Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

malka18
11. okt 2009

ved aj počasko je na figu ta kde ste ženy???? mimískovia neposlúchajú...tá naša je teda ako anjelik 😀 😀 😀 😀

traktor
11. okt 2009

aj ja to tu cely den ocumujem avidno ze je nedela 😀 😀 😀 , v nedelu tu nikdy nikto nieje ale zajtra je pondeloooook tak tu to bude zit....a dnes sa aj vela krsti som si teraz spomenula 😉

lucim
11. okt 2009

a dneska sa co deje? hallloohahaha halloolololo... superstar zeny yo?
moje dieta este nespi, na holaka pod dekou sa rehni pod hrazdickou a prdka.

traktor
11. okt 2009

dnes je strasny den ze? nikde nikto....tak je mu fajne...ved on to dospi, hlavne ze je spokojny 😉

josifek
11. okt 2009

čusík noční směno 😀 😀 😀 😀
Tady se to moc nepohnulo co jsem okopávala v dešti zahradu 😀 😀 😀 😀
Karamelka zařezává jak dřevorubec 😉 od 19.15hod 😀 😀

lucim
11. okt 2009

sami zobudil s placom, zistili sme ze to prdiky a ze kuka jak na prave poludnie ... naozaj mame casu dospavat, vsak do prace nejdeme, my mame pracu tu ... budeme sa ucit oblizovat hracky a prevalovat.... 😉

traktor
11. okt 2009

tak toto som kupila, aj ked som hovorila ze nebudem davat do chodaka, ale neodolala som 😀

jajona
11. okt 2009

Ahojte,

lucim: ani náš ešte nespí 😠

a celkovo dnes toho ozaj veľa nenaspal. Bol hore od 9 h do 14:30 h. Potom asi na 30 min zaspinkal a podvečer potom potiahol viacej asi 1,5 h.

traktor
11. okt 2009

ahoj josi 😉 , luci mi najnovsie milujeme latkovu plinku, si ju stiska, zuzle, ...nepusti z ruckyani za svet, ajs nou spinka 🙂

josifek
11. okt 2009

my chodítko zatím neřešíme jěště je brzy 😀 😀 😀 u syna jsem ho nepotřebovala on se v 7 měsících postavil v ohrádce a od té doby zkoušel chodit 😀 😀 😀 uvidíme co na to Karamelka, Ale jinak chodítko pěkné 😉

traktor
11. okt 2009

ahoj jaji, nas matko pokracuje vo vcerajsku, cely den prespal....zeby sa ulozil uzna zimnyspanok? 😀 😀

jajona
11. okt 2009

traky: my už tiež máme. Matúško dostal na meninky 🙂

traktor
11. okt 2009

josi ja uz kukam na vianoce, atoto je uplne ako nove 😉

josifek
11. okt 2009

My máme na spinkání hadrovou lalinku princeznu od brášky a malá je s ní v užasu 😉

lucim
11. okt 2009

mia to si fakt v dazdi okopavala? to by som zvladla len na facebooku. 😝

traky ja choditku odolavam, nechceme.

jajo my sme mali podvecer navstevu, mozno preto ma posunuty spanok, ale nevadi mi to, pokial nepolace a hrajka sa. ved on tie ocka raz zavrie. 😉

traktor
11. okt 2009

josi aj mi mame, v postielke ma toho kopu ale plienka vedie 😀

jajona
11. okt 2009

traky: no dnes bolo ozaj zima, ale na toho nášho to nejako neplatí. škoda

traktor
11. okt 2009

https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?..., a baby ma prehovaraju na toto, tak uvidime.... 😉

traktor
11. okt 2009

jaji , no dnes je zima ..a u nas cely den leje...

josifek
11. okt 2009

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...
kuk na naši hračku.
LUc jojo musela jsem ale u nás byli jen přeháňky malá v kočárku na vzduchu pod pláštěnkou spinkala celý den , samo s přestávkami na jídlo 😀 😀

traktor
11. okt 2009

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1400056, a toto je nase...sami pacila ta bunda anohavky, tak uvidime ci vojdeme 😀

jajona
11. okt 2009

traky: vyzerá super...
akurát manžel hovorí, že on mu kúpi takú normálnu a zavesí mu ju na strop. my máme v celom dome tatranský profil, takže to šupne do toho

josifek
11. okt 2009

my jsme dostali židličku na krmení už je sice po synovci ale supr až bude čas sfotím malá v ní sedí už teď 😀 😀 😀 .Dárky moc neřešíme už nějaké hlavní mám a zbytek přijde samo 😀

traktor
11. okt 2009

taku normalnu mame na dvore -byvam na dzedzine 😉 /,ale baby chcu ze na dnu, ze ho budu hojdatpod stromcekom

josifek
11. okt 2009

Traky krásné já dneska taky dražila do fusaku supr né 😉
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4101306

traktor
11. okt 2009

stolicku mame aj mi,uz len cakame kedy to pride.... 😀

traktor
11. okt 2009

josi perfis 😉 , inac ja stale kukam ceske aukcie, mate tam krajsie veci ako u nas, ...to mozem aj ja drazit na ceskej?

lucim
11. okt 2009

traky vyyyborny ulovok 🙂
mia super babika, fakt sa mi paci. musi byt makkucka. 🙂

my sa hojdame na dvore na zahradnej hojdacke, obcas namiesto kocikovania. 🙂

josifek
11. okt 2009

traky nevím každá má jiné podmínky musíš kuknout na profil zda posílají do zahraničí 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre