Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
18. aug 2009

fibi precitaj si o riadok vyssie.
oli vraj tam je zo zadu velka terasa. kocky co tam byvate okolo, niektora to chodte omrknut. hlavne ci tam nebudu mat vtedy nejaku uzavretu party. pisem to tu vsetkym. 😉

olianko
18. aug 2009

no to by bolo dobre zalozit temu do Stretaviek aby sme tie ktore nestihame citat boli v obraze 😅 🙂

reilyy
18. aug 2009

a nezabudnite zase vela fotit, aby sme my, co nedorazime mali nad cim slintat 🙂

ozi
18. aug 2009

Ahojky, maminky 😉

ozi
18. aug 2009

Boli sme v poradni, 4400 a 56, kĺbiky 1b- a 14.8 sme zaznamenali prvý úsmev 😉

fibi
18. aug 2009

jejda pod dubom? Tam som kedysi bývala, takže poznám 😀 Len z lamača je to kapánek ďaleko 😒
Ja som bola dnes v poradni a zabudla som sa na tú biogaju spýtať. A dávate normálne 5 kvapiek, alebo menej? 😕

josifek
18. aug 2009

ahojky sluníčka, tak váás všechny zdravíme. Byli jsme v poradně a máme váhu 3950g a měříme 53cm 😉 . Jinak jsme koupili zase nějaké oblečky když jsou ty slevy 😉

lucim
18. aug 2009

fibi ja od senice to blizsie nemam 😀

fibi
18. aug 2009

no lucim, ale asi pôjdeš autom a s jedným dieťaťom však? Ja by MHD s dvomi ratolesťami 😀 Ale rada by som prišla, len si musím ten dátum zapísať za uši

lucim
18. aug 2009

mia ahooooj, skoro 4kg, pekne 🙂
ozi, nechce sa mi zakladat temu, vlastne nie je o com, vsetky info uz mame, len tam niekto nakuknete a pokecate s personalom. 😉 neboj, pripomeniem ti to (vam to) do IP. 🙂

ozi
18. aug 2009

baby, tie naše detičky sú také krásne, kukla som fotečky

chystáte opäľ stretko, to je super, že sa takto zase chcete stretnúť, škoda, že pre mňa nereálne ☹

josifek
18. aug 2009

lu....no taky nás to překvapilo 😉 i pana Doktora 😀 😀 😀

ozi
18. aug 2009

My máme koliku, chalani to nemali a Saška áno 😒 .Tak cvičíme, masírujeme bruško a dávame Infacol.

Babeny, môžu sa čučoriedky?

lucim
18. aug 2009

fibi to ano. 😉

takze z predoslej temy som si okopirovala a doplnila:

POZOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOR , KOCIKOVA STRETAVKA JULOVCIATOK
koncom septembra by sme sa mohli stretnut a okukat si deticky, a ocmukat sa a vykecat sa na zivo. (uz tu ten navrh bol, len ho oprasujem a zrealnujem. )
kedze sme rozlezene po europe, (japonsko sa stahuje do talianska ), neda sa vyhoviet vsetkym.
mozeme ale urobit v tom istom termine viac stretiek. napr. vychod, stred, zapad, praha ....

ja dokazem prist do bratislavy, teda zvolavam maminy a mimina, aj manzelikov, ak chcete, alebo bez nich nemozete, na 19.septembra v sobotu , POD DUBOM V PETRZALKE, (vzadu je velka terasa, mali by sme sa s kocikmi zmestit) termin, lebo aj posledni mrnuskovia dorastu do prechadzkoveho veku, miesto preto, lebo sa da byt vonku s kocikmi . CAS - TREBARS O 15 TEJ?
len potrebujem niekoho, kto zisti, ci stale funguju, a ci tam nemaju napr. nejaku uzavretu akciu. viacere tam blizko byvate, treba skecnut s personalom.
mozem zobrat na stretko aj notebook, aby sme boli v spojeni s ostatnym svetom.

kto chce prist - nezavazne, orientacne, len aby sme vedeli : (dopiste sa):

lucim, alex, zmurka, majkas, babyzuz, zuzina, inn? , rius,

lucim
18. aug 2009

POZOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOR , KOCIKOVA STRETAVKA JULOVCIATOK
koncom septembra by sme sa mohli stretnut a okukat si deticky, a ocmukat sa a vykecat sa na zivo. (uz tu ten navrh bol, len ho oprasujem a zrealnujem. )
kedze sme rozlezene po europe, (japonsko sa stahuje do talianska ), neda sa vyhoviet vsetkym.
mozeme ale urobit v tom istom termine viac stretiek. napr. vychod, stred, zapad, praha ....

ja dokazem prist do bratislavy, teda zvolavam maminy a mimina, aj manzelikov, ak chcete, alebo bez nich nemozete, na 19.septembra v sobotu , POD DUBOM V PETRZALKE, (vzadu je velka terasa, mali by sme sa s kocikmi zmestit) termin, lebo aj posledni mrnuskovia dorastu do prechadzkoveho veku, miesto preto, lebo sa da byt vonku s kocikmi . CAS - TREBARS O 15 TEJ?
len potrebujem niekoho, kto zisti, ci stale funguju, a ci tam nemaju napr. nejaku uzavretu akciu. viacere tam blizko byvate, treba skecnut s personalom.
mozem zobrat na stretko aj notebook, aby sme boli v spojeni s ostatnym svetom.

kto chce prist - nezavazne, orientacne, len aby sme vedeli : (dopiste sa):

lucim, alex, zmurka, majkas, babyzuz, zuzina, inn? , rius, samy, ani, fibi, oli,

zmurkaz
18. aug 2009

Lucim - mňa si napíš - ak sa nič nestane .... tešim tešim tešim 😵 😵 😵 😵 😵

lucim
18. aug 2009

zmurka ty uz si 🙂

majkas
18. aug 2009

ahojte,

ja sa tiez tesim na stretavku, zatial predbezne planovana obhliadka restiky vo stvrtok 😉 ked sa podari dam vediet co a ako.

chcela som sa vas opytat co uz mate po sestonedeli, mozem si uz dat normalne ze vanu? mna uz tie sprchy nebavia, vanovy relax mi chyba. bola som akurat vcera u gyn, zabudla som sa jej opytat ale nic nevravela negativne tak asi som OK a mozem. a pochvalila sitie, ze vnutrne vraj vobec nie je vidiet.

lucim
18. aug 2009

majka mozes 😉
ja uz mam zase pijavicku na cecku.
a to sa pokusam varit rizoto a chcem konecne vysavat. 😀

lucim
18. aug 2009

ja uz som si dala vanu 2x, to bola lahodaaaaaaaa 🙂

vinka
18. aug 2009

Ahojte baby.Joj mám dnes teplotu celé poobedie.Tak som vás prišla len pozdraviť.Je dáka viroza mi trvrdila dr.lebo som jej volala,že čo môžem tak len paralen.A čo na východe nebude stretko?Alebo mi ušlo niečo.Baby ak budú mať aj východniarky stretko tak mi napíšte podrobnosti do IP lebo to prehlkiadnem tu.Dakujem vám bambulky.Rada by som prišla na dáke stretko.Lebo sa potrepem do BA. 😀 😀

majkas
18. aug 2009

dik luci

question- brutalna kolika sa prejavuje strasnym revom, az tak ze zmodraju prsty? my sme to vcera zazili, strasne som sa o tamarku bala, nedalo sa ju nijako asi 20 min utisit. uz ked zacala plakat tak sme jej dali espumisan lebo sa divne krutila a po tych 20 min zase strasne tvrdo zaspala asi na pol hodku, az sme ju chodili kontrolovat ci dycha...

skumali sme ze z coho a asi to bude ryza - jedla som 2 dni za sebou rizoto a ryza sa ma papat ked sa hnackuje, ci nie?

lucim
18. aug 2009

ja neviem, ryza je taka neskodna potravina ... co bolo v tom rizote? aj hrasok?

mozno to bola kolika, kto vie? ale to chodi opakovane, bez zjavnej priciny, skoro v rovnakom vacsinou vecernom case.

vinka, z vychodu si tu tusim zatial jedina aktivna a stretka chtiva, zeby si si kocky pozvala ku vam? niekto sa tam musite zmobilizovat. 🙂 teda, nemusite, len ak chcete ... 😉
alebo vies co? zober secky decka a dojdi do BA 😀 a rychlo sa vyliec, moja.

majkas
18. aug 2009

luci praveze len take nasucho, kuracie masko, ryza, mrkva....
dneska som poctivo pila acidko, a uz sme aj kakali tak dufam ze nas nic take uz vecer necaka...

a aj vas deturence maju niekedy studene ruky aj ked je vonku brutal teplo? doma nemame izbovy teplomer ale ja sa idem roztopit... ma teraz napadlo skusim ten do kupela nechta v izbe kolko ukaze

riusik
18. aug 2009

majka: ahoj, studene ruky neries, to ma vacsina babatiek, sleduj hlavicku, krk vzadu... a chuda tamarka ☹ , snad sa to nebude opakovat

majkas
18. aug 2009

ahoj rius, dik za upokojenie
a tu hlavicku na cele, alebo celu mam kontrolovat?

riusik
18. aug 2009

celu 😉 ale najlepsie mas krk vzadu a troska dolu, citis aj ked je je zima aj ked by bola prehriata...

majkas
18. aug 2009

dik za radu, idem vyskusat 😉

inneska
18. aug 2009

ahojte babulky...

priebežne vás čítam, ale k šatkovej téme som nemala čo dodať a potom sme šli von s erikom...teraz sa mojkáme, bo nechceme spať a čakame na pol 8 na kupkanie 🙂

ale prečo píšem...volala som s voskovkou, tak je s adamkom v nemocnici od dnes...kôli tej krvi v stolici, adamko je momentálne na infúzke a robia mu vyšetrenia, tak zatial nevedia z čoho to má...všetky vás pozdravuje 🙂

lucia32
18. aug 2009

ahojte...snažíme sa uspať dieťa a zatiaľ neuspešne, tak sme prišli na koňa...práca musí počkať...vždy ked zavrie oči a ja ju položím je hore 😀 a maminka nemôže účtovať 😅 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre