Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
20. nov 2009

traky, urcite to pomoze, calgel je fajn. 🙂

lucia32
20. nov 2009

Aj my máme Calgel 😉 , malej chutí 😀 , celá sa po ňom zalizuje 😝 😀

lucim
20. nov 2009

jaaaaj natynka sa trapi, nech ju to rychlo prejde ... mozno tie zubky, ze? 😨

lu kupim nam vladkovo vyvolene kreslo aj s podnozkou, a urcite aj nieco pre drobca, asi budem potrebovat nieco na hracky - to vrece alebo nejaky box. 🙂

zaba2707
20. nov 2009

ahoooooooooojteeeee bambule 🙂 hlasim prichod z TESCA aj my sa pridavame do tigrikovskeho klubu 😀 aj ked som sa bala ... ze sa nam to nepodari, mali to tam tak zastrcene .... ale nakoniec som to vynuchala 🙂 inak v BA na zlatych nic moc vyber ... kupila som este taku cervenu vianocnu capicu a jedno tricenko s dlhym rukavom s vianocnym motivom ... tot vse ale tomu tigriiiikovi sa veeeeeeeelmi tesim 🙂

zaba2707
20. nov 2009

no a prve sa mi maly zobudil, je fakt super, ze aspon vonku vydrzi buvat neskutocne dlho. Zaspal par minut pred 12:00 a az teraz sa zobudil 🙂 ... aspon, ze on nie je unavko 😅 ako ja 😀

lucim
20. nov 2009

sme boli skoro na druhej strane.
co robite?
my po prechadzke, krpceka to unavilo, a ja triedim moje blbiny a poklady a zbytocnosti.

zaba2707
20. nov 2009

ahooooooooj lucik, u nas bol pan, ktory nam robil vstavanu skrinu presne v den ked sa Filip vypytal na svet 🙂 chceme dat urobit taky pracovny kut, lebo teraz je len taky provizorny kazdy kus nabytku inej farby no hruza vies 😀 ... a este by nam mal spravit aj posuvne dvere na kupelku ... my ich tam zatial nemame 😀 obcas niekto ma problem ked ma ist na wc ale my uz sme si zvykli 🙂 tak teraz musime cakat na cen. ponuku ... ze kolko ujo zato cele bude chciet a to bude asi vianocny nas darcek.

zaba2707
20. nov 2009

no a maly si potiahol asi 70ml mlieka a zabuval mi tu na gauci 🙂 o takomto case dava taky 40 min. slofik a potom uz tahaaaaa a tahaaaaa do kedy mu sily stacia 😅

inneska
20. nov 2009

ahojte 🙂

týmto sa verejne pridávame do klubu tigríkových 😀 https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage... a sú tam aj dalšie fotos, tak šípka do prava 😉

ja som si bola dať papiere na ten rodičák, ale vraj mi stačí až okolo 20.12....tak tam pôjdem ešte raz 😒 len nechápem, prečo mi začína rodičovský 3.12., ked som na MD nastupovala 22.5. tak som myslela, že toho 22.11. mi začne...no snád vedia čo píšu 😅 a pýtala som sa na ten zvýšený rodičák, tak mi nevedela nič povedať, vraj nemali ešte poradu ohladom toho...snád o mesiac už budú vedieť...
a konečne som dnes kupelku vyumývala...bolo na čase..a prezliekla periny...a oprala 😀 a dnes v noci som slamená vdova..mm bude spať doma, ide so švagrom elektriku ťahať...

jennna
20. nov 2009

inka....krásny eričko!!!! a to on už sám sedká????? je krásny chalan!!!!

zaba2707
20. nov 2009

ahooooojteeeeeeee ... aj my sme tigrikovy len sme to este neobliekli 😀

zaba2707
20. nov 2009

a kedze mali iba velkost 6-9 mesiacov tak to tomu nasmu krpcovi bude este trosiiiiiiicku velike

zaba2707
20. nov 2009

ja mam chut ist nieco jednoduche upiect ... asi linecke koliečka 😀 tych viem zjest na tony ...

lucia32
20. nov 2009

Bééééé, u nás tigrikové nemajú, čo s tým*?

zaba2707
20. nov 2009

kraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasny je Inka naaaaaadheeernyyyy a tam kde je taky vyskereny no na zozratie

zaba2707
20. nov 2009

Ahoj Lu, nooooo to nie je bohvieco ☹ ... ja som brala jeden kus a zostali tam uz len 2 ... ale macka pu tam mali veeelaaaaa ale to sa mi eee pacilo

zaba2707
20. nov 2009

a nesmut Naty je aj tak nasa ci s tigrikom ci bez neho 😎

lucia32
20. nov 2009

čautr babenky...
Inn Erik je na zožratie, ham 😲 😀

zmurkaz
20. nov 2009

Ahojki - INESKAAAA - Erik je nádherný veľký chlap 😵 😵 😵 😵

lucia32
20. nov 2009

zaba, nesmútim...ja so to obehla v rýchlosti 3x 😝 , mm šiel zatiaľ na rožky, mali tam len tú taštičku sobíkovú a nejaké vianočné a hello kity somarinky, ale len veľké 😝 , tak v rámci prechádzky s malou pôjdem ešte urobiť dôkladnu inšpekciu cez víkend...možno na východ ešte len dorazí 😝 😀

inneska
20. nov 2009

kujeemeeeee 😀 😀 😀

u nás práveže mali vela tigríkového...macka poo asi len 7 ks..

jennka...ked ho pustím, tak sa asi 10-15 sek. udrží sedkať...potom sa prekotí 😀

žabka...erik má oblečené 9-12 mes. to tigríkové 😀 ale je mu to trošku väčšie 😅

lu...pošleme poštou? 🙂

zmurkaz
20. nov 2009

no tak ja som len tak nakuki - som hľadala čo presne a ako to je s Halloweenom 😀 😀 😀 - bo môja encyklopédia to veľmi potrebovala vedieť 😉
idem okúpať det, prečítať rozprávku, psychicky i fyzicky vydržať všetky výmysly malého - aby nemusel spať a hádam o 20:10 spí .... a potom prehovorím malú a tá - ak Boh dá - zaspí 22:10 😉
pa 🙂

traktor
20. nov 2009

lucia u nas v tescu to maly vylozene pri veciach pre velkych chlapcov, nie pri babetkach...tak skus pozriet.... 😉

traktor
20. nov 2009

in je krasnucky ten tvoj mcko 😵 😵 😵 a aj matko ma 9-12 mesiacov a je mu to dobre 😀 😀

traktor
20. nov 2009

macko 😀 😉

inneska
20. nov 2009

u nás to mali vo výpredajovom regáli 😅

inneska
20. nov 2009

no čo nejdu do tesca tí ludia http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1528854 ja som prihodila, ked som ešte nevedela, že je to v tescu 😅

inneska
20. nov 2009

trakuš díky 🙂 nám to trochen väčšie, ale aspoň to dlhšie ponosí...to je tvoj maťko väčší ako erik? ale váhovo sú rovnaký tuším...teraz môžme mať 8,4kg...

zaba2707
20. nov 2009

ja dnes vecer Fifa odvazim ked mame to vymesacie a zapiseme do zositka 🙂

traktor
20. nov 2009

matko mal 8kg tusim 3 tyzdne dozadu...teraz neviem,ale riadne narastol aj nabral...tak uvidime ked pojdeme na poradnu 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre