu mi volal nasledovne:
deti do 3 rokov: jednorazový poplatok 4€
3-6r. 4€ jednoraz. + 7€ strava/deň
6-12r. 4€ jednoraz. + 10€ strava/deň
dospelí 24,50 - ubytovanie, ranajky, obed, vecera
rekreač.poplatok 0,43€ /deň - nad 15 rokov
Zaloha 30%
pes 0
Poslal mi aj zoznam izieb.
A ze vas tak velmi lubim, mate to vsetko pre kazdu zvlast vypocitane v tabulke - dole na liste- harok TERCHOVA a TER.-IZBY
Link na tabulku viete, ak nie, hladajte na FB.

TAKZE - PRESUVAME SA?piste,komentujte,namietajte, chvalte, ale cim skor tym prv.

lucia32
30. jan 2011

Kukáme gumimaci a spol, tak nakukujem....a aha ho, aké prekvapko....mne sa Terchova pačila viac, ale kedže nebol spoj...tak...ale ak nam riaditel zabezpeči odvoz nemám problem...aj Terchova 🙂 Idem ešte FB kuk

traktor
30. jan 2011

@lucia32 na teba som cakalaaaaaaaa 😀 😉

blani2
30. jan 2011

@kristina1984 kristi, Matýsek je suprovej. Jízda veru originální 😀

a k Těrchové jsem se vyjádřila na FB 😵

majkas
30. jan 2011

@lucim jeeej luci tak to by bolo super 😉 sak viete ze ja som bola terchova pozitivna 😀 zachvilku kuki na FB co ste popisali ale idem vam este pridat jedno videjko, tak zachvilku 😉

majkas
30. jan 2011

a zopar takych kazdodennych foto, len ocko sa s nimi trosku vyhral 😉 vsetky su na tom linku jak videjko len chodte sipkou spat dolava 😉

blani2
30. jan 2011

@majkas Maji, já se dorvu! 😀 ta angličtina je perfektní, koukala jsem na to jako puk 🙂 To u nás by mohla probíhat nauka čínštiny, akorát že by předcvičoval Kubíček a já na něj nechápavě koukala, co po mě chce 😀 Tamarka je fakt super a fotečky paráda. Nemusíte chodit k profi fotografovi. Prošla jsem jen asi 100 dozadu (v klidu dokoukám později) a nej je ta tulící, jak jste spolu s Tamarkou před oknem, taťka se sponkama a Tamarčin výraz v autosedačce 🙂

majkas
30. jan 2011

@blani2 dakujeme 🙂 ja uz ani neviem ze jake tam su lebo ich je tooolko vela 😉 ale dakujeme pekne, pochvala vzdy potesi, odovzdam 😉

a k tej anglictine, to sme sa prihlasili na kindermusik a po dvoch hodinach zvladame toto 😎 najnovsie uz mame aj run a jump 🙂

kristina1984
30. jan 2011

@majkas super video 🙂

kristina1984
30. jan 2011

@blani2 a fotky kráááásnučke

blani2
30. jan 2011

@kristina1984 kristi děkuji 🙂 však aj vaše 🙂 tak babulky, jsem se potěšila nad fotkami tu a na FB a jdu spokojeně na kutě. Sladké sny přeji 😵

traktor
30. jan 2011

@majkas ako..co fotky..ale tamy je kraaaaasna 😵 😵 😵 ..dieta do reklamy 😉 ...a video super 🙂

majkas
30. jan 2011

@kristina1984, @traktor dakujeme 😉

kristina1984
30. jan 2011

Idem spať lebo sa mi nebude chcet ráno vstávať a malý ma určite nenechá spať.Dobru noc

traktor
31. jan 2011

dobre rano 🙂

brusinka.pusinka
31. jan 2011

Dobré raníčko holky, tak u nás nemocno u Dominika a malá měla včera zvýšenou teploztu dneska jěště spí tak nevím 😀 😀 😀 Jinak jééétady je věcí co píšete no my se jěště musíme pořádně rozhodnout a domluvkat s manžou jak a co. Fota krásné 😉

ani3012
31. jan 2011

sme v piatok bili na karnevale 🙂
Evička sa strašne bála šaša Lea,viď posledné foto

traktor
31. jan 2011

@brusinka.pusinka no konecne...stratena konikovka 😀 😉 ..a je zmena..tak verim, ze na tom stretku budes...teda nedufam..mas to rozhazom..jasneee 😠 😀 😉 😵 ....a prajem skore uzdravenie 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre