Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

vendulacky
2. okt 2009

zabi, já psala taky annag, poslala super rady...právě zkouším aplikovat...(taky jsem vyplňovala formulář 😀 ), je super, jak je ochotná každému pomoci...
Taky odsávám popři kojení už druhej den a opravdu se mi začíná dělat víc mlíčka 😉 Tobudou zas mlíčný zásoby v mrazáku🙂)

lucim
2. okt 2009

nic som sa nedozvedela, len na prazdno mleli. politici, bleeee 😖

inneska
2. okt 2009

luci..rodný list 😀 😀

ako politici, väčšinou len tliachajú 😠

vendulacky
2. okt 2009

lucim a co budeš dělat, myslím tím prací? Budeš vydávat léky z kuchyňskýho okna? 😀 😀

inneska
2. okt 2009

ven..aj mne to napísalo pri starších príspevkoch, tak oddnes zbierame bonusy 😀

zaba2707
2. okt 2009

juuuj vendy a tak ma z tej odsavacky bolia bradavky ze az 😀 ale kaslem nato len nech to pomoze

lucim
2. okt 2009

ven nie, budem zase viest lekaren. ale nebudem tam cely cas, len tak flexibilne, kolko sa nam s matkom bude chciet. a nieco sa da aj z domu, to este vyspekulujeme ... btw kuchynske okno mame asi v 2 metroch. 😀

lucim
2. okt 2009

inn 😀 😀 😀

zabi, masti kalciovkou.

vendulacky
2. okt 2009

inn, 😀

zabi, mám půjčenou elektrickou z lékárny, to tě je taková pohoda!!! Jde to strašně rychle a ani se nenadřeš🙂 Mám přísavku furt na bradavce a jen šteluju intenzitu 😀 😀

zaba2707
2. okt 2009

ven- ja mam tiez elektricku Medela - kupili sme ju pri rozbiehani kojenia a je to zazracna vecicka nedam na nu dopustit ... velmi pomohla aspon mne teda ...

luci - brhlila som ich mastickou Bevita ... myslis ze kalciovka je lepsia?

lucim
2. okt 2009

zab bevita je lepsia

aj ja mam medelu elektricku

vendulacky
2. okt 2009

luci, mě šef taky lanaří do kanclu, heh..asi nikdy nehlídal kojence 😀 😀 nemůžu se soustředit s emmou na práci doma, natož v cizím prostředí🙂) a kolegové by chodili asi telefonova na záchod, páč jak emma spustí 😀 No blázen, tohle neklapne...přistoupila bych na den 1x týdně, šla bych si oddechnout 😀 A kamča bude hlídat 😝

vendulacky
2. okt 2009

já mám taky medelu elektrickou, ale medelu symphony 😎 Je to profi odsávačka, koukala jsem na netu, stojí 40000Kč 😕
http://www.dnformed.cz/medela/produkty/symphony...

lucim
2. okt 2009

ven ja neviem ako to pojde .... da sa hrat v kancliku s hrazdickou, mozu ho ist kocikovat, ale ked si bude zelat iba mna, tak maju vsetci smolu . budem platena za cicikanie mateja. 😝 mam dohodnute, ze ked to nepojde, tak to nepojde ...

lucim
2. okt 2009

ven to je ine delo 🙂

lucim
2. okt 2009

zreju mi paradajky, kto si da? 🙂

inneska
2. okt 2009

mňamky rajčinky 😝

kojme...íerik sa zase nečakane zobudil 😅

lucim
2. okt 2009

o pol noci ako spravny mliecny upir 🙂
... co tam zasadim?

vendulacky
2. okt 2009

lu, já čekám na jahody🙂)

jo dělo, vysává to i mozek z hlavy🙂

s tou prací uvidíš 😉

...asu budu muset jít kojit, emma se vrtí...ale jahody ještě sklidím!!! 😀

inneska
2. okt 2009

ale už spinká, teraz už so svojej postielke 😎

ryžu?? zajtra naobed pozbieraš....ja som ju sadila večer 🙂

inneska
2. okt 2009

erik zase oči roztvoril..na spánok to nevyzerá 😅 uvidím čo bude 😝

mne by sa do práce nechcelo...radšej budem doma, ale keby treba korunky, tak by som asi musela, ale zatial našťastie netreba, tak si budem materstvo doma vychutnávať 🙂

lucim
2. okt 2009

zasadila som paradajky zase , su 8 hodinove a to mi aj dozrie secko hrozno rano.

zajtra - teda dnes chceme robit jablcne presnidavky - vyzivky. mozno aj hruskove. uvidime, ci sa nam zadari.

zaba2707
2. okt 2009

ja mam len taku obycku tu medelu ale stala do 3000Sk

to co mas ty je fakt ina delovka koksoooo

oki tak budem mazat bevitou ... boze idem este nahodit aspon par faktur cakam ze sa drobec kazdu chvilu zobudi zaspal nieco pred 20,00 🙂

vendulacky
2. okt 2009

mám jí ucpat pusinku dudlíkem? Ona usne, ale probudí se ve 2..když nakojím, vydrží dýl nebo má hodiny nastavený už na 2 a probudí se stejně?

jahody sebrané, ještě zasadím, to je jasný🙂)

inneska
2. okt 2009

lu..tak nech sa vydaria presnidávočky 😉

žabik...nech ti to rýchlo ubúda 😉

lucim
2. okt 2009

aj mne by sa mal matko kazdu chvilu zobudit ... alebo nie? 😉 tiez spi od 8.

vendulacky
2. okt 2009

my jsme usnuly už v 7, jdu jí nakojit, bude hladová kočička...

lucim
2. okt 2009

ven tazko povedat, mozno sa po nakojeni zobudi neskor. 😉

inneska
2. okt 2009

erik prevelice rozpráva v postielke....a spať sa mu nechce 😅 sa tu na ňom chichúňam 😀

zaba2707
2. okt 2009

innka to presne robieva aj Filipko ... prvy spanok po kupani je vo svojej postielke a uz potom ked sa zobudi tak ho vezmem k nam do velkej postele a tam vzdy po nakrmeni rozprava a rozprava tiez sa tak na nom smejem lebo vsade ticho tma ako v rohu a no sa vykecaaaava akoby sa mu niekto intenzivne venoval 🙂 je to bozske sledovat tych drobcov ze?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre