Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

josifek
13. sep 2009

Ahojky babulky a mrňouskové, zdravíme a hlásíme návrat z chalupy 😉 a jedna momentečka s tatínkem
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

beruska113
13. sep 2009

Halóóóóó,
je tu niekto?

josifek
13. sep 2009

berusko, já jsem tu 😉

traktor
13. sep 2009

ahojte, tak dnes asi mame rekord ze? najmenej popisany den ... vsetkym co oslavuju vsetko najlepsie, , vsetkym co pridali foto , babetka su uzasne, a k videu blahozelam, mala je rozkosna 🙂 , innic si s toho nerob, aj taky su ludia, viem mrzi to , hlavne ked je to rodia. aj mna by to mrzelo, hlavne teraz ked tymi nasimi pokladikmi zijeme, dychame.. 😉

traktor
13. sep 2009

nie rodia ale rodina 🙂

beruska113
13. sep 2009

No ahojte,
normálne som v šoku, že sa tu nič nepísalo. Sila.
Baby nemáte náhodou hraciu deku s hrazdičkou alebo lehátko s hrazdičkou FP? NEviem sa rozhodnúť, čo z toho kúpiť, či neviete čo je lepšie

josifek
13. sep 2009

beruško kukni ke mě my máme obojí 😀 😀 😀 😀

traktor
13. sep 2009

ja mam to lehatko a je super, ked ho hrazdicka omrzi dam ju dole, a obzerasaokolo, a aj zaspi, nosim si ho v tom po celom dome 😉 , a kupila som ju tu v bazariku za 30 eur a je uplne ako nova 😉

beruska113
13. sep 2009

Josifek, no krásne máte. Ale keby chcem len jedno, čo odpuručíš?

traktor
13. sep 2009

aj teraz je tam presne taka ista v ponuke

beruska113
13. sep 2009

Traktor máš to vibračné Fisher price to modré? Ja som ho tiež našla za 35, tak silno rozmýšľam. Ako to vlastne funguje? Ja malému potrebujem niečo hracie. My inak máme takú škrupinku či jak sa to volá, ale určite to nie je také pohodlné ako lehátko, ani do 18 kg to nie je. No extra dlho tam nevydrží.

josifek
13. sep 2009

Beruško no my využíváme oboje,Lehátko máme starší darované a hrazdičku jsem koupila za 230kč, a deku jsme koupili a maálá je na ni šťastná. Je pravda že v lehátku je když něco dělám a jsem třeba v kuchyni tak ji tam šoupnu a je semnou 😉

traktor
13. sep 2009

ja som jednoznacne za lehatko, pri ostatnych detoch som mala oboje a viac sme vyuzili lehatko / saozrejme ze nebolo take moderne ako teraz 😉 / a vyuzijes ho dlhsie, ked babo bude liezt uz ti na deke nebude chciet lezat

lucim
13. sep 2009

dobry vecer ... tak naseho malinkeho nieco trapi, teraz konecne zaspal, uvidime na ako dlho ... 😒
ale boli sme na chalupe za kamosmi, a bolo tak dobre, ze sme ostali aj na noc a vratili sme sa az dnes podvecer. 🙂

samyyyyyyyyyyyy super video , eluska je coraz rozkosnejsia. 🙂

lucim
13. sep 2009

my mame to lehatko a sme spokojni.

traktor
13. sep 2009

mam presne to tiez stalo 35 a zjednala som na 30 😀 , na hrazdicke su zavesene hracky, jedna vidava melodiu / ja som mu tam este povesala aj ine / menim ich ako sa mi paci/, a lehatko vibruje, pocut to , tak tichsie to vrni a je to fakt super vec, hojda sa v tom, ked zaspi da sa urobit tak ze sa uz hojdat nebude a viac vtom lezi / vysvetujem jak blbecek, uz nemam slovnu zasobu po tych 13 rokoch co som doma 😀

inneska
13. sep 2009

konečne niekto 😀

beruš...ja mám aj aj, som zatial viacej spokojnejšia s lehátkom 🙂 ako písala traky, aj ho jednoduchšie v lehátku prenesieš, aj v tom pospí, hrazdičku pripneš, odopneš 🙂 a zaberie menej miesta ako deka 🙂

josi..taťka si to užíva 😉

traky...ani sa nespýtala aký je, ako sa mu darí 😒 neviem, či to mám pripisovať tomu, že je mladá a v tomto smere neskúsená(má 22) 😒 mne nejde o žiadne dary, ja si všetko kúpim, ale potešilo by, keby si ako teta spomenula, aj keby to bola maličkosť...aj keby sa viacej zaujímala, pýtala sa ... ach jaj...ale hlavne, že ja som šťastná s eričkom a nič viacej mi netreba 🙂

traktor
13. sep 2009

aj ja som doteraz pouzivala skrupinku, matej je vsak v nej uz dost pokrceny tak sme kupili lehatko

traktor
13. sep 2009

a neskor ho tiez vyuzijes, luky sa v nom bude uz sam hojdat, bude matz svoje kresielko 🙂

beruska113
13. sep 2009

Traktor
kasli na to, my mamicky rozumieme 😀 Takže to jedno hrá? LEbo ja chcem hlavne nech niečo hrá, lebo malý má takého veľkého hracieho slona a jemu reční aj 30min, ale musím tam ležať a držať ho a to už vážne nič nespravím.

Lucim,
a deku nemáte?

wydata
13. sep 2009

ajojteeee 😝
som sa tu celkom dost dlho neukazala... sme mali dostz rusno , behali sme kade-tade ale uz je vsetko tam kde ma, babatko spinka konecne vo svojej postielke a aj maminka a tatinko, tak pisem ab 😝 ste na mna nezabudli 😝
aaaale vsetko citam podstivo a youtub videjka su krasne - inn ericek je uzastnyyy 😀
a aj fotecky som pozerala - malu sasku 🙂)
my mame lehatecko aj decku na hranie s hrazdickou a teraz ece kukenzikujem po mmb na nejake hrkatka a kusadielka... 😎

inneska
13. sep 2009

beruš..ja som tiež jednoznačne za lehátko(tiež mám FP) 🙂

luci...tak nech to maťkovi rýchlo prejde 😉 som sa teraz kukla do erikovej karty, klbiky máme 2a a 2c 😒 zato som chcela ten link...tak radšej poctivo balím 😅

traktor
13. sep 2009

in , vo veku chyba nie je, prvu babu som mala ako 21 rocna 😉 , nic si s toho nerob, robi ti radost je uzasnya na ostatnych kasli, ved onana to pride , ked uz sama bude mat dieta

beruska113
13. sep 2009

Traktor,
ved to ze malý je v skrupinke skrceny jak safalatka.

Innes,
tak aj vy ste spokojní? No dobre, prehovorili ste ma, idem zjdenat aspon postovne zadara 😀

traktor
13. sep 2009

a hracky kupujem v draciku maju taky kruzok ze sa daju zavesit na hocico, postielku, hrazdicku kocik...takze mame na vymenu...a kusatka a take tie zalezitosti tiez tam za 45 korun a na bazare som videla to iste a podstatne drahsie, ta ma to norml ze nasralo, ze kto chce natom zarobit 😠

inneska
13. sep 2009

wyd...hello hello 🙂 dakujem za erička 😉 aj ty natoč natalku a pridaj videjko 😉 ale hlavne, že sa vám darí 😉

beruš...ale tá hračka na lehátku hrá len chvílku, potom musíš znova potiahnuť chvost 😅

josifek
13. sep 2009

Ines....jojo užívá si nechce ji nikomu ani pujčit,je málo chvilek kdy nespí přes den, tak se o ni perou.Včera jsme byli na Radegastovím dnu, pivní slavnosti a malá v tom mumraji prospala 6 hodin. a byla vzhůru jen asi 1 a půl hodiny za celý den a noc byla uplně v klidu 😀 😀 😀

traktor
13. sep 2009

a tie hracky co maju ten kruzok tak hrajusom zabudla napisat, nasmu sa najviac paci krava 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre