Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucia32
23. nov 2009

už spinkáme 😉 . lucim nedráždim, 😝 😀 , predala som Natinkyne malé veci, tak môžem 😀

aspine
23. nov 2009

lucim ahoj 😵

u nas v posledni dobe mala pridava vecer komentar k televiznim poradum 😀 ale tak straaaaasne nahlas ze i kdyz telku dame hlasitejc tak fakt nevime o co tam jde 😀 no proste nam musi povypravet co za cely den zazila a je toho tooooolik ze ji to vydrzi na cely prime time 😀 😀

ted chudinka spi ale kazdou chvilku se ozve takovy krik ze tam letim, ale ona porad spi 😅 proste ze spani place nebo co 😕

lucim
23. nov 2009

lu, ja idem predat nany monitor, vidis, tak sa nieco vrati. vecicky nepredavam, skladujem pre tu moju svagrinku.

aspi no ale hnevat sa na nu za to neda, vsak? 😉

lucia32
23. nov 2009

idem haji, dobrú nôcku...my sme to dnes zvládli bez hysáku, žeby sa konečne najedla? Papali sme zemiak a mrkvičku 😉

kochanski
23. nov 2009

ahoj kočinky 🙂

dneska jsem jen na skok. Ráno brzo vstáváme na cvíčo, tak nesmím moc ponocovat

aspi; naše malá se teď zas naučila těsně před uspáním zpívat 😅 . Normálně si žvatlá a chrčí, ale tohle je opravdu melodické pobrukování 😀 . Včera mi to udělala poprvé a dneska přiběhl manžel, že taška zpívá 😀

hodila jsem nějaké nové fotky do alba, ale hlavně jsem tam na chvíli přihodila pár fotek ve vánočním máníjsme fotili do kalendáře pro babči...nechci to tam nechávat dlouho, kdyby tu někdo slídil z rodiny, tak jukněte jestli chcete...je to pro zasmání 😀
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage... a šipkou doprava

alexarisko
23. nov 2009

Lulinka, pomaly sa mame pomaly a vy?

lucim
23. nov 2009

lu sladke snicky vam vsetkym doma. 🙂

majkas
23. nov 2009

luci pekne vecicky a dobru nocku🙂

ja tiez nepredavam, skladujem pre surodenca 🙂

gabi supeeeer 🙂

no a ja som uz pekne umyta v pyzamku a idem tiez haji. este pocitam knizku dokial si mala vypyta papat a pootm uz zalomim

papa

kochanski
23. nov 2009

dobrou noc všem co jdou už také spát. Koukám, že dneska jdou všichni brzy 🙂

lucim
23. nov 2009

alex nejak rychlo sa mame rychlo 😉

kochi jeeeej, aky krasny vianocny darcek 😀 vsetky fotky su zlate, ma krasne jamky v lickach.

kochanski
23. nov 2009

lucim...jj úplnej vánoční skřítek je to. Jsme se včera s manželem nasmáli , když jsme vybírali nejlepší fota 😀 . Jo a dolíčky ve tvářích, to je asi tak to jediné co má po mně 😅

zaba2707
23. nov 2009

alex moja prosim vies mi pisnut aj zuzkin mail 😝

zaba2707
23. nov 2009

aaaaaa uz nem treba moja blondava hlava pouzila vec ze mozog a nasla som si to na FB 😀 sa nezdam cooooo???

zaba2707
23. nov 2009

uz som vam to odoslala

haloooooooooo riuskaaaaaaaaaaaaa nie si tu nahodou ???

zaba2707
23. nov 2009

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej kochi to su uuuuuzasne fotecky cmuk

riusik
23. nov 2009

ahojte
som sa zabudla na nete - P je v ny, tak som brazdila po obchodoch, ze co nam ma kupit 🙂

kochanski
23. nov 2009

zabi, díky moc 😵

no nic, nejvyšší čas jít na kutě...zase jsem to protáhla 😠 😅

riusik
23. nov 2009

zabka, tu som.....

riusik
23. nov 2009

kochy: zuzanka a tie jej dolicky............naaaaadhera 😵

riusik
23. nov 2009

nikto? kto neskoro chodi.... 😝 idem do sprchy, este sa vratim...

zaba2707
23. nov 2009

ahooooooj rius,

ja majkas alex a babyzuzana ideme chodit v januari na cvicenia s krpcami ... uz sme tu o tom pisali, tak, rekuuuuu ci by sme aj teba nezlomili ... ak by si chcela tak mi do IP hod maila a ja ti preposlem co a ako proste infosky od tety, ktora bude s nami cvicit 🙂

riusik
23. nov 2009

zabka: citala som troska, nestihla som reagovat... dakujem, ze na mna myslis 😉 IP...

zaba2707
23. nov 2009

riusik mas to v tom mailiku, a navrh nato, aby sme aj teba zlomili dala majkas takze jej tymto aj ja dakujem 😲 cmukaci ...

zaba2707
23. nov 2009

nikde nikoho tak tu dnes zhasinam ... venovala som sa praci ale serem uz nato ... sak treba ist sa obriadit mlieko odsat a buuuuuuvaaaaaaaaaaat tak sladke snicky vsetkym cmuk 🙂

riusik
23. nov 2009

tak aj ja idem buvkat, pokojnu nvocku maminkam i babatenkam 😵

ani3012
24. nov 2009

Utorok - 24 November 2009
Dobré ránko prajem 😀 😀 😀

Dnes oslavuje naša Lili presne 5 mesiacov! ( kontrolujte ma 😉 )

alexarisko...........................24.6....................Lilien
Všetko najlepšie Lili , veľa zdravíčka a maminke pevné nervy a celej rodinke veľa lásky 🙂

Meniny oslavuje: Emília
Meniny oslavuje v ČR: Emílie

Kalendárium:
Tak teraz neviem,ale dnes je ten deň júlovčatok ? 😕
Ak áno,tak všetko najlepšie naším detičkám 🙂

Možno by sme mohli dať Svetový deň koníkovania 😨 😀
Do polnoci ešte ďaleko,tak hlasujme !!!!

ani3012
24. nov 2009

a teraz ma napadlo,že keď sa narodila Lili,tak my sme išli v ten deň z nemocnice po 4 týždňoch domov.

ani3012
24. nov 2009

a vtip na ráno:

Během návštěvy v blázinci se ptá návštěvník ředitele, podle jakých kritérií bude rozhodnuto, zda někdo bude zavřen nebo ne.
Ředitel vysvětluje:
No my napustíme vanu vodou, dáme kandidátovi lžičku, hrnek a kýbl a poprosíme ho, aby vanu vyprázdnili.
Návštěvník povídá:
"Aha, rozumím, normální člověk vezme kýbl aby to šlo rychleji, že?"
Ředitel: Ne, normální člověk vytáhne špunt... (štupel). Chcete pokoj s balkonem nebo bez?" 😀

nina41
24. nov 2009

Dobre ranko 🙂
Lili prajeme všetko najlepšie 😵

ani3012
24. nov 2009

čau ninuš
naši išli na víkend....
Ako sa majú tvoji chlapi?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre