Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

reilyy
17. sep 2009

v 5.mesiacoch? 😕 preco?

inneska
17. sep 2009

beruš....stačilo mi dnes ísť k urologičke...lialo ako z krhly, a ked sme už boli objednaní..tak som došla spotená, mokrá ako myš 😀 a niekam ísť sa mi absolutne nechcelo 😝 ak nezaprší, tak zajtra 🙂

lu..a balíš?? 🙂

rei...maminka je moc rada, že má vnúčika, čo? sestra už má baby, či ee?? (nespomínam si, či je mladšia či staršia 😅 )

reilyy
17. sep 2009

inn, mamka je stastna jak blcha,by si ho vzala domov kebyze dovolim 😉 segra je 2 roky starsia, v aprili sa bude vydavat, teda bezdetna 🙂

babyzuzana
17. sep 2009

my mozme byt akokolvek utahany a aj tak nebudeme spat, ako teraz...
luci som nevedela, ze vy kakate s rr
david dnes okadil aj doktora 😉

inneska
17. sep 2009

vendulka..ahoj 😉 ja som po dlhej dobe použila rr...ani by som nie, lebo sa nekrútil, ani netlačil, ale bol taký mrzutý...a mne sa tiež ušlo na tepláky a nohu 😀 bolo toho asi tak do 2 plienok....a tiež sa mu zmenila stolica...je riedka, ale hustešia(neni taká vodová)..napadlo ma prirovnať to k hustejšiemu palacinkovému cestu 😀

rei...neviem prečo niektorý dávajú tak neskoro kontrolu 😒 asi záleží od doktora..

beruska113
17. sep 2009

No muž okupoval PC,
tak rei, ja len že mi to divnuô bolo.
Tak idem do hajan, lebo bojím, že bude v noci šou, lebo malý celý deň búval, asi kvoli tomu očku. tak brúúúúúúúúúúúú 🙂

vendulacky
17. sep 2009

já taky myslela luci že kadíte normálně.. 😕
bože, měla bych pracovat a tak se mi nechce....za chvilku dávají novou serii zoufalek 😵

lucim
17. sep 2009

ja neviem, kde sa stala chyba, ze ta rituska proste nepusti. ale snad sa aj to uz lepsi.

my pozerame Ooops na stv1. vyborni su. 😀

inneska
17. sep 2009

rei..tak idete s peťkom v apríli na veselicu?? 😀 aj moja mama je ako blcha šťastná..zatial jediný vnúčik(teda druhý 🙂 )

inneska
17. sep 2009

beruš...vraj deti, ktoré spinkajú cez deň, tak spinkajú aj v noci 🙂 vraj ked spinká cez deň, tak je spokojnejšie a sdpokojnešie spinká v noci...ked cez deň nespí, resp. nevie zaspať, budí sa, je nervozne bábo a potom aj v noci spí nervoznejšie..teda sa častejšie budí 🙂 tak napíš zajtra, ako ste spali 😉 brúúú

inneska
17. sep 2009

mne bežali odsúdené 🙂 a teraz začalo mafko 🙂 a konečne došiel mm, mal dlhú šichtu 😝

reilyy
17. sep 2009

jj, uz teraz s nim nacvicujem zakladne tance, nech vie 😉 inn, mama by aj UM kupovala a davala kebyze jej ho dam domov 😅 ta je neskutocne za nim zvlecena

https://www.youtube.com/watch?v=OlNye9Y5RDk

sak kukaj 🙂
taha ma na spanok, idem babky kecalky

traktor
17. sep 2009

ahojte , hlasim sa do nocnej smeny 😉 , in mas pravdu, aj nas matko cez den krasne spokojne spinka a v noci totez, asi 2 x sa nam stalo, ze bol cez den nepokojny , sa furt vrtel a tak to bolo aj v noci

traktor
17. sep 2009

rei tie kone su super, patko sa s nich isiel zblaznit 😉

kvietok23
17. sep 2009

ahojte, mate uz svoje deticky poistene? ak mate zaujem, ozvite sa cez IP, vypracujem ponuku, 😉

traktor
17. sep 2009

rei je nadherny 😉

babyzuzana
17. sep 2009

mne moje dieta rozbilo usta, kokso to uz v takom mladom veku?!?!?!?!???!! 😠

inneska
17. sep 2009

rei...moja mama až škrípe zubami, čo by ho od samej lásky zjedla 😀 mamča je hrdá babina 😉 tak si oddýchni 😉 a dobrú nocku 🙂

traky 🙂 vitaj a nič nepýtaj 😀 som sa to dočítala v mama a ja 🙂

traktor
17. sep 2009

in to je dobre ked citas, len tak dalej 😀 , zuzi, hodil hlavou a tak?niekedy aj dostanem riadnu ranu....

traktor
17. sep 2009

ja som lovec komarou, matko sa rano zobudil a na hlavicke ma 11 stipancou...kurna, vyzera akoby mal kiahne

traktor
17. sep 2009

ste pisali o nozkach , tak matej ma kontrolu buduci tyzden, aj tak som ho nebalila nasiroko, a aj tak bude vsetko ok, si verim, ze?

traktor
17. sep 2009

ste isli vsetky spat? vam znizim premie.... 😀

inneska
17. sep 2009

zuzi...mne tak tiež dnes tresol hlavičkou po ústach 😀 a inak ma furt obíja 😝

traky..čo?? 11?? kokso 😕 ....to ich tam musíte mať celý roj 😅

vendulacky
17. sep 2009

tak já se loučím, jdu se natáhnout k telině, pa a pusu 😲

inneska
17. sep 2009

s tými nožkami..v blave nám napísali 2a, 2c , tak poctivo balíme 😅

inneska
17. sep 2009

ven...páčko 😉 cmuk 😲

traktor
17. sep 2009

vendy bru 😉 nam hovorila na prvej kontrole, ze je to dobre, ale ze sa chodi aj v 3 mesiacoch tak ideme, nehovorilanicci balit alebo nie, tak som nebalila

traktor
17. sep 2009

in tie kua komare sa tak vedia skryt, ze nemam sancu,...ale u nas su velmi premnozene teraz, kazdy sa stazuje...

traktor
17. sep 2009

som kukla co mame v papieroch , tak je tam ze 1a, to dobre ci co? nerozumiem tomu

inneska
17. sep 2009

u nás zase vraví každej mamule, že baliť preventívne 😅 a komáre neznášam, ja ich tiež nikdaj nemôžem nájsť, vždy ich objavím náhodne 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre