Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

jennna
14. sep 2009

no my sme mali stretko....s lenicckou... 😀

hádam sa mi to nespustí....ved papkáme každé dve hodinky cez deň...si viete predstaviť s akým hladom sa zobudí v noci, po 8hodinovom spánku...... 😅

jennna
14. sep 2009

jééééj, inak aký krásny pocit si s vami takto pokecať po sto rokoch, aj ked sem prídem cez deň, tak tu nikoho....

lucim....ja mám z tej predstavy taký zvláštny pocit, že som už aj zabudla čo to je.... MY SME EšTE NIE..... 😎

jennna
14. sep 2009

inak už mi očká len tak klipkajú....bežne o takomto čase už drichnem....ale som "slamená"....tak mám stôl voľný, malá búvka....a tak reku...idem nakuknúť....

lucim
14. sep 2009

jenn mne sa zda ze som uz mala cervene dni asi pred mesiacom .. leda ze by to bolo opozdene docistovanie. su bohuzial aj vynimky z pravidLA, ze pri kojeni nekramujes 😠 😖 🙄

jennna
14. sep 2009

hm....zas vediem monolog???? 😕

inneska
14. sep 2009

jenn..ani my sme ešte nie 😉

jennna
14. sep 2009

lucim....bolo by fajn, keby sme si mohli od vložiek ešte oddýchnuť.....ale čo už narobíme.....

no ale "vajcia" ma bolia statočne... 😅

lucim
14. sep 2009

jenn preco ste este nie??? nemas chut??? 😲

inneska
14. sep 2009

erik sa zobudil 🙄 zatial ho nechám tak, či nezaspí zase...ale sa akosi moc mrví 😅

traktor
14. sep 2009

lucim ja som mala dost , som cele 600nedelie spinila, tak teraz ma vsetko cervene u mna zakaz, az ked dokojim....budem kojit do prechodu? 😀

jennna
14. sep 2009

môj mm sa sprvu ani nechytal, že by niečo......aj som ho zo srandy podpichovala, ukazujúc prstom dole, či vie čo je to??? 😀 ... ale ked už začína mať tiky...tak sama neviem, som akási "zmätená"... 😀 😀 😀 😀

traktor
14. sep 2009

neboj jennn ked na to pride prestanes byt zmetena... 😀

traktor
14. sep 2009

a planujete niektora este dalsie babo? teraz...ci neskor...ci ako...

jennna
14. sep 2009

ale ja som rada "krámovala"... 😀 😀 😀 ... bol to pre mňa istý druh antioxidantu.... 😀 😀 😀

mala som výhodu slabých, krátkych a bezbolestných "dní"..... a potom ten pocit prečistenia stál za to.....

lucim
14. sep 2009

traky hihihi 2Orocny vysokoskolak si pride pricucnut z mamkinho prsa? 😀

traktor
14. sep 2009

a uvazujete nad antikoncepciou, teraz,... ci potom,... ci ako....

inneska
14. sep 2009

traky..ja určite 🙂 by som ho chcela stihnúť ešte do konca materskej, že by som si naraz odkrútila 🙂 tak za také 2 roky sa ohlásim znova ako tehulka 😀 ak sa podarí 🙂

traktor
14. sep 2009

lucim, zrava vyziva nadovsetko....domace mlieko od kravicky-mamicky 😀 😀 😀

lucim
14. sep 2009

traky jo, gumeni kamosi. 😝

jennna
14. sep 2009

traki...ja chcem....ale v tomto momente ti odpoviem... niéééééééééééééééééééééééééééééééé

budem na to musieť opäť dozrieť psychicky aj fyzicky....mám traumu z "tehotenstva"..... 😀 😀 😀

ale plánovite, keby bolo keby si to predstavujem, plodiť ked bude mať Dianka dva rôčky.....teda rozdiel necelé tri......

traki????????????????????? a tyyyyyyyyyyyyyyyyyy????????????????????? 😀 😀 😀

inneska
14. sep 2009

my nápodobne ako u lucky 🙂 zatial do seba nejdem nič pchať 😀

inneska
14. sep 2009

ja sa idem dieťaťu venovati 🙂

lucim
14. sep 2009

ja este stale neviem, ci 1 alebo 2 deturence.

jennna
14. sep 2009

ineska...hojky...

ja si asi dám predpísať "orálnu" antikoncepšn..... poradím ešte s fešákom doktorom....

nescem ete otehotnieť ani náhodou.....

jennna
14. sep 2009

lucim....kľudne ešte môžeš ďaľšie bábätko podľa mňa..... ak teda chcete...viď našu ninku...tá má piate v akom krásnom veku....

lucim
14. sep 2009

inn pozdrav erikaaaaa 🙂

traktor
14. sep 2009

hej.......................hned zajtra..........................len musim najst muza.............mi niekde zdrhol..............coho sa boji.....................ja ho najdem........................ked TO bude napisem.......... 😀 😀 😀

jennna
14. sep 2009

mám tu 200g mliečnu čokoládu s oriškami originál z Norska....a tečú mi sliny.. 😝 ...ale nedám si!!!!!!!!!!!!!

lucim
14. sep 2009

jenn myslim, ze to sa uvidi, ked zacne matko rast. 🙂 co vlastne bude ..

jennna
14. sep 2009

ja z predstavy tehotenstva fakt šaliem....ale nadruhej strane si neviem predstaviť, že by sme zostali len pri jednom dieťatku....

každý ako sa cíti...veď uvidíte..uvidíme..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre