Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
13. sep 2009

ja mam este furt 10 naviac 10 ostalo v nemocke, ale pri mojej vyske...165 ze poznas gulalo sa gulalo... 😀 😀

traktor
13. sep 2009

in aj ta pride...zeby som predsalenjednym ockom kukla? 😀 😝

inneska
13. sep 2009

beruš, a kolko ti ostalo z tehu kíl?? 😕

susy...ale nepriberáme tak moc, ako niektoré iné babuliatka..my sme mali len dobrý základ 🙂 za 2 mesiace rovné 2kg, ale sú tu aj lepší papkáči 🙂

traktor
13. sep 2009

lucim tak bru a pozdrav matejka 😉

lucim
13. sep 2009

inn ukazujes v papkacoch na nas? 😀 7 kg uz k dnesnemu dnu urcite mame 🙂

traktor
13. sep 2009

no matej mal 3100g po odchode a naposledy mal 6540g tak uvidime zajtra, 😉

inneska
13. sep 2009

lu..dobrú nocku vám prajem 😉

traky..mne pípne sms, že húú..došli prašule 😀

beruska113
13. sep 2009

Tak objenávka na mamaaja konečne vyplnená. Teším. Takže dnes som len do 23 a idem sa popasovať s tými chlpmi. No a na budúci týždeň sa vrhnem na vlasy a koncom septembra možno už budem ako človek vyzerať. No načase, keď budeme mať svadbičku a krstík v jednom 😀

traktor
13. sep 2009

a som rozmyslala aj ja ze si dam spolocnu fotku so vsetkymi detmi do pasu, ale sa nezmestime.... 😀

traktor
13. sep 2009

in mne pipne zeuz nie su 😀 😀

inneska
13. sep 2009

lu..minule som sa s babyzuz bavila, že tuším pribrali už viac ako 2,5kg 🙂 tak to aj vy ste na popredných miestach, ak nie na prvom 😉

traktor
13. sep 2009

no idem aj ja čučat, bo zajtra ma caka den...matej nozky, vybrat peniazky a hura......dobru noc deticky amamicky 😀 😉

inneska
13. sep 2009

beruš..čo budeš aj vlasy holiť??? 😀 😀

traky...to by si potrebovala mať pass cez celú plochu 😀 😀

beruska113
13. sep 2009

Innes,
zostalo mi 10 a tých sa zbavím asi roku pána neviem ktorého. No na prášky. A oblečiem len tehu gate a za ten svet si nekúpim dalšie, lebo stále verím, že čoskoro aj bežné oblečiem.
Traktor,
ty máš nejaké staršie dieťa že 2 mes a 3 týž. My máme 5550g a 60cm. Ale niekedy nepapá, len tak cucká jak malé mača. Nevadí, mám dosť čo pestovať aj tak.

inneska
13. sep 2009

traky...tak papa a úspešný dník zajtra 😉

beruš...tak sa budeš vydávať??? 🙂

inneska
13. sep 2009

beruš...kilá zhodíme, hlavne že detičky sú zdravé a spokojné 🙂

beruska113
13. sep 2009

Inn,

😀 niéééééééééé, tie stačí zafarbiť, ale už ich mám dlhé jak nikdy. No tak idem aj ja off, lebo o chvíľu je dieťa hore. Aj tak som už prepásla limit, čo som si dala na koňa. Nie je nejaká diagnóza že zavislosť na koňovi?

beruska113
13. sep 2009

Inn,
no ja už som vydatá skoro 3 roky, ale ešte to chceme spečatiť v kostole a aj s rodičmi, lebo predtým to bola tajná svadba ala Las vegas.

beruska113
13. sep 2009

A choď už aj ty preč, lebo budem písať do nemoty. Dáme súťaž, ktorá si skor ten kožuch oholí? 🙂

inneska
13. sep 2009

beruš 😀 😀 páni, to je ak oz filmu 😉 aj nás farár asi bude lámať na cirkevnú svadbu 😝 tak nech vám to klapne 😉

inneska
13. sep 2009

tak to ten kožuch zhodíš skôr ty 😀 ja tento týždeň sa asi nedonútim 😅 a ešte tu chvílu budem, doniesla som si polnočné jedlo 😀

inneska
13. sep 2009

no, tak asi aj beruška to vzdala 🙂 tak prajem dobrú nocku 🙂

inneska
13. sep 2009

ja som si ešte vyvesila prádlo a idem aj ja si lahnúť, zachvílu možno budem zase vstávať 😀 dobrúúúú 🙂

inneska
14. sep 2009

bré ránko 🙂

tuším sa nám spanie upravilo tak, že prvé budenie máme okolo pol 4, 4 🙂 a potom spíme do rána(7-8) 😎 čo som celkom rada...dnes sme hore od 7 🙂

inneska
14. sep 2009

idem si uvariť meltu, niečo na raňajky spraviť...a do sprchy...a erik tlačí do plienky 😀

brinzulka
14. sep 2009

dobre ranko...
halusky spravil vcera mm vo velkom...ja varim perkel...a obed uz je 😵 😵

samayka
14. sep 2009

ahooj

hmmm perkelt by som si dala...

babulky, myslíte že keď zjem niečo čo malej vadí tak ju z toho bolí bruško iba nadránom? cez deň je uuuplne skvelá, super náladička, aj hajáme celkom slušne aj papáme celkom slušne... a nad ránom sa krúti, vzdychá, mláti okolo seba ručičkami a mrnčí o dušu... a ja ju neviem upokojiť ani ukludniť... dala som jej prsko a to bolo len cuc sem cuc tam, a divadielko pokračovalo... ja už neviem..

lucia32
14. sep 2009

hojte babulky...tak ako? my sme svadbu prežili, malinká bola celkom dobrá...momentálne spinkala cca pol hodiny a už ju natriasam na rukách...ona cez deň viac ako hodinu nespí 😝 ..ako ste na tom vy? so spánkom...

brinzulka
14. sep 2009

sevaste...
samy...ja neviem...nas maly rano prdi, tlaci, mrkoce, krochka...mlati okolo seba a prebera sa asi pol hodinu....skusala som mu prsko...akurat sa zgrcal...tak pocvicime brusko..pripadne som len pri nom a masirujem mu brusko ak David neprotestuje, ze je hladny....a podobne
v mama a ja rozoberali bruskove problemy...len som sa na tu stranu este nedocitala...

brinzulka
14. sep 2009

tak to sa tesime-tej svadbe..nie tvojej 😀
samy-su urco tento tyzden na sone vo stvrtok,-nevies? cii im mam zavolat...ci si za dva tyzdne nepomenili plany...lebp stvrtok ideme rano na gyn. do TT a potom na obed do PN na klbiky...aby si mm nebral dovolenku a nebudu tam...ci idem este raz brnknut?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre