Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
4. nov 2009

aspi diky, .... 😉 , ....ja len kojim kasu nedavam, ale ked som nekojila tak som davala / pri simonke/ a tolko kolko zjedla, ked pyala tak som dorobila...

beruska113
4. nov 2009

luci,
vôbec nič mu z toho nie je. a jemu mlieko asi tak moc nechutí, asi len pred 2 týždňami začal jedávať 120, dovtedy len 90 aj to nie vždy. tak to doženie kašou. kupujem nutrilon ryžovú a je fakt dobrá, aj ja by som si dala 😀

traky,
no moj malý len tlačí a tlačí tú kašu. normálne je mi ľúto, že ju dávam len raz za deň

lucia32
4. nov 2009

Beruš, aj moja malá pije len 90 a občas aj z toho nechá 😝 Ja ešte počkám aspoň 2 tt a skúsim 🙂

beruska113
4. nov 2009

luci,
tak to máme teda jedákov. my ideme aj iné mlieko skúsiť, teraz mám už druhé bezlaktózové, tak skúsime nutrilon comfort a uvidíme

josifek
4. nov 2009

Luci Beruš hlavně že jim stačí né 😉 😉 😉 😉 Malá pila sunaru 200ml 5x denně a teď vysaje obě prsa a kouká kde by co zblajzla 😀 😀 😀

lucia32
4. nov 2009

Ale si ma nepotešila, že ti po nej viac nespí 😀 Človek si myslí, že sýtejšie, tak bábo bude búvať a ono prd 😝 😀
Ale čítala som viac názorov tu na MK a máloktorá mamička sa mohla pochváliť, že babuľo prespalo noc, asi je to fakt o zvyku sa zobudiť a nie o hlade...
No my budeme fičať na Nestlé, nám Nutrilon nesadol 😝

lucia32
4. nov 2009

Josi...tak o 200 ml sa nám môže len snívať 😀 , no alespoň ušetríme 😝 😀

lucia32
4. nov 2009

A možno piju tak málo, lebo tie mliečka sú trošku horkejšie, tie HA a comfort 😝

josifek
4. nov 2009

Luci no to jo balení bylo hned v čudu 😀 😀 😀 😀 jsem ráda že zas kojíme 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 A nutrilon také néé malá po něm blinkala, tak jsem zvolila sunar a mají ho i pro alergiky atd....také se vyšvihli,a zdá se my nejlacinější a my na něm vyrostly 😀 😀 😀 😀 😀 😝 😝 😝 😝 😝 😝

beruska113
4. nov 2009

luci,
no mali sme ha a teraz mame nestle al 110 také špeci a dokina že skúsime comf. aj ten je horký?

lucim
4. nov 2009

haloooo halllooo, ranne vtacata tu uz nie su? ci este? 😉

sorry, vcera som odkvecla bez rozlucky, bolela ma hlavka, a ke prestala, tak som zaspala.

samy, eluska sa urcite nauci, ze noc je na spanie, vverim tomu. 😉

traky, nas matko je gulocka michellin, aj ma to trosku stve, ale co mozem urobit? jedava á 3 hodiny a casto cuca tak 4 min. a ma dost, vcera vrvu nocnu davku vynechal ... jedine, ze by som ja nasadila beztukovu dietu, co by pomohlo mne, obavam sa, ze jemu by sa do mliecka malo stale co vylucovat z mojich zasob.
vsak on to o par mesiacov snad vybeha , ze?

dnes ideme robit kamoske soferov do trencina, tak pobehame obchodak, prideme podvecer...

traktor
4. nov 2009

lucim tak nech ta to nestve, ved je krasnucky, gulatucky...takY mnam , mnam 😵 😵 😵 , uvidis ked zacne chodt....nase tiez boli gulicky a teraz ked pozries....este mi ich zoberu, ze ich nekrmim...ale jedla maju dost... 😀 😀 😀

lucia32
4. nov 2009

Berus...ano aj comfort je horký...
Josi...moje všetky 3 deti fičali, fičia na Bebe, pri prckovi prvom sme dali Sunar-klasika a zapieklo ho až strach, tak sme Sunar vyradili, u strednej rovno Beba a u Nataly Nutilon, ten ee a Beba sadla 😉

traktor
4. nov 2009

no a kase, mne sa osvedcili hami kase, a zatym flasa caju 😀 , a neskor som kupovalamysicku kasicku a ta bola super, ale to je myslim az od 6 mesiaca...uz nepametam

lucia32
4. nov 2009

Lucim ahojky...Maťko je zlatý Michelinko 😀 , vždy ked sa nanho pozriem pripomenie mi moju Naty len v bucľatejšom prevedení...asi preto sa mi tak páči 😀

traktor
4. nov 2009

a u nas bol sunar ale ja som mala zauzivane po mliecku dat aspon trosku cajik, ....nas nezapekalo...zeby tym cajom?...

traktor
4. nov 2009

napisala som osvedcili sa mi hami kase, ale pravdu povediac som ine ani neskusala 😀 , sme boli v obchode jedna pani to predo mnou brala , tak som vzala aj ja , vyskusala, sadli nam tak sme ostali pri nich.....

lucia32
4. nov 2009

Kolko detí toľko chutí ...nie každému sadne to isté... 🙂

traktor
4. nov 2009

hlavne ze im chuti... 🙂

lucim
4. nov 2009

uz pomaly vyrazame, len krpec o tom nevie, lebo spi , ale ked sa vratim, dam sem na chvilu aj super extra michellinovu fotku.

pa papaaaaaaaa

a ste zlate 😉

inneska
4. nov 2009

ahojte kuriatka 🙂

ja som sa hned ráno pustila do varenia...rizotko na svete 🙂

už kašujete?? 🙂 my čo kojíme, tak začneme rovno s príkrmami a nemusíme dávať kaše, či ? 😕

lucia32
4. nov 2009

inn ahoj...kaša nie je príkrm? Asi nie, že?...to je už jedlo 😀
My dnes máme kuriatkový perkelt a sekané potrubie 😀

Lucim...pá...

inneska
4. nov 2009

luci..papapa a pekný dník 😉

lucka..asi nabehneme na tie zeleninkové a ovocné a kaše sa nám vyhnú..alebo? fakt neviem, snád niekto poradí 🙂

lucia32
4. nov 2009

kaša je tiež príkrm...
na obed zeleninka a na večer kašička 🙂
A môžeš ho krmiť kašou na lyžici, nemusíš do fľaše...vy čo kojíte 😀 , my čo nekojíme, to máme ľahšie 🙂

traktor
4. nov 2009

ahoj in 😉 , ked kojis este nemusis, ani my este nedavame...ked to pride tak budeme davat... 😀 patko chcel az na 8 mesiacou , dovtedy fical len na mojom mlieku...uvidime teraz co na to nasa bobalka / tak ho vola mm, no neviem naco sme ho krstili na mateja 😀

traktor
4. nov 2009

luci, mate to lahsie, alemy zas veselsie, vies aka je sranda ked ta babo opluje...aked ma kasu po celej hlavicke? 😀 😀 😝

lucia32
4. nov 2009

😝 😝 😝 veď aj my môžme dávať na lyžici 😀 a opľuté steny poznáme 😎 aj hlavičky 😀

traktor
4. nov 2009

na to sa najviac tesim....ja uz teraz matkovi vyplazujem jazyk a pluvam pri tom / same dobre veci ho ucim 😀 😀 😀 😀 / a on sa tomu strasne tesi....

lucia32
4. nov 2009

To nerobíš dobre...nepľuj, bo sa naučí a z príkrmov budeš mať pľuvanec 😀

traktor
4. nov 2009

no idem vysusit to co mam na hlave...uz len taky chlp 😀 😀 😀 a idem po patka do skolky...zatial papa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre