Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

majkas
19. aug 2009

no pracka s plienkami doprala, idem vesat a do hajan

papa a dobru nocku vsetkym

alexarisko
19. aug 2009

lucimecka, neska nevim co sa dialo, som nechapala z nej, nepomohli ani vymoly na ceste. hruza, som v polke cesty zastavila na parkovisku, dvihla ju na ruky a bolo ticho, po patich minutach ticha som ju zacala davat s5 do autosedacky a vreskat, zdvihla som ju, ticho, pohyb dole vreskot 😀 heh, nakoniec to zachranil sunar, som jej spravila u nasich v patrzke

Majka caau, ako? co malinka?

traky heh to je, hadze ksychtaky jak pome na jahody, mozes kukat aj hodinu a mas o zabavu postarano

lucim
19. aug 2009

adka na brusku by mali deti spat len pod dozorom, ta vyvysena poloha by mohla pomoct. neboj, tie sopliky sa z tych vodovych zmenia na trochu hustejsie. odsavacku mas vysavacovu, vsak? urcite sa jej tym odsavanim viac netvoria, proste ich je teraz viac. tak skus ten nasivin.

traktor
19. aug 2009

adka MAR a su volnopredajne , stoja u nas 4,44 , je to vlastne nosny sprey a je vhodny aj pre take male deticky. a pise tam.... zvlhcuje a cisti a osetruje nosovu sliznicu, pri suchom zohriatom vzduchu, pri studenom pocasi, v klimatizovanych miestnostiach, v lietadle, pri zvysenej zatazi domacim prachom alebo pelom, uvolnuje chrasty, ako podpora pri beznej nadche.....nam to velmi pomohlo, skus 😉

alexarisko
19. aug 2009

aspi cau 😀 tuli tuli odvtedy nebolo, heh uvidime ci este nieco tento tyzden bude

alexarisko
19. aug 2009

Majka papaaa 🙂 a ja mam od hereciek daleko, xixi ale o dcere nepochybujem ze urobi karieru

adka12
autor
19. aug 2009

Traktor ďakujem, zajtra skúsime tie
Lucim ja som ju dala len teraz tak, kým som ešte ja hore a potom bude samozrejme spinkať na chrbátiku
A čo jej mám podložiť pod matrac, aby bola vyššie? Už sme skúšali kadečo, ale ona sa vždy zošmykne dole 😅

traktor
19. aug 2009

my spinkame v autosedacke, dokyna nam to odobrila, a matejv nej fakt dobre spi... samozrejmeked uz bude ok tak pekne krasne poputuje nazad do postielky 😉 / je tam vo vyvysenej polohe a to mu asi teraz robi dobre na tie sopliky

aspine
19. aug 2009

dneska byla sranda...byli jsme po nakupech na kaficku a mala si ted v poslednich dnech objevila ze ma rucicky...tak co jsme tam sedeli tak si zacala jednu rucicku konkretne prsticky cpat do pusy a cucala je az mlaskala 😀 nejdriv tam dala tri prsty...pak malicek a pak ji rucicka vypadla a jak na ni ostrila kde ze je tak silhala jak blazen 😀 😀 no sranda byvili jsme celou kavarnu 😀
natocila jsem si to na mobil...a bavime vsechny i doma 😉

alex mala je modelka 😵

adka12
autor
19. aug 2009

Ozaj Lucim, kde si kúpila Matejkovi tú čiapku so šiltíkom, je veľmi pekná 😉

alexarisko
19. aug 2009

jezis aspi, prave to dufam ze sa z nej nevykluje

traktor
19. aug 2009

nas matej miluje cestu v aute a celkovo ked niekam ideme tak neuveritelne dobre spi, moze vsetkonaokolo rachotit a jemu to vobec nevadi, dnes sme boly v meste od 8 do 2 a vsetko prespal, a len co sme dosli domou tak hned ocka otvorene , ust otvorene, a mama daj mlieko.. 😀 , takze pohoda, len pre moje prsia je to niekedy skuska, sa bojim , ze vybuchnu, ked taky cas su bez vypustenia 😀 😀

traktor
19. aug 2009

aspin, no tie nase deti su proste uzasne...a je uzasne aj to , ze ked clovek s nimi hocikde pride, hned su stredobodom pozornosti, ludia sa akosi viac usmievaju....no skratka su uzasne a nase 😉

aspine
19. aug 2009

nase taky miluje cestu v aute....vetsinou spi, ale kdyz ne tak celou cestu fascinovane kouka ven z okynka....jestli do nebe nebo co 😅 ale proste se nehne a kouka furt jednim smerem 😀

traktor
19. aug 2009

a ja som sa dnes odhodlala,ze pojdem na kontrolu ku dokymu akoze po s600nedeli /dost skoro, ze?/, no aisla som zbytocne, jeden doktor dovolenka, druhy doktor / u kktoreho som rodila/ dovolenka...tak sme sa aspon presli / autom 😀 /

aspine
19. aug 2009

traky 😵 proste jsou to nase zlaticka milovany 😵
ja bych tu nasi berusku nejradsi rozmackala laskou 😀 😵

lucim
19. aug 2009

uz som tu , bola som vyvesat tie minivecicky co sme dostali, a uz vas musim docitavat .

adka ja pri vyvysenej polohe podkladam matejovi na zabrzdenie pred nohy makky vankus. a gastracka mi poradila fintu, podlozit lozko knihami ... este som to neurobila.

a satky som kupovala tu http://www.mimibazar.sk/bazar.php?user=40346

dnes sme dostali super bielu ozajsku siltovku so snoopikom 🙂

aspi 😀

aspine
19. aug 2009

lucim ta fotecka jak ti spi na hrudi je uzasna 😀 😵

adka12
autor
19. aug 2009

Lucim a aká veľkosť šatky je pre také 2 mesačné miminko 😲

lucim
19. aug 2009

adka ja som objednala taku, co nema velkosti ... ta velkost by mala byt obvod hlavicky ...
to co mam je trosku vacsie, ale kedze sa to prevezuje, da sa to stiahnut, ako treba a aspon dlhsie vydrzi. mozno budu dobre aj na buduci rok na jar. 🙂
len uvidime, ako ich udrzia na hlavicke, ked uz budu lepsie ovladat rucicky.

aspi uznaj, to sa nedalo neodfotit. 🙂 idem pokukat, co mas ty nove v albume.

adka12
autor
19. aug 2009

Ok, ďakujem a želám dobrú nocku babule 😉

lucim
19. aug 2009

aspiiii krasne tie nove fotky, ma strasne mily usmevik a aka je spokojna 🙂

aspine
19. aug 2009

lucim nic noveho...nejak jsem ted nestihala stahnout fotky 😖 i kdyz posledni jsou ze soboty 😉
a prijdou nedelni satickove 😵 byli jsme na posviceni takze byla ve svatecnim 😀

lucim
19. aug 2009

adka tak nech ta nadcha rychlo zmizne, dobru noc.

lucim
19. aug 2009

alex kde si? ze ty si s kacickami? 🙂

riusik
19. aug 2009

ahojte...nocna smena 😵
ja som dnes vybehla pred siestou von - ze troska sa prejst a s malym na zmrzku. maly vosiel do prveho obchodika, kupil nanuk, tak som tam kupila aj chlieb a ze naspat domov, tak som ho prehovorila aspon na dlhsiu trasu... a stretli sme kamaratov, kedysi sme spolu kocikovali, maju dcerku, tak sme kecali, potom sme isli na pizzu a kofolu (oni na pivo) a deti na ihrisku a nevedeli sme ich dostat odtial prec... domov sme dorazili o pol deviatej 😕 (hrozna mama, sak) a este sme stretli susedu pred vytahom, bola dnes u lekara, je v siestom tyzdni 😵 , tak sme sa patnast minut vytesovali... no a kedze P nie je doma, tak ma cakala fuska - co najskor nakrmit a dat spat dve deti 😒 ale celkom v pohode, prednost dostalo starsie dieta, ktore mi vo vytahu odpadavalo od unavy... dostal jest, osprchovala som, alexandra si zrazu uvedomila, ze sa jej nevenujem, takze plac, ale iba take mrncanie, tak som ju hodila do lehatka, malemu som precitala dve rozpravky a isla som sa venovat malej... tomasko zaspal hned a alexandra v tesnom zavese... akurat som ju neokupala, zdalo sa mi uz vela hodin, iba v umyvadle pod tecucou vodou som ju oclapkala...

aspine
19. aug 2009

rius jaka hrozna mama?! 😀 tohle spis odpovida super mame 😉

lucim
19. aug 2009

rius ale ze to bol prijemne straveny vecer. 😀 aj take treba, aka hrozna matka, matka, ktora ma okolo seba priatelov a znamych 😀 a vsetko si zvladla.
ja som tiez vecer uz nekupala kedze matko spustil alarm , hned ako sme o 7 prisli domov. a odkedy sme ho utisili, stale este spinka. zajtra ho okupem trebars rano.

riusik
19. aug 2009

aspi, lu: ste zlate 😉 ale ten prichod domov 😖 ale stalo to za to, fakt bolo super, starsie dieta sa vyblaznilo a potom krasne zaspalo a mladsie tiez... len ja som chcela este zehlit, ale ee 😎

lucim
19. aug 2009

kedy asi budete kojit? ja teraz neviem odhadnut .... vcera po utiseni vecerneho fnukania bola pauza 5 ! hodin medzi kojeniami, kym sa zobudil, asi ho to moc vycerpalo.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre