Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
17. sep 2009

rei aspon kusok rysavej podla mojho zelania. 🙂

reilyy
17. sep 2009

lucim, rysava dominuje, blond a hneda su mensinove 😉 tam kde som nedovidela 😅

lucim
17. sep 2009

nasla som slaninku, klobasu a bambino a vanilkove acidko a puding ... no skombinuj to ....
zebyyyyyyyyyy rolky so slaninkou v syrovej omacke? .. uz sa mi to risuje ... 😝

reilyy
17. sep 2009

my little prince prave zaspal...som si natrela ceciky genciankou......pol tvare ma ruzovu.....dnes ani nejdem von bo hanba jaky je dofarbeny 😀

reilyy
17. sep 2009

slaninka v pudingu ozdobena klobaskou a slahacka z bambina na to? 🙂

lucim
17. sep 2009

aj mne zaspal andelicek dablickovy .. idem farbit. 🙂

reilyy
17. sep 2009

😀 jeeeeeeeeeej trojickyyyyyyy 😀 zlatunke
nasli sme uspavaciu fintuuuuu, maly zboznuje ked ho prstom hladkam od korena nosa smerom na obocie a na cielko 😎

zmurkaz
17. sep 2009

Ahojte kočky - akurát to pozerám - sú nádherné - ale stačí mi aj jedno 😉

zmurkaz
17. sep 2009

A mne herečka spí jej slávnym 4,5 hod spánkom ... ale potom nebude poriadne spať až do noci 😉 😠

zmurkaz
17. sep 2009

rei - vy máte tú srandu na puse? A Lucim čo farbí?

reilyy
17. sep 2009

zmurky, hej, mame 😒 lucim farbi vlas 🙂

zmurkaz
17. sep 2009

A ty ako Rei?

zmurkaz
17. sep 2009

Ja som si išla dnes kupovať ďalšiu podprsku že 65 F - a oni sa mi smiali, že takú ešte nevyrobili 😠 😠 😠

zmurkaz
17. sep 2009

Rei - a ako ste k tej "žebe" prišli?

reilyy
17. sep 2009

nuz, co ja viem? v noci spime bez placu, budime sa kazde 3h, cez den papame kazde 2h
este som si neumyla od rana zuby 😀 maly spi aurat tak zohrievam jedlo...je tu chmurave pocko tak asi ani von nepojdeme...
teba som tu uz davno nevidela....akurat som vcera hovorila so segrou, zacala ucit na novej skole, hovori ze ma otrasne deti, ze su sprosti a hnusni, vandali....tak som si spomenula na teba, ze jak dobre ze si doma 😉

reilyy
17. sep 2009

zmurky, no, z mojich cecikov zrejme, kvasinky maju rady mlieko, ja som mavala kvasinky casto, oni sa rozmnozia potvory vsade 😒

lucia32
17. sep 2009

rei...ahojky..ja hladkám malú presne naopak, od čielka po korienku až na špičku nosa 😀

som vás pol hodky dočítavala, klebetnice...

nizoral nám nepredali, predpis...kúpili sme candibene sprej a vytreli pusu, aj ked v letáku píšu, že nem na sliznice...

a aby som nezabudla...vendy...hepy brsdej 😀 😀 😀

zmurkaz
17. sep 2009

Jééé tak to rada počujem že tak vcelku pekne spinkáte... moja má jeden 4,5 hod. spánok v noci a potom je schopná aj po hodinke sa budiť... v lepšom prípade je to po 2 hodinách.... ale som neporiadna mama - hodím prsko a spím... žiadne odgrgovačky, prebalovačky....ale asi by som mala...
No som tu málokedy ... sem tam skočím na facebook - pozriem čo robia kamoši a utkám... stále sa nám mení režim... malá sa lúbi nosiť a medzi to sa snažím stíhať Juráša a domácnosť... ale snažím sa sem aspoň nakuknúť a prejsť poslednú stranu - dve...
No a segru lutujem!!! Na akej škole a čo učí?

lucia32
17. sep 2009

žmurki hoj... ja som tiež nezodpovedný lenivko...ale uznajte kto by v noci vstával z postele aby umyl prso? 😲 😝 ..ale utriem čistiacim obrúskom a strieknem candibene a snád sa tej potvory zbavíme 😝

zmurkaz
17. sep 2009

Jééé vendula má narodky? Ja budem mať 21.9. 😵 😵 😵

Rei a chcela som sa opýtať - nedá sa to aj inak vyliečiť - sa mi marí, že segra to mala tiež - teda jej dietko (pred 8 rokmi 😀 😀 😀 ) a ona nemala tú genciánku ale niečo iné 😕

Lucia 32 ahojky 😵

lucim
17. sep 2009

kuk, maly vodca ma volal od farbenia, ze to on vyciti do spanku, ze prave nemozem a just ... ale zvladli sme to, s vypnutymi vlasmi dofarbenymi sa docucol. 🙂

zmurkaz
17. sep 2009

Luci - aj vy to máte? 😕

zmurkaz
17. sep 2009

Lucim - ahoooojj

zmurkaz
17. sep 2009

Lucka - to stretko je stále o 15:00? Lebo sa mi mooooc skomplikoval život! Som si aj poplakala.... aj mi nem pomohlo!!!

lucim
17. sep 2009

cau zmurky ... ajoooj 😀
stretko je o 15. a co sa stalo? co sa deje? pomojkame?

idem uz aj umyvat hlavu .... budik pisti.

zmurkaz
17. sep 2009

😎 www.kldudodtauaJhxdfd jas jddksysnxslsyscuckixtodytkfyvucyfcivyhvvhjkibhbj yv ucjcoždcjfljhddidldydkxyxlxujládlkôkcockcodldoc,ckclcuc lc.cocôc .dfúdpdpdlhckcigmfhdflwhdekdfytyjrrkryrjriekdfhfkfdujd,dhfkfhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
( 😎 😵
- toť príspevok najmenšieho koníkača Juráša 😀 😀

zmurkaz
17. sep 2009

Baby len neklikajte na ten odkaz - to je stránka čo si Jurko práve vymyslel... 😀 😀

Lucim - no som hovorila, že máme ísť práve ten deň na svadbu - no a pozvali nás aj na posedenie u nich doma pred svadbou - o 14:30!!!! Som špekulovala, že ako to vymyslieť - tak neviem....

zmurkaz
17. sep 2009

http://deti.bazos.sk/inzerat/2217387/Choditko-C... - na toto už môžete klikať .... to chceme pre malú na vianoce - čo vy na to?

nina41
17. sep 2009

Ahojte my sme boli u doktorky na kontrolu,v pondelok ideme na kardiologiu.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre