Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

babyzuzana
29. sep 2009

uvarila som si detsku krupicu ale nejak sa mi sypla tak je husta a taku nemam rada, pomoooc kto mi spravi novuuu????

josifek
29. sep 2009

sladkou nocinku všem co jdou spinkati, a krásné písmenkování noční směně cmuky všem 😵 😵 😵 😵

zaba2707
29. sep 2009

lucim - moja mama to ma vystavene pred domom a ma ich tam vela v roznych velkostiach ... nejedia to ma to na ozdobu 🙂

alexarisko
29. sep 2009

Lulu, chapem, ja hold cey den nemooozem pracovat, ale stavim sa ze taka dobra jak ja neni, a uz si volala do trnavy?

lucim
29. sep 2009

zuzi ja ti spravim aku chces, aj hrckatu viem 😝

inneska
29. sep 2009

žabiii....krásne fotečky 😵 😵 😵 filipko je sweeeeet 😵 😵

alex..to tu dajak flákaš 😀 😀

lu...už sa do toho dostávam a začína ma to baviť 😀 😀 😀

josi...sa bojíte s dominikom vo velkej kúpať? 😅

alexarisko
29. sep 2009

blondynecka moja, vyser sa na kasu, budes len nafuknuta a jak sa chces potom pri plavani ponorit? si myslis ze ta tam ja budem topit dobrovolne?

josifek
29. sep 2009

inesko né jen nechci být pořád ohnutá kvůli zádům a mladému to také vyhovuje mít ji vysoko je dlouhý jak štafle 😀

alexarisko
29. sep 2009

Innka, sorrrrrryyyy ale vam povim baby, ja nevim ci malej nezacinaju zuby. stale slinta, strka si celu past do huby a nevim ju uz ani na prse utisit, je uplne nervna, co myslite co by to mohlo byt, posledne dni stale rovnaky debakel, hlavne vecer, presna jak hodinky ale niekedy aj cez den

babyzuzana
29. sep 2009

a uz si pozrela ze kam? budeme teda chodit?
hm, to budem musiet oholit nohy 😅

josifek
29. sep 2009

Alex nonono já jen zaskakuji na denní , aby bylo pořád vše vyřízeno a fukci ranní sekretářky budu dělat od rána 😀 😀 😀 😀 😀 hold nová zkušenost 😝 😝 😝 😝

lucim
29. sep 2009

alex, jasne ze som este nevolala, myslis ze naco som najala novu sekretarku 😉
zuz, myslis, zekeby si neoholila, tak ta to stiahne pod hladinu? 😀

inn kuknem ti hneeeed, aka si farmica 😉

alexarisko
29. sep 2009

jaj tak ty si to MIUSKA 🙂 tak ty mooozes,to je dobry zastup, spokojna som Lulu dobre si vybrala, mozem v klude nervacit cez den s malou

Zuzulienka a nie tak bolo ze sme spolu steli kuknut??? ale akoze nemni problemus, kuknem za 5 minutkus 🙂 a do kelu, nohy, vidis, boze to bude zase otrava

inneska
29. sep 2009

luci...robia sa z nich svetlonosi na helouvína 😀

josi...ja kúpem na zemi, tak mňa chrbát bolí aj tak 😝

josifek
29. sep 2009

Alex to jsem ráda že jsem schválená 😀 😀 😀 😀
inesko to je mi líto já koupila za 250kč stojan na vaničku, hold jsem vyčůraná 😝

lucim
29. sep 2009

alex aj matko aj kopec inych prave slinta a cpe celu rucicku do tlamicky , nemyslim, ze to uz budu zuby ...

zaba2707
29. sep 2009

alex - presne toto pozorujeme aj my na Filipovi, presne same sliny a bublinky z nich, ruka cela v puse, tiez sme sa dnes zamyslali co mu mohlo byt a napadli nas aj tie zuby .... cele doobedie a aj poobedie chudak reval, kludnejsi bol asi hodku a pol ked zaspal ale aj to kazdu chvilu take vykriky revu ktore po chvili prestali

babyzuzana
29. sep 2009

hej? 😅 a kedy teda pojdeme? ked mne je to tak jedno, ja sa rada "zveziem" ked vyberies 😝

alexarisko
29. sep 2009

a preco ma zrazu vecer vzdy take nervaky, asi tak ze cucne a vypluje s revom po dvoch sekundach zase dva krat cucne a vypluje s revom, az sa vynervuje a zaspi

ocuvajte , secky sa tu hrate na poli, ja to kaslem, som to acceptla aj ja, ale keby ste vedeli jaka je ta mafiia super, uz som zabila 158 ludi 🙂, holt budem hrat dve hry

zaba2707
29. sep 2009

inneska dakujeme za pochvalu tie fotky som dnes uz pozerala asi milion krat strasne sa mi pacia

inneska
29. sep 2009

alex..aj erik je takýto posledné dni, to že slintá a cumle si ruky je bežné u detičiek, ale je akýsi mrzutý posledné 3 dni 🙄

zaba2707
29. sep 2009

alex - presne takto dnes papal aj nas Filip ... co to do riti moze byt ... ☹ ja som bola uplne nervna uz potom z toho na kazdeho som len stekala a este ked niekto dal otazku ze co mu je tak by som bola vrazdila

babyzuzana
29. sep 2009

zabi tie fotky su genialne!! som sa aj dost nasmiala na fotke c. 13, to ako dole ste pripucili tatka a ostala len topanka po nom ci ako? 😉

alexarisko
29. sep 2009

zabka aj ja musim pochvalit fotky, su bozske 🙂

Zuzinka pusinka, tak ja nieco pohladam, pohadzem ti navrhy a spolu vyberieme a pojdzeme

Baby vo stvrtok idem konecne ku kadernicke, sa tesim vas jak na vsetky vianoce v zivote dokopy

inneska
29. sep 2009

alex..aj ty farmárčiš?? 🙂

žabik..nemáš za čo, sú fak skvelé tie fotečky 😉 a dúfam, že taký cirkus vám filipko spravil prvý a posledný krát 😉

zaba2707
29. sep 2009

babyzuz - nie moja to je tam iba tensika ale tiez sme sa smiali cela tekvica bola podlozena iba tou teniskou tak som trpla ze sa to s krpcom cele prevali nastastie to vydrzalo 🙂 tato bol hlavny fotograf

zaba2707
29. sep 2009

este raz krasne dakujeme za pochvalu fotiek 🙂

ten dnesok bol fakt vela ... miestami som si az nadavala ze naco mame babo ked sa nevieme o neho postarat ... bola som uz fakt ze mooooc zufala

alexarisko
29. sep 2009

Inn, holt baby mi posielali do toho pozvanky, tak reku kaslat nato skusim, tak idem na to oddneska, mojou hlavnou cinnostou je inak Mafia na facebooku

babyzuzana
29. sep 2009

alex ja som bola na melir minuly tyzden v stredu rano o 9..., samozrejme aj s Davidom...

inneska
29. sep 2009

josi...no keby kúpim ešte stojan na vaničku, tak spávam v tej vaničke 😀 bola by to len dalšie vec naviac v našej jednej izbe 😝 už aby erik sedel a bude sa sám člapkávať v sedátku vo vani 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre