Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

vendulacky
23. aug 2009

lucim, ještě...tu maducu můžeš nosit i směrem od těla, tj. aby prcek koukal ven, ne mámě na kozy? 😅

samay, ta laktační krize, si to dokážu žuvě představit, ta hrůza v očích a ta bezmoc...a do toho hladem řvoucí eluška!! Mně malá občas takhle vyváděla hlady, ale to jen, že jsem to blbě vypočetla časově a spustila pár metrů před barákem nebo na cestě domů v autě (ale to jsem zastavila na parkovišti u Normy a prostě NAKOJILA), ale tobě mlíčko neteklo, by mě trefilo!!

Jinak jsem chtěla malou nakrmit z flašky normálně MM (aby jsem měla volnější působiště a mohl event. nakrmit X), ale ona mi prostě mlíko z flašky nevezme!! Nemáte nějakej grif, trik nebo flašku, která funguje? 😅 Já mám Avent..

lucim
23. aug 2009

vendyyyyyyyyy cica uz si mi tu chybala 🙂 manduca je jednodielna, dnes v nej bol matik na futbale s tatom a nasi vyhrali 🙂
mam tu uz braceka mojho milovaneho, s drahym su zohrana dvojka, uz labzuju po susedoch, pustia sa do altanku, len co ich nakrmim gulasom ked bude hgotovy. 😉
pozdra

lucim
23. aug 2009

ven zdravime umuš, a skus z poharika https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

ven neviem, ci sa da v manduce babo otocit, najdem prospekt.

lucim
23. aug 2009

ven nasla som to - odbornici na nosenie a psychologovia tuto polohu neodporucaju.

vendulacky
23. aug 2009

lucim, díky díky 😉 škoda, chtěla jsem, aby pozorovala svět, to jí baví nejvíc🙂
vašík s bráškou jsou šikulové, do altánku už se pouštíme taky několik let, ale máme jen jednoho zručného chlapa (xavera nepočítám 😀 ), ale ten to zas časově moc nestíhá...pak musíš hodit veledílo do albíku 😉

jdu kuk na pohárek..

vendulacky
23. aug 2009

Aha, to je jako úplně obyč pohárek? Co třeba pítko, možná by šlo taky...

reilyy
23. aug 2009

ven, moj tiez nechcel, ale donutila som ho a uz taha 🙂

lucim
23. aug 2009

inak, aj ja som donutila matyska tahat z flasky - vodu - vecer ked ma zahu, uz mu to ide.

uvidime, aki su sikovni chlapi moji - budem ich smirovat s fotakom 😀

cau rei 😀

reilyy
23. aug 2009

helou 🙂 jj, treba na nich tvrdo, tlacit do pusy a nepovolit 🙂 🙂

reilyy
23. aug 2009

lucim, ked mu davas vodu, furt ju prevaras?

lucim
23. aug 2009

prevarim vecer , pije ju normalnu izbovej teploty, ked ma problem. strcim flasku s trochou vody do hrnceka - vo vodnom kupeli - je to rychlo.

vendulacky
23. aug 2009

ahoj rei, takže vytrimac?

vendulacky
23. aug 2009

jdu si udělat papu (pi) musím využít emmy bezvědomí 😅

lusia_99
23. aug 2009

ahojky je tu niekto???

vendulacky
23. aug 2009

ahoj lusi, já furt nakukuju...jak se máte? Co miško, je hodnej? 😉

lusia_99
23. aug 2009

ahoj Ven Misko je zlaty sem tam ho boli brusko pri kojeni ale inak je fakt skvely 😵 pekne papa a spinka len v noci by si tie intervaly mohol troska predlzit 😀
Ven čo je so zrnik nemozem to nikde najst uz som docitala spät po 6é stranu a nic alebo mi hod stranu ak vies 😕
a Emuška ta pocuva???

wydata
23. aug 2009

ajojte, maminecky,
ja sa nejako dnes neviem dostat v pecku, mala je skoro cely den na didule 😅

wydata
23. aug 2009

uz mam pocit ze mi to taha az z paty 😝

reilyy
23. aug 2009

zrnikin drobec je po operacii , nema vyvunyte zlcove cesty, preto mu nefunguje pecen
ven, lem vytrimac a nucic 😝

lusia_99
23. aug 2009

ahoj vyd, reik dakujem za info aspon som v obraze...je mi to tak luto ani neviem ako sa vyjadrit... ☹ budem im drzat palce nech to dobre dopadne

lusia_99
23. aug 2009

ok musim bezat Miško volaaaaa...pa 😀 😀 😀

vendulacky
23. aug 2009

lusi, někde (asi ještě ve staré témě) jsem četla, že malej matýsek má velké problémy, je po operaci....
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

V jakých intervalech kojíš?

vendulacky
23. aug 2009

ahoj wy, ještě jsme se tu nepotkaly 😉 Asi natálka roste a potřebuje šťávu 😵

riusik
23. aug 2009

ven: ahoooj 🙂 je mile ta tu vidiet 😉

vendulacky
23. aug 2009

riu, ahoj 😵 😵 trochen jsem to flákala..pravda, užívala jsem si jedny z posledních slunečných dní...za celé léto jsem se poprvé vrhla na opalovačku, tak iž nejsem takovej vyblís 😀

vendulacky
23. aug 2009

jak to zvládáš ?

rei a jak je bez maminčiny kuchyně? 😅

riusik
23. aug 2009

dobre si urobila, ven... ja som taka dvojfarebna - opalena nohy a ruky podla tricka a kratkych nohavic....

riusik
23. aug 2009

ja? jak to zvladam? super, alexandra je taka sipova ruzenka 🙂 da sa... tomasko niekedy prehnane puta pozornost, ale september sa blizi, a teda aj skolka 😎

reilyy
23. aug 2009

ven, no, chyba maminkina kuchyna....co narobim, musim jest to co si sama navarim....dnes vajickovo kminkova polievka, uvarena za 5 minut 😝 a piskoty so smotanou a vanilkovym cukrom, prave tlacim 🙂

reilyy
23. aug 2009

dnes idem aspon scasti postupovat podla tej knihy o spani.....o 22.00 budeme akoze pravidelne mat posledne krmenie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre