Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucia32
26. nov 2009

a mňa??? 😝

nina41
26. nov 2009

Ahojte 😵
Dakujeme a oslavencom prajeme všetko najlepšie josi aj tvojmu mm 🙂
Inn a aku kašu davaš eričkovi??
Ja sa tiež tešim na vianoce ,ale to pečenie,všetko piecť aspon z troch davok,najstarši najradšej pečie slonie slzy 😵

asparaguska
26. nov 2009

Ahojte..

Oslávencom všetko naj, naj, naj... 🙂

Pozerám, že riešite pekárničky. Máme ja my dokonca 2. Jedna má jeden hák (bola kúpená prvá, šak stačí a nestačí 😀 )a druhá 2. Zatiaľ sa nám veru chleba ako z obchodu veru nepodaril, ale ja to skôr používam na kysnuté cesto. Ale je to fajn vec... Treba si nájsť ten svoj recept...

asparaguska
26. nov 2009

Traky si tu?

asparaguska
26. nov 2009

No, zase tu nikto nie je... Tak idem niečo robiť... 🙂

lucim
26. nov 2009

lu ty si slnecnica 🙂
ahoj aspar. 🙂
este som zabudla mii - miuska, gratulujem k tolkym stastnym rokom spolcne s tvojim mm. 🙂

aspar a aku mas znacku?

asparaguska
26. nov 2009

Ahoj Lucimka.. moulinex obe..., ale naši dostali tú etu a už upiekli 2 chleby. Mali nejakú hotovú zmes ( sú rôzne). Je to úspech, lebo mama všetko čo jej len trošku môže pomôcť zásadne odkladá na povalu... 😠

hathor1231
26. nov 2009

boli sme vonku.... aaale tam 'duje' snad presne zo skotska 😀

kym sa mi mala zobudi....

luci,lebo my s tym mame vkuse problemov! tu su neni schopny zistit,co to je. az po 2mesiacoch co som ich otravovala jej urobili testy,ci nema infekciu! a na vysledky na intoleranciu mlieka cakame...
ja ju este stale kojim... ale uz mam nervy,ma to skoro 3mesiace a vkuse nevieme,co to je... uz som chcela ist na slovensko len ju nechcem trepat do lietadla a aj to,ze ide zima a tu nie je tak kosa ako u vas,tak by to bol sok...
uz sa mrvoce,asi ma senzor,ze je doma,vzdy sa mi zobudi 😕

lucim
26. nov 2009

aspar, hihiih to poznam,som mala taku staru mamu, vsetko si nechavala este vystavene v balickoch, ale nepouzivala, iba to okukavala. 🙂

hath tak nech to prejde alebo nech rychlo pridu na to ako tomu predchadzat.

josifek
26. nov 2009

holky kuk jsme papali mrkvičku 😉
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...
lucímka děkujeme

mifinka
26. nov 2009

Hojec všem 🙂
Josi jak jste dopadli na výtěru? my byli dneska.. Jako předminulá noc..horor.. špatně se mu spalo, zabral jen na mě břuch na břuch.. No a to jsem měla strach tak jsem se houby vyspala.. Dnešní nic lepší, možná i proto že jsem mu dala panadol, ale už je i celkově lepší, vykládá zas o 106 a je veselý.

mifinka
26. nov 2009

A koukám už za sebou máte mrkvu? Vojtas už mi tlačí všechno.. 🙂 za celý den mi sní celou přesnidávku a piškotem, brambory a mrkvou, jablko s banánem.. Na zítra to vidím trochu květáku a brambor 🙂 vždycky ráno udělám a tlačí až do večera 🙂 a jak je spokojenej 😎

josifek
26. nov 2009

Mifi my v pohodě to mě mrzí že je to horší my už máme jen trochu rýmu ale je na ustupu 🙂

josifek
26. nov 2009

tak to je fajn že mu chutná 😀 😀 😀 😀 jen tak dál ale dala bych asi první brokolici než květák 🙂 ale záleží na tobě 😝

mifinka
26. nov 2009

Kurna nemůžu ju sehnat, brokolicu... 😠 právě jsem ju chtěla koupit a se zbytkem bych udělala těstoviny pro nás. A ono prd. Ale zítra se vychystám do města a zkusím nějakou osvědčenou zeleninu kde jsem vždycky sehnala co jsme potřebovala..
No my už se zdá lepší, ale ten jeden večer, mě přišlo že byl až apatický, úplně jiný.. Ani nepovídal, nevymýšlal, boroček mě ho bylo tááák líííto . ☹ ☹
Hele a ty budeš vědět, když mu budu chtíít udělat špenát, tak můžu ten mraženej?

josifek
26. nov 2009

Mifi já mám sice na mražáku ze zahrádky ale kdysi jsem koupila takový ty granule mražený a vždy jednu nebo dvě udělala mladýmu. Vydrželo to dlouho majího v kaufu i v Tecsu

mifinka
26. nov 2009

Jo ten klasickej, já snad živej špenát ještě v životě neviděla 😀 Takže klído můžu kousek rozmrazit a přidat brambor jo?
Ty bláááho,. máme hlad, musím jít natlačit další část přesnidávky 🙂 za chvíli jsem z5

jennna
26. nov 2009

ahojte.....gratulujeme oslávencom, my máme zajtra 5mesiačikov.... 😉

a ideme papať...broskynkovo-jablčkové pyré....od zajtra už aj s označením od 5.mes.... tie mäskové...sa teším

ja dávam zatiaľ len na obed...

mifi..ako dávaš celý deň??? pred kojením vždy???

josifek
26. nov 2009

ahojky Jennka no tvoje Di je velká slečna a asi ji chutná co? 😉

mifinka
26. nov 2009

Jenny, prostě když má hlad.. Kojím stále, ale méně. Mám přes den málo mlíka, protože jsem dost venku a nosím sebou nutrák udělanej.. A ono se to podepsalo 🙂 většinou sní tak 10 lžiček, vypije štávičku no a pak když je ještě neklidnej nebo chce spát ho nakojím. Já bych to nijak zvlášt nehrotila, ale když jsem mu dala jen jakože oběd,tak mi řval hlady.. A navíc má mít ted zvýšenej přísun vitamínu, tak i proto..
Jo a mimochodem, kdo má problém a mimi kakáním, doporučuji švestkovou štávičku, mylsím od hippu.. Já jsem celkem nezkušeně dala Vojtáskovi jablko s banánem, ten banán celej... No a pak mi nekakal..... A já su zvyklá že mi ted kadí každej den, tak mě ten jeden den nic překvapil. Tak jsme ho prohnala tou štávou a banán už je z něj dávno pryč 😀

lucia32
26. nov 2009

Hojky...mifi, ty si mu dávala piškoty? Ak dobre čítam...to sa mi zdá skoro, je to lepok, bacha na neskoršie alergie 😝
Ja som kúpila hotovú výživku zemiak so špenátom, na chuť nič moc, ale zmiešané s mliečkom spapala asi 1/3 fľaštičky 😀 a máme zelený podbradník 😀 , od špenátu 😝

mifinka
26. nov 2009

Lu yes, do přesnidávky rozdrobenej piškot.. Doporučilo mi to víc lidí.. A děti mají bez alergií 😎 u nás v rodině se taky nic takového nevykytuje.. Tohle opravdu neřeším..

lucia32
26. nov 2009

Jennka ahoj...ja dávam príkrm len na obed, myslím si, že počas celého dňa by jej to mohlo zaťažiť bruško, ale možno aj nie ktovie? Ale múdre knižky odporúčajú len 1 príkrm... a raz večer som jej dala aj 60 ml kaše ryžovej, ale inak jej robím len riedunku do fľaše a noc 🙂

lucia32
26. nov 2009

Zlato...alergie sa nemusia prejaviť hned, dobehnú ťa aj v 20tke 😝

mifinka
26. nov 2009

Lu v tomhle mám svůj názor... Takže se radši už dál nebudu vyjadřovat k tomuhle tématu, tady to vždycky zkončí špatně.. 😎

lucia32
26. nov 2009

My alergie v rodine máme, mne síce zistili prvé až v 25, ale dcérke už v 6. rokoch...nie je to nič vážne, ale aj tak...tak ja radšej neriskujem 😝

lucia32
26. nov 2009

Mifi ja ťa neodsudzujem ani nič podobné...každý robí podľa seba...ak Vojtíškovi chutná 😉 Viem, že sa chceš pochváliť ako ti pekne papá, je to radosť, ako sú tie naše myšičky šikovné 😀

lucia32
26. nov 2009

Mifi....vždy je lepšie upozorniť ako mlčať, alebo nie??? 😅

mifinka
26. nov 2009

jo vidíš, ještě o té kaši, vojtásek mi dává večer 250 nestlé kašičky.. té hotové, co můžeš a nemusíš ohřát... mám koupenou i sunarku, ale teda.. už to není co bývalo a nemohla jsem se doředit aby mi ju vypil z flašky 😀

mifinka
26. nov 2009

Lu... mě už tady upozornuvalo hafo lidí když jsem mu začla dávat ve 3 měsících kašu na noc.. mám prostě na jídlo jinej názor než chytré knížky a koupené flašky..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre