Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

wydata
16. sep 2009

awojte maminky,
vcera a dnes sme mali vyletnicke dvojdnie 😝
najprv sme boli na hrade potom sa napapat u kamosa v restike v ruzinove a potom kuk tatu v poluse a potooom sme boli na zahradke na rendezi a potoooom v avione 😀
no a dnes sme boli rano u dokiny kuknut na krk - este sme trosku zhrubnuty na tej jednej strane nestastnej ale mame predpisane cvicenia tak snad nam to prejde, bo zevraj sa to len lepsikuje...no a potom sme isli kuknut kamosku nasu co je uz doma a stale caka kedy si obabetkuje 🙂) a s nou sme isli kuk do ikei de sme sa nahamkali a kupili melinkej plachty ruzove do postielky - 2 ks za 4 euri 😝 a odtial sme isli ze do avionu ale tam nas pri dverach otocili ze kod 1000 (asi nieco horelo alebo co) a tak sme sa vratili ku kamoskinym a tam sme sa chvilu porozpravali a sli home...
samoska na kazdej zastavke sme sa museli napapkat a oskusat ake to je sa krmit v cudzom prostredi - mi to pripadalo ako ked si psik ocika kazdy stromcek tak mi sme si naplnili brusteka na kazdom mieste a este aj pri prevoze f afte 😝
moje prso uz videlo asi pol blavy plus nejaky ty turisti na hrade nemcursky 😝
uy mame ciste pazusniky a funime do perin cca od 21:oo....
tak bezim aj ja do hajan,drzkajte sa
paps
Lucy & Naty
😎

traktor
16. sep 2009

si myslim, ze je to dobra vec...predtym deti umierali...a dnes je to dobre, sa tie choroby niektore vobec neobjavuju,,,,a radsej zaockovat ako potom neskor lutovat.....

inneska
16. sep 2009

lu..kedy ste o tom kvákali?? 🙂 asi približne...polistujem 🙂

traktor
16. sep 2009

vydata, si nam to tu napisala ako pohladnicu s vyletu....papa a dobru noc 😀 😉

inneska
16. sep 2009

wyd...na 100% využitý dník...super 😉 majte sa krásne a dobrú nocku 😉

wydata
16. sep 2009

inn kraaaasne videjka, erinko je zlaticko prenadherne!!!!!
😎 😀 😝

inneska
16. sep 2009

wyd...dakujem 😉 😵

lucim
16. sep 2009

inn super videjkaaaa 🙂 , mna vacsinou hned nenapadne filmovat, a ked hej, tak matej hodi tremu ako samyna elus a kuka a nic. 😝

traktor
16. sep 2009

in je uzasny...mne sateraz nejak nedari nic natocit, matej jeuzasny, ked je nahodou hore 😀 , tak v kuse recni, ale kedho zacnem tocit prestane, len tak vazne pozera, ze co chcem, ked fotat odlozim , recni dalej.....

inneska
16. sep 2009

lu 😉 aj mne erik vž 😉 dy zameria foťák akuká naň, že čo to 😀 to musím vždy tak nenápadne 😝

lucim
16. sep 2009

traky no rovnaki su matovia, potvoraci. 😀

traktor
16. sep 2009

in tak porad fintu, zeako nenapadne s fotakom.... 😀 😀 😀

inneska
16. sep 2009

som sa dnes zbadala, že som už pár dní nefotila 😀 tak foťák do ruky a už som cvakala a točila 😀

traktor
16. sep 2009

luci, zeby to bolo tym menom? 😀 😀 😀 su si podobny , bude to aj tym , ze su rovnako star.....pardon mlady 😀

babyzuzana
16. sep 2009

kod 1000 je kod pre evakuaciu 😉

vendulacky
16. sep 2009

Ahoj ženy moje,

jen krátce zdravím a už zase valím spát 😀 byla jsem teď v jednom kole, vždycky jsem nakoukla buď moc pozdě nebo tu nikdo přes den zrovna nebyl...
Mám toho hodně co psát, tak snad zítra najdu čas a zplodím elaborát...

My se máme fajně, emuš je moje hodná beruška...

jdu ještě kuky innesky videa a pak se vypínáááám

pusu vám všem 😲

inneska
16. sep 2009

držím foťák viac bokom...proste aby rovno pozeral na mňa, musím ho zaujať(zvuky, grimasy...to by mali mňa natočiť, ako sa ksichtím 😀 ) a potom nenápadne pustím nahrávanie...len nehýbať s foťákom, bo už sa za ním otočí a je po filmovaní 😀

traktor
16. sep 2009

pametate tie casy, ked sme si tu poctivo robili tabulky s poradnami, pridavai fotecky....ako to preslo....

lucim
16. sep 2009

inn fotky matko moze , ved nam aj pekne vychadzaju 😉 , len to video nema rad ... uuupssss uz to chapem, 😲 je po mne. ja kameru neznasam, z fotiek sa da vybrat. 😝

traktor
16. sep 2009

ven tu to zijev noci , cez den vsetko spi 😀 😀 😀 , tak sa dobre vyspi a zajtra sa ukaz, a natoc aj ty nieco, nech sa pokochame 😉

traktor
16. sep 2009

in , ze normalna skola filmovania 😀

inneska
16. sep 2009

vendul...aj my cmukáme, tešíme na správičky a novinky 😉

traky..ubehlo to 🙂 o chvílku bude nová téma júlovky 2010 🙂 ja o 10 dní budem mať prvý deň môjho tehotenstva 🙂

traktor
16. sep 2009

dalsieho 😀 😀 😀 😀 , srandujem,uzi si ericka...ide to rychlo, uz mame 3 mesacnych fesakov 😉 😵

inneska
16. sep 2009

lu..neboj, určite aj vy niečo pekné natočíte 😉

traky...nútia nás tie deti k takým veciam 😀 😀

traktor
16. sep 2009

sa tie videa nedaju dat na nejaku spolocnu stranku, aby sa to lahsie hladalo?

vendulacky
16. sep 2009

innes, erik je zlatíčko..huhuhuhu, to je mašinka nebo sova? 😀 😀 😀

emča chytá záchvaty smíchu, když si odkašlu....potvůrka jedna!! zkusím nahrát do písí, zkrátit a přilepit na jůtůb...
traky, já se polepším a začnu zas docházet pravidelně, jsem si vzala teď dovolenku🙂)

tak brou

inneska
16. sep 2009

traky..to by som ešte stihla 😀 s mm na to hupsneme a o 3 týždne 2 // ako vyšité 😀 😀

inneska
16. sep 2009

ven..ked mi to erik povie, tak dám vedieť 😀

inneska
16. sep 2009

brú vendulka 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre