Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

josifek
22. okt 2009

Hator a jak se vám vede 😉 ?

jennna
22. okt 2009

hathor..... 😕 😕 a čo to má Nicol za problém teda???

hathor1231
22. okt 2009

jenn, babuska sa pytaju na cicik castejsi,ked potrebuju aby im telo upravilo mliecko podla ich potrieb. ked rastu,tak potrebuju viac... a mozno je fakt iba smadna...

hallo vsetci 😀 sme tu 😀

traktor
22. okt 2009

no to zdravotnictvo...riesi sa ked je to uz na hrane... 🙄

ani3012
22. okt 2009

dakujeme skusim polozit.....

traktor
22. okt 2009

jennn no ty si taky zivy cumel.... 😀

zmurkaz
22. okt 2009

Babulky - som si všimla aj predtým - ako sa dieťatko dopracuje k zápalu uška? Že čomu sa mám vyhýbať...

hathor1231
22. okt 2009

jenn,netusim. ja sa bojim zapalu v crievkach... uz beham vise mesiaca po doktoroch a vsade,ze vraj ma koliku!!! ani len moc,hovienko alebo krv jej neskontrolovali!!!
prosto ignorace 😠

snad to uz bude lepsie...

a inak,vsetky ste sa dobre zahojili?

traktor
22. okt 2009

treba davat pozor na prievan, aj doma, aj v aute...preto zvyknu mat male babulky aspon tenku ciapocku...aj v lete...uska su u takychto malych babuliek najcitlivejsie.....a potom este zvykne zapal prejst ked je dietatko chore, nepreliecene , tak sa stiahne aj na uska...

jennna
22. okt 2009

hathy...to mi je ľúto!!! dúfam, že to teda vyriešia....a že to maličkú nebolí!!!!!

jennna
22. okt 2009

júj...ani o tom zápale radšej nehovorte!!!!

my máme furt problém nájsť normálnu čiapočku, bud máme zakryté oči alebo oči....ani jedna nesedí ako by mala

ani3012
22. okt 2009

zmurky vôbec neviem,veď keď fúka,tak ani nikam nechodíme.Len dúfam,že jej nestúpne teplota a bude sa držať do 38 stupňov
Patrik ale ma soplíky a keď ich ma,tak väčšinou vyšiel z výteru pneumokok,tak dúfam,že malá ho od neho nedostala.Veď očkovaná bola len nedávno.

traktor
22. okt 2009

a dolezite je necistit babetkam uska vatovymi tycinkami, ak je v usku maz je to dobre, ten chrani usko....tak mi hovoril doktor ked mala simonka zapal a ja som samu pochvalila, ze uska cistim vat, tycinkami...hned ma sprdol....

zmurkaz
22. okt 2009

traki - dík ... bo mám dve detúchy, ale ani jedno to našťastie nemalo 🙂
hattor - no sa držte!!! A ja by som asi tiež soptila!!!

hathor1231
22. okt 2009

aj ja dufam,ak nie,letime na slovensko. sme sice menej vybaveni ale zato doktori su tu omnoho lepsi a hlavne nenechju babo len tak bez akychkolvek testov!!! len mi povedia,ze vyzera vporiadku 😠
nejdem sa rozculovat...

ozaj,a co rei,este maju take koliky?

ani3012
22. okt 2009

a som zabudla napísať,že aj Eva trochu soplí,ale to je len málinko.Ale možno jej to steká do trubice.Veď zajtra budem múdrejšia.

traktor
22. okt 2009

ani staci doma otvorene okno..ani si to neuvedomis...a je prievan....

jennna
22. okt 2009

traki...ja len vysušujem....lebo po kupkaní plno vody v nich... ale keby ste videli ako jej to dobre robí... to má po mamičke!!! 😀

jennna
22. okt 2009

rei bola na sone bruška.... a ešte pôjde... takže nevieme..

ani3012
22. okt 2009

ale inak dnes strašne fúka....aj mňa začínaju uši bolieť.teda ani nie bolieť,ale mám ich citlivé

traktor
22. okt 2009

zmurka ja som si vsetkym presla pri simonke...ona jetakym mojim testerom na vsetko,,,ostatne deti boli uplne bezproblemove...to len teraz nimi hadze predcasna puberta 😀 😀 😀

lucim
22. okt 2009

ahojte vsetci a ahoj hath 🙂

hat, dufam, ze sa skoro dostanete do normalu, ak budu hnusni, dojdite radsej domov. 😖

jennna
22. okt 2009

idem ja kukať ODSúDENé.... čauky čauky.... a prajem dobrú nôcku§!!

zmurkaz
22. okt 2009

ani - ja dávam takú našuchovaciu .... a na to kapucku od overalu ... a šup do kožušinky 😕 😕 😕 aj pri Jurášovi som tak 😕 😕 😕 A ani ja nechodím von ... keď je na figu počasko - to radšej zavriem dvere, poobliekam sa a kočíkujem v spálni 😀 😀 😀 ,
traki - si si dala!!!

hathor1231
22. okt 2009

ten vietor je hnusoba... ja musim mat rain cover vkuse lebo tu je sice bez dazda,ale vetrisko fuka nonstop 😒

ani3012
22. okt 2009

hat ono je to naozaj pravda,že síce nadávame na zdravotníctvo ale keď sa pozrieme do zahraničia,tak su na tom horšie ako my.

traktor
22. okt 2009

ani ked sopli moze to mat aj s toho, steka jej do hrdielka ...tak nech vas len pozrie dokyna a ste raz dva fit...to sa da cakat aj v tomto psom pocasi.....o leeeto, moje leeeeeeeeeeeeto, kde si.... 😀 😀

ani3012
22. okt 2009

idem aj ja sa najesť TV a potom dočítať knihu.
Dobrú noc ! 😉

hathor1231
22. okt 2009

ani,su. je tu privela ludi a nevenuju sa im tak dlho ako u nas... prosto 10minut u doktora a zenie ta s prazdnymi rukami domov 😠

a nezahojila som sa dobre a doteraz cakam aby som dostala miesto u gynekologa! najblizsi termin maju pre mna o vyse mesiaca!!!

traktor
22. okt 2009

zmurka...a si predstav ked zo mnou zacne hadzat puberta...ja ju este obcas mam...teda casto.... 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre