Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

zaba2707
25. nov 2009

keby som u nas mala kluc ja tak to tiez nevydrzi 😀 😀 😀 😀

josifek
25. nov 2009

žaby já odolám a syn peče semnou tak sem tam uzobne a nepřijde mu to nějak přehánět buchtu máme každej den 😉
Ninuška to je fajn to se nikdy neztratí když chlap umí vařit a péct 😝 😝 😝 😝
A ty navleky jsem dělala ze starých punčoch nebo kamaší 😀 😀 😀 😀 😀 nebo jak monr z podkolenek 😀 😀 😀

josifek
25. nov 2009

No ništ jdu hají a nejdřív okoupat vodu.Všem slaďoulinké sníčky a spokojený spánek přeji. páááááááááá 😵 😵 😵 😵

traktor
25. nov 2009

inac baby vyhlasujem akciu pod nazvom PRIDAJ RECEPT DO ZBIERKY- takze ak mate doma recept na kolacik bez ktoreho si neviete predstavit u vas doma vianoce, tak sem s nim 😉 , potesim sa , a mozno sa nechm inspirovat... 🙂

traktor
25. nov 2009

josi dobru.. 😵

lucim
25. nov 2009

juuuuj, vy tu uz nie ste?

traky tu aukciu som presvihla, ale aj tak dik, ze na mna myslis, ... sme sa zakecali a kukali na pekarne ...
btw - zacinam pruuuudko rozmyslat nad touto: http://domacipekarny.dama.cz/pekarny.php?a=ukaz...
a na biga.sk som ju nasla za 75. dokonca ju chvalia aj taki, co reklamovalu tu XXL - na tej stranke.

zabi, mamina vyzera byt spokojna, taka ukludnena, ze tu je, to jej videnie je naozaj slabsie, ale snad sa to zlepsi. uz spinka, aj matko spinka.

traky dobra sutaz, ked najdem papierik od vlani, hodim sem recept od svokry na linecke kolaciky - uz vlani som tu pisala, ze take som vlastne nikdy moc nemusela - pokial som neokostovala svokrine- mnaaaaam ... odkedy ma poznaju, robia specialne pre mna, uz sme aj za krabicu dostali a hadaj, kolko sme schovali do vianoc? nic, nula, zero, vsetky su vyzrate.
chyba mi kluc od komorky, ktory by som nevlastnila. 🙂 mia to ma dobre vymyslene 🙂

inneska
25. nov 2009

večerík 🙂

dnes mi niekto vymenil dieťa 😀 erik sa zobudil o 10,15 potom mi 3x spal po hodinke aj niečo..a teraz spinká od 22...či za to môže kaša?? dnes som mu prvý krát dala...a papal poobede a večer...pekne s lyžičkou 🙂 a ked som mu ju s lyžičkou stierala z brady, tak sa strašne tomu smial 😀 spapal zakaždým 90ml a potom sa docucol mojim mliečkom 🙂

ja na vianoce nepečiem...dostaneme od svokry za krabicu zákuskov a koláčov a sme vybavení 😎 ja radšej aby som mala ovocie, oriešky a oblátky(už mám zajednané domáce 😝 )

inneska
25. nov 2009

a medzitým čo erik spal, tak som si porobila doma...poriadok v skriny, pomleté rožky na strúhanku, navarila..bodaj by takýchto dní bolo viacej 😅

a vraj má byť takto pekne do polky decembra, čo som začula dnes v počasí...bolo by super 😵

lucim
25. nov 2009

inn aj mne niekto vymenil dieta ... vcera o takomto case len dochadzali baterky a dnes spiiiiiiiiiiiii.
🙂
leto v decembri? no to bude. 🙂 vlekari sa nepotesia.
a zase si nejaka akcna, ale aj ja som dnes bola, domacnost vyzera uhladne. 😉

inneska
25. nov 2009

lu...no ked erik stále spinkal, tak som to musela využiť 😀 zajtra ideme k dr, piatok zase k svokre, ale len do soboty a v nedelu ideme k mojej babke na návštevu..erika videla zatial len raz, tak ju ideme potešiť 🙂

lucim
25. nov 2009

mas navstevnu turistiku? 🙂
my budeme doma, alebo len tak po okoli vybehneme.

inneska
25. nov 2009

my sme boli zase tento víkend čo bol doma...tú svokru môžem ešte vyhovoriť, ešte uvidím aký bude erik, ak bude zajtra očkovanie...

ešte pozbieram úrodu a pádim do postele 🙂

lucim
25. nov 2009

jej uroda, idem tam kuknut aj ja.
dobru nocku inneska. 😵

traktor
25. nov 2009

...mne nikto nevymenil dieta 😀 😀 😀 😀 ..a ani si ho nenecham vymeniit...nech to niekto opovazi 😀 😀 , pekaren super, som mrkla aj do albumu jednejco uz vsetko upiekla, tak super, normalne som dostala chut na nieco s toho 😉 ...ja som doteraz hnojila farmu a aj tak mi este ostalo asi 20 susedov...boze preco mam tolko susedov 😅 ...tak maju smolu , lebo mi uz hlava letela dole...normalne ze mikrospanok....

traktor
25. nov 2009

http://www.babybazar.sk/Stucne-id2082305.html, lucim aj tu som nasla a tie tmave vyzeraju take mensie.... 🙂

lucim
25. nov 2009

trakyyyy mi hovor, ako som to docitala, isla som hladat po kuchyni cerstvy chlieb alebo rohlicek.
a nechces tie stucne? ja by som mozno tie mensie vzala.
som tam vobec registrovana?

traktor
25. nov 2009

tak idem aj ja spat,,,,este to dnes stihnem 😀 😀 😀 aj ked je to len tak tak, uz o chvilku je zajtra 😀 , dobru nocku 😵 😵

lucim
25. nov 2009

dobru nocku traky, tak aj ja mozno zalahnem, ale mne sa nejak nechce, dobruuuuu.

ani3012
26. nov 2009

Štvrtok - 26 November 2009

Dobré ránko ! 😉

Dnes oslavuje naše najstaršie júlovčátko:
pavcik..................26.4.................Matýsek má 7 mesiacov...všetci bozkávame a držíme palce!
nina41.................26.6..................Riško .....ma dnes presne5 mesiacov.Tiež posielame pusku 🙂

Meniny oslavuje: Kornel
Meniny oslavuje v ČR: Artur

všetko najlepšie! 😀 😀 😀 😀 😀

josifek
26. nov 2009

Krásné raníčko všem sluníčkám a jejich skřítečkům 😵 😵 😵 😵
Matýskovi a Riškovi Všechno nejkrásnější, nejlepší a nej nej nej a cmuky 😵
Můj milovaný manžílek má dneska 35 let 😵 😵 😵 😵 a přesně před rokem se objevili dvě// na testě 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a zítra máme výročí svadby 😀 😀 😀 😀 16 let společně zakroužkovaní jinak je to už 21 let co jsme spolu😝 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉

brinzulka
26. nov 2009

Josifek....prajeme vsetko najsamlepsie....a teeeeeeda!! 😵 😵

babatkam vsetko dobre.... 🙂

Pekny den...ideme dat sunku a vajko s kavou na ranajky...mm dnes pride az niekedy...mozno az zajtra...siel na kongres...A zajtra rano cakame navstevu...tak mam o zabavu postarane... 😉

josifek
26. nov 2009

Brin ahojky děkujeme 😝 😵 😵 😵
Dobrou chuť, a budeš dneska slaměná vdova 😀

traktor
26. nov 2009

dobre ranko, oslavencom vsetko naj naj naj ,josi a tebe vsetko naj k vsetkemu co mas 😀 😵 a prosim tavraj robis vyborne rafaello a ferrero tak tu hod receptik, dik 😉 , lucim nechcem tie stucne, tak si ich kludne objednaj 😉

josifek
26. nov 2009

Traky dík kdopak to byl kdopak ti to vyzvonil 😀 😀 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😵

josifek
26. nov 2009

RAFAELLO:
2 bílé čokolády
1 slazené mléko v plechovce
kokos
a oříšky nebo mandle dovnitř 😉
Zahřát mléko rozpustit čoko a přimíchat kokos aby byla hmota na dělání kuliček 😉 dovnitř dát oříšek nebo mandly a obalit v kokosu 😀 😀 😀 😀

FERRERO:
Hořká čokoláda 2x
1 mléko slazené v plechovce
piškoty a oříšky nebo mandle
Mléko nechat ve vodní lázní skaramelizovat, pak přidát a rozpustit čokolády a rozdrobit piškoty a přimíchat na těsto na tvarování kuličk . Dovnitř mandli nebo oříšek a obalit v piškotovém drobení nebo v čokoládových hoblinkách nebo třeba v hoblinkách z mandlí 😝 😝 😝 😝 😝 😝

riusik
26. nov 2009

bre ranko mamulienky 😵
oslavencom vsetko naj, vela zdravicka a stasticka,posielame pusky...

mia: blahozelam aj tebe a tvojmu mm, pekne to oslavte 🙂 a uz 16 rokov??? paaaaani, ja mam 35 a obrucku nosim styri, i ked teda sme spolu desat, ale na vas sa nechytame.... 😅

brin: ja som slamenou uz tyzden, zajtra rano sice prileti, ale v sobotu odlieta zasa na tyzden 😖 a to tomasko nechodil do skolky, kaslal... viem, ze ty to mas denno-denne oboch krpcov doma, ale aspon ti A chodi z prace domov... inak, najnovsie oblubene tomasove hracky su alaxandrine hrkalky a hryzatka... fajn, nie? co bucem co vymyslat na vianoce, kupim hrkalku aj tomasovi a vybavene 😝 😀

josifek
26. nov 2009

Riu dík vyřídím mu 😝
máš to jednoduché na ty Vánoce 😀 😀 😀 😀

riusik
26. nov 2009

mia: uz sa pecie? jojoj, tiez som uz premyslala, aby som zamestnala tomaska, ale ako pisala zabka, nic by nevydrzalo a vsetko by bolo v mojom bruchu a nasledne na zadku, stehnach 😝
ja robievam aj take gastanove gulky, poznate to? tez fajneeee

josifek
26. nov 2009

Riusko jojo už mám 7 druhů napečeno 😀 no my tak vždycky začínáme 😉 a Kaštanové také děláme jsou mňam 😝

lucia32
26. nov 2009

Ránko...josi, rius, trak, brin, ani...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre