Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

maximilian
20. nov 2009

No my nespíme cez deň v postielke vôbec, naučil sa čertík , že cez deň spí len vonku v kočíku.Naštastie ho dám na balkón a spí, keby som mala absolvovať prechádzy každé dve hodky, tak nič neurobím. Večer ho dám do postieky a to už nič nenamieta, pekne sám zaspí. No ale cez deň, to bude toľko blabotať a rozčuľoavť sa, až ho musím vybarť, obliecť a dať do kočíka na "prechádzku". 🙂

maximilian
20. nov 2009

Mne si malý cez deň pýta každú 1,5 hodinu, občas kaž´dé dve. V noci tak davkrát, ked je lapšia noc. Stalo sa už, že sme kojili aj kažej 1,5 hodky aj v noci, ale to bola nejaká divná noc, to sa mi aj Maxík budil v noci asi 4x.

majkas
20. nov 2009

hej este k tomu sedeniu, uz som sa tu raz na to pytala a tusim josi mi pisala ze sa este nemaju davat tie deturence sadat. a v najnovsom Mama a ja je dobry clanok o tych etapach, ze kedy na brusko, kedy sediet, kedy lozit, kedy stat... a tam bolo napisane ze baby by malo najprv lozit a a z potom z toho stvornozkovania by si malo samo sadnut. Umelo davat sadnut ze sa neodporuca.
Ale co ked mala nebude stvornozkovat? 😅 😅 😅

maximilian
20. nov 2009

Maxíka som už v Alexovom veku prikrmovala, lebo ten bol hladoš aj v noci, s Alexom sa rto ešte dá vydržať.

lusia_99
20. nov 2009

😀 😀 traki kde siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii???????????????? 😀 😀

maximilian
20. nov 2009

Maxík sa naučil loziť a sám sedieť deň po dni a to mal až 8 mesiacov.
Alex sa mi už terz hrabe do sedu a chcel by len sedieť, ja ho ešte veľmi nedávam, nakoľko je to skoro a svaly chrbtice na to ešte niesu celkom pripravene.

traktor
20. nov 2009

aaaaaa vitam stratene dcery na rodnej hrudi 😀 😀 😀 a darmo je ten nas matko si vie vybrat krasna, sikovna je nasa nevesticka 😵 😵 😵

traktor
20. nov 2009

lusia malo benzinu...ide mi to pomalsie.... 😀 😀 😀

lusia_99
20. nov 2009

och baby ja dražím a jedna ťapa mi to chce uchmatnuuuuut 😠
ste ma normalne nakazili 😀

traktor
20. nov 2009

majka aj matko skusaltu ciapku v tescu...bola mu mala...asi bude vedec, ked ma vecsiu hlavicku 😀 😀 😀 ...a potom , jedn ciapka v rodine staci.... 😀 😀

traktor
20. nov 2009

lusia a co drazis?

lusia_99
20. nov 2009

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1529985 kukuk a neprihadzovat!!!! 😀 😀 😀

traktor
20. nov 2009

tak sme naraz 😀 😀 ale je to krasne prihadzuj, oplat isa 😉

traktor
20. nov 2009

inac tu chodit je fakt riziko, tu je to ako infekcna choroba... 😀 , uz som v klube lehatkovych, tigrikovych, terscovych,mrchovych...... 😀 😀 😀 co este pride? 😀 😀 😀

traktor
20. nov 2009

aaaaa zabudla som aukciovych... 😀 😀

aspine
20. nov 2009

my pres den kojime asi tak po trech hodkach...to nam zustalo, ale vecer chce fakt nekolikrat za sebou nez usne 😕 jestli se zasobuje na noc? 😀
kdyz usne kolem osme tak vydrzi do ctyr, ale kdyz usne kolem desate tak spinka do sedmi do rana a to je pak parada 😀

ale taky me prave napadlo jestli by vecer nepomohlo nejaky tucnejsi mlicko nebo kasicka 😅 😀 to by pak treba spala az do desiti 😀 😀

kochanski
20. nov 2009

ahoj kočky 🙂
dneska tu jsem jen na skok, fakt 😀 . Musím se vyspat, protože na dnešek jsem dala asi tak 4 hoďky. Malá stávkovala s usínáním a to jsme zrovna potřebovaly vstávat po 7 a chystat se na cvíčo. Nakonec matka zaspala a tak to byl ráno riadny histerák 😅 . Ale za to budeme mít na vánoce pro báby otisk nožičky a ručičky malé veverky v hlíně co jsme dneska dělaly v mateřince heč 🙂 .

aspi; mě říkala naposledy mudra na poradně, že se stává, že po tom 4 měsící občas dětem přestane mlíčko stačit a pak stačí koupit nějakou rýžovou kašičku pro mimísky a na noc jim dát. Ale já zatím, naštěstí, nepotřebuji. I když i naše Zuzi teď má usínání většinou na 2-3x. Ale dokud se nebudí přes noc častěji než obvykle, tak to řešit nebudu. A ty tady laskavě neprovokuj se spaním od 8 do 4 a od 10 do 7 jo 😝 😀

koukám, že tady je zas dražení v plném proudu 🙂

lucim
20. nov 2009

kukuk
tak, po kupani sme papali a ukazkovo zaspali, v jeho postielke, ale zobudil sa pred pol hodinkou s revom, tak mi tu zase v obyvke stiska prst a snad zaspi. a to som si chcela nakreslit nechty...

my kojime, v noci papa po 2-3 hod. a do ukonceneho 6.mesiaca ani neskusime dat ziadny prikrm. 😉

traktor
20. nov 2009

aj ja som za kasu ...uz som to tu skor pisala, alelen na vecer, ked to ide tak papat lyzickou, ked nie do flasky s vecsou dierkou na cumliku, ja som to tak praktizovala, velmi mi to pomohlo mala som zrazu doma anjelika co prespl celu noc 😉 , u matka to zatial nerobim, stacimu to moje 😉

traktor
20. nov 2009

luci ja ta hladam na farme a ty tu ...ti pisnemdo IP bo ma rozhodi a musim si vyliat nerffff

lucim
20. nov 2009

aspi tak ty iba prvokujes s tym skvelym spankom? kochi ta odhalila? 😀

lucim
20. nov 2009

traKY PIS PIS PIS 🙂

zaba2707
20. nov 2009

ahooooooooooooojte lusi aj max, som vas tu 124 rokov nevidela, je super ze sa mate super 🙂

tak my k dnesnemu vymesaciu mame 6040g a este nespiiiiiiiiiiiime 😀

maximilian
20. nov 2009

zaby ja by som aj častejšie, no sami uvidíte, že pri dvoch toľko času nie je a večer som niekdy na totálu unavená, že som rada, ked padnem do postele. 🙂

lucim
20. nov 2009

ZABI, fifko si chce uzit oslavy 🙂
traky, uz si aj FB zapinam

majkas tamy je rozkosna a pocitacova maniacka 😀 a sikovna s tymi nozkami. 🙂

traktor
20. nov 2009

zaba a co sisi myslela, ze na svoj sviatok bude spat?davaj chod mu odsat za decko mliecka na viac...ze nazdravie.... 😀 😀 😀

zaba2707
20. nov 2009

ja ti to verim maxi super ze sa aspon z casu na cas ukazes a zreferujes ze sa mate v ramci moznosti supisne ... nas to fakt teska

lusia_99
20. nov 2009

baby moja slečna sa dnes rano chystala sama do skolky a obliekla si dvoje gaťky 😀 učitelky museli mat šok ked to zbadali ja som to samozrejme zistila az ked dosla domov a ked som sa jej pytala prečo si dala dvoje tak mi povedala: ved si mi vravela ze si mam dat druhé 😀 😀 😀 (ja som myslela čisté)

aspine
20. nov 2009

hele nechte me jo! 😠 za to nemuzu ne?! 😀 😀
jo noc mame v pohode, ale ten vecerni ritual co ma ted asi treti tyden mi proste prijde divnej....ale taky to zatim nebudu resit....proste dokud mam to mliko tak ji ho dam proste castejc dokud neusne a hotovo 😉 taky chci vydrzet do sesteho mesice 😵

kochi ty ostisky jsem taky chtela prubnout, ale vic se mi libi ty odlitky (ne celych nohou nebou rukou, to mi prijde takovy morbidny, ale je to jakoby otisk nozicky, ale je to odlitek) no a tam pisou ze nejlip se to dela kdyz dite spi 😅 jenze co kdyz se probudi? 😀 to mi bude rvat se sadrou na noze?? 😅 😀

traktor
20. nov 2009

lusia 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre