Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

babyzuzana
21. aug 2009

aaaaaaaaaaaaaaa hadajte co maaaaaaaaaam!

volne obidve rukyyy! vacsinou dobem jednou rukou a teraz taky luxus, ze prstoklad, cha!

Davida som prave ulozila do postielky na novy klinovy vankusik, snad sa mu na nom bude spinkat ok.

Inn tebe Erik na nom spava non-stop?

alexarisko
21. aug 2009

Lucim zachranne koleso 😀

lucim
21. aug 2009

alex pocuj, ked ti uz budem pripadat ako tvoja svokra, ze sa ti furt staram do toho, aby ta nebolel chrbat ci ruky z malej, tak ma klepni baseballkou po hlave. jo? 😉

aspine
21. aug 2009

no u nas poloha na brisku neni moc v kurzu....uplne ji nesnasi 😅
no ale hlavne ze se pak stejne uklidni takze je to dobry, ale kdyz vam dite po krmeni breci tak je to docela na nervy 🙄 chudinka moje mala at uz ji tohle boleni konecne prejde 😅
a posledni dobou ji i vyteka mlicko z pusinky po kojeni....i treba po peti minutach po krknuti 😒

no nic holcinky....dekuju za rady a ja se jdu vyspat na tu zitrejsi slavu 😉

mejte se krasne a dobrou klidnou noc 😉

babyzuzana
21. aug 2009

lucim: 😀 😀 😀 😀 😀

alexarisko
21. aug 2009

lucim teba nikdy amore 😀 od Vas si rada necham poradit lebo ja nie som ten typ ktory si sam nastuduje info, ale ona neradi ona len kritizuje vsetky novinky ako kojenie z boku, satku a podobne, vsetko co nepozna, malu ocividne zabije

babyzuzana
21. aug 2009

aspine dobruuu a uzite si svadbu, tesim na fotocky a tiez by som si isla niekde trsnut

lucim
21. aug 2009

jo, este by som chcela dodat toto: na tanieri viem dokonale rozlisit, ci jem kacku, alebo rybu, zachranne koleso som este nekusala. 😀

aspi srdcko, zajtra si to poriadne uzi. 😉 a to co pises, je normalne a mame to aj my, prejde to, musi. 😉

alexarisko
21. aug 2009

aspi peknu svadbu

lucimka, na stretku si objedname koleso na vine 😀

babyzuzana
21. aug 2009

alex: hrozneeeeeeee, hlavne ked sa tou jeho rukou rukatou blizil k mojim stehienkam, som len tak stiskala ritku 😖 😀 😅

kamoska sa snazila zachranit (ju zase pre zmenu masiroval 150 kilovy chlap) a uviazala si cez zadok tu plachtu ala sumo

alexarisko
21. aug 2009

Zuzik 😀 hehe ty si stiskala ritku a on si urcite myslel ze ho provokujes a flirtujes 😀

babyzuzana
21. aug 2009

snad nebol taky blby 😉

alexarisko
21. aug 2009

no nevim nevim 😀 nespoliehaj sa

lucim
21. aug 2009

😀 😀 😀

babyzuzana
21. aug 2009

my to stretko budeme mat aj so stravou?

viete si predstavit tu restiku ked tam vytasime priebezne nase kozenky? to budu musiet pre nas uzavriet 😎

babyzuzana
21. aug 2009

a restiku docasne premenovat na "mliecny bar" 😉

inneska
21. aug 2009

tak mi dobre padla tá sprška 🙂

aspi...uži si to a markétku pofoť a potom sa pochvál 😉 paaaa

zuzi...na tom klinovom spinká len v noci 🙂

babyzuzana
21. aug 2009

takze na nom moze byt kludne celu noc hej? a vam to pomaha? nevracia?

lucim
21. aug 2009

nooooo, s tymi kozenkami na stole to bude problem, vacsinou je v restikach zakaz konzumacie prineseneho jedla 😀

alexarisko
21. aug 2009

😀 jooooooooooo mliecakyy xixi, jńo ja urcite budem musiet vytiahnut, pochybujem ze vydrzi dlhsie ako par minut bez, ale co budeme jest zeny, neugrilujeme si tam nejake male prasa? alebo dve?

inneska
21. aug 2009

my ideme zajtra na koníky a offroady do motešíc 🙂 náš prvý spoločný výlet 😵 bude tam kopec známych, tak asi nebudem stíhať ocikanou plienkou erika utierať 😀 😀

babyzuzana
21. aug 2009

vy verite na to urieknutie??

lucim
21. aug 2009

na stretko nic neobjednavam dopredu, ideme sa proste stretnut, kazda bude tak dlho, ako bude moct a chciet ... jest by sa tam malo normalne dat. majkas to bola dnes obzriet, strana 56 tusim.

babyzuzana
21. aug 2009

luci presne tak, iba sa treba dohodnut kedy kde a kazdy si da co bude chciet, pride kto bude chciet a pod.

ja len preto ked ste sa tu bavili o tom objednavani jedla

alexarisko
21. aug 2009

ta terasa vonku by bola ideal, je tam dost priestoru na kociky, kolko nas vlastne ma prist

inneska
21. aug 2009

zuzi..môže byť na ňom aj dlhšie..grcká rozhodne menej, cez deň ho mám na posteli na vankúši 🙂 vygrcne aj tak,, sem tam, ale nie tolko, ako keby leží na rovnom 🙂

alexarisko
21. aug 2009

ja som to s tym prasiatko myslela len zo srandy 😀

inneska
21. aug 2009

zuz...no verím neverím..minule mi tiež tak mrnčal, jesť nechcel, prebalený bol...tak sme sa okúpali a pre srandu som mu tvár pretrela plienkou, ostal ticho, trochu si pocucal a zaspal 🙂

inneska
21. aug 2009

babulky, idem spať..už ani nevidím na monitor 🙄 brúúúúúúúúúúúúú 🙂

babyzuzana
21. aug 2009

ja som myslela to koleso na vine 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre