Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

jajona
4. dec 2009

traky: juj, tak nech to Maťko rýchlo prejde, alebo nech to dobre zvládate, lebo to asi bude trochu dlhšie trvať. a možno len teraz na začiatku.
inak sesternicin malý ma 8 mesiacov, tiež mu idú zúbky. majú rekord od 7 - 15 h 12 krát pokakaný

lucim
4. dec 2009

pusinky moje, kde ste?

my sme dnes boli v tej praci, matko sa krasne pozeral z kresielka alebo pospal v kociku, alebo pokukal vitriny, len ked som dlho telefonovala objednavku a just tam bola zrovna sama, tak sa zacal dozadovat pozornosti. tak sme prerusili telefonat. 😀

traky juuuj, nech teplotka klesne, ale dobre, ze to nas menovcek prespinka.

kupili sme mikulasa a sme doma a spinka, som mu spievala uspavanky a viem iba jednu, tak som si dalej vymyslala. a sa mu to strasne pacilo, zacal mi spievat druhy hlas. 😉

traktor
4. dec 2009

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1573607, zviedla som tuhy boj 😀 😀 😀 ale matko bude mat deku do stanu 😉

traktor
4. dec 2009

ahoj lucim 🙂 v akej praci? v tvojej?asi mi nieco uniklo 😅

nina41
4. dec 2009

Traky maťkovi nech čim skôr ustupi teplotka,krasnu deku si mu kupila 🙂
Riško mi je už 2 dni hrozne umrčany,

lucim
4. dec 2009

som kojila ... matyska zobudil straaaaasny hlad a zaspal zase na ceciku. ta praca ho vycerpala 😀

traky od 10.uz nemam matersku, a tak idem do prace robit veducu do uplne novej lekarne, na max.4hod. denne.
matko bude asi zo zaciatku chodit so mnou. dnes sme robili prve objednavky, aby sme mal co predavat a rozbehali sme pocitace. mam to cca 5km od domu.

lucim
4. dec 2009

traky suuuuper deka. 🙂 my mame dek dost. az navyse. 2 som dnes odvliekla do lekarne. 😉

cauko nina.

traktor
4. dec 2009

ahoj nina 😉 , lucim tak to je super, takze matko uz bude robit aj sefa, no parada 😀 😀

lucim
4. dec 2009

traky a recept co sa mi naozaj osvedcil na chlebik, http://domacipekarny.dama.cz/recept.php?r=2499
uz som ho robila cesnakovy aj bez, namiesto toho viac roznych semiacok, a muku podla toho co som zohnala 120 celozrn,.psenic. ,120 pse nic.-raz. a zbytok prsenicnej. a je fakt jemny. a neviem, kam ti tie rozky dam, nech mi to nemazu , asi ti to poslem do mailu.

traktor
4. dec 2009

stranka ulozena a mozes do mailu, ked tu teraz vsetko mazu..

zaba2707
4. dec 2009

ahoooojteeeeeee taaaaaaaaaaaaaaaaak sme sa vratili z vonku boli sme tatovi kupit rozky na zajtrajsiu desiatku lebo cely vikend je v praci a kupila som tie slivkove hippky ... dnes maly cez den spal 1x32min a potom 1xhodinu a 2minuty ... tak cestou domov mi v aute samozrejme zachrnel .. a teraz baby radte mam ho zobudit okupkat napapat a dat buvat ??? alebo co s nim? neviem ci to ma uz nocny spanok alebo len dospava denny 😅 ak dospava denny tak na nocny sa ulozi zasa az po polnoci hihihi

traktor
4. dec 2009

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1595676 tak toto som dnes pre misku pod stromcek

zaba2707
4. dec 2009

juuuuuuuj lucimka takze ste to hravo dnes zvladli v praci to je supisneeee 🙂 sa teskam a aj ten telefonat ste super poriesili 😝 😝

trakes nech sa matikovi ryyyyychlo ulavi a horucka nech zmizne cmuk

zaba2707
4. dec 2009

dobreee traky vam idu tie aukcie ja som sa to furt dako nenaucila aukciovat aj hej ale nem vyhravat 😀

traktor
4. dec 2009

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1561369 a toto dnes doslo, je fakt pekny , l...to bude radosti pod stromcekom

lucim
4. dec 2009

hodim najake nove foto na FB - matkove. 🙂 nechce sa mi zmensovat.

traktor
4. dec 2009

zabka dakujem / ale je to furt rovnake, este dobr ze to prespi, ale ked sa zobudi na papanie tak ziadny usmev, len si hlavku o mna oprie ☹ , a zabka ja by som nebudila, bude nervny, tak aj kupanie aj papanie mozu byt na prd

traktor
4. dec 2009

nina riskovi co? ci to len zo zubkou?

lucim
4. dec 2009

zabi, kasli na kupkanie ... zbytocne ho moc preberies ... ked sa zobudi, sa docucne, das do pyzamka a hajiiiiii.
traky mne prisla hannah uz vcera. 🙂

nina41
4. dec 2009

baby pozerate mini talent na stv1?

lucim
4. dec 2009

zabi - ad aukcie - neoplati sa prihadzovat dopredu, len pred koncom a treba si stanovit max pokial chces ist.
nina, ee, u nas panelak.

nina41
4. dec 2009

Traky všetko dava do pusinky,ešte ked ho aj kojim tak mi stisne cicu a taha po dasnach,vtom momente vydim všetky hviezdičky,,asi mu idu zubky,dasna ma široke,

zaba2707
4. dec 2009

ano ninka u nas je pustena stv1 mini talent
ale idem toho drobca nejako povyzliekat a jemne prebrat

nina41
4. dec 2009

mne deturence to pozeraju,sedia na gauči ako prilepeny, 😀

zaba2707
4. dec 2009

lucimka on ked sa zobude tak bude chciet byt 2-3 hodky hore ... ja ho uz tak trosku poznam 🙂
idem ho skusit aspon z tych teplych veci povyzliekat a uvidim ako bude reagovat

vendulacky
4. dec 2009

Ahoj ladys🙂

Dnešek byl opravdu perný den....tak nejdříve jsme ráno zaspaly na plavání, zapnula jsem ale turbo a byly jsme vyrichtovaný během 20 min (s dětma zázrak) a nakonec jsme přišly jen o 10 min později. Pak jsem svojí dcééru třikrát potopila, naštěstí se jí to líbilo, smála se a výskala radostí...pak jsem emču vozila na destičce na bříšku a furt chlastala vodu, jak pejsek🙂 pak jsem jí musela dát dolů, nedala si říct, vyhlastala by celej bazén🙂

Pak jsme jely do CZ na naušničky...auuuuuuuuuuuuuu...poslala jsem tam kamču, tak mi srdce krvácelo venku, ale aspoň jsem jí neslyšela. Byla to rychlovka, za chvíli jsem jí měla u sebe, fňukající, hýkající, uplakanou...ale byla statečná, u maminky už si na bolístku ani nevzpomněla🙂

Večer jsem koupala v heřmánku, levý ouško super, pravý hoooodně krvácelo, emča trochu vyla...ale měla ty gázy úplně krvavý, chtělo to vyměnit..

Jsem tak ráda, že tohle je za námi, měla jsem z toho tejden vředy.. 😅

Jinak se zítra chystám na kinderbazar, jsem zvědavá co ulovím 😎

...a o víkendu se chystáme s mamčou péct, pozvala jsem celou famílii k nám🙂 Večer vánoční trh, svařáček, crepes....mnam 😝

A MÁM VELKOU VELKOU VEEEEEELKOUUUUUUU TAJNOU INFORMACI!!!!!!! HOLKY FARMVILLAČKY NÁSTUP!!!! VÍM JAK ZÍSKAT HOOOODNĚ HOOOODNĚ KURNÍÍÍKUUUUUUU 😀 😀 😀 (a neříkejte, že už to víte 😠 )

nina41
4. dec 2009

Traky a Maťka ti nemohol niekto urieknuť??

traktor
4. dec 2009

a nas matko prave to miluje, ked dojdeme z vomku ani ho nevyzliekam ostava tak spat a spi neskutocne dlho 😉 asi sa mu paci byt takto v teplucku 😀 a miluje prechadzky ci uz v kociku , ci v aute...vtedy ani jest nepyta, vsetko prespi 🙂

traktor
4. dec 2009

nina ja uz ani neviem....skusim tu pocikanu plienku ci co 😅 / hoc vcera bola u nas suseda, a tolko ho stisklala ocmukovala ze som aj bola rada ked uz vypadla 😅

lucim
4. dec 2009

veeeen, to je zazitkov, vsetko zaujimave, vsetko super zvladate . 🙂
idem na tie foto .. fb mi nejde, uz su zmensene, tak sem ... a traky pockaj, kym ich obkecam. 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre