Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

reilyy
24. aug 2009

🙂 🙂 hej, ja som sa bala ci vnutorne nekrvaca 😝

inneska
24. aug 2009

traky..acylpirín(i/y som triafala od oka 😅 )medyi nohy ... antika ako vyšitá 😀 😀

jajona
24. aug 2009

inn: ja musím pokukať nejaké overaliky 62, lebo čo mám, tak len 3 - 6 mesiacov a to mu je ešte veľké

inneska
24. aug 2009

ešte ma napadlo, že prečo môžu byť bábatka bledšie...ked spinkajú, tak sa im zrejme trochu aj spomalí krvný obeh, dýchanie, preto zblednú...možno som tresla TOTAL blbosť, ale si takto myslím 😕

jajona
24. aug 2009

ja som nikdy antiku nebrala. a keďže chceme aj ďalšie "bejby", tak zostaneme asi pri "gumke"

traktor
24. aug 2009

rei a si predstav pri mojom stasti by mi vysli nejake stvoricky 😀 😀 , uz teraz ked dakde ideme ta vyzerame jak skolka, kazdy sa ma pyta - to su vsetko vase? 😀

traktor
24. aug 2009

in 😀 😀 😀

inneska
24. aug 2009

jajo...mne tie obyč stačia aj na noc...len ked erik spí dlhšie, tak do 4, tak už mi mlieko preteká, ale inak nie 🙂

traktor
24. aug 2009

ani ja som nebrala, zato nas je tolko 😀 😀 😀 , no uz stacilo, bo stolicky drahe... 😀 😀

inneska
24. aug 2009

jajo...my teraz nosíme 3-6mesiacov 🙂 ja by som asi ešte zobrala pol dupky, ale s tým širokým pásom...mám viaceré doma, aj tepláčiky, ale všetko to má takú pevnú gumu, že mi je lúto mu ich obliekať, aby ho to netlačilo 😒

inneska
24. aug 2009

jajo...takéto http://kojenecke.eu/zbozi/polodupacky/2430-polo...

traki...fú, schytať ešte také 4ičky 😀 😀

jajona
24. aug 2009

inn: no vy ste valibuci. my sme o dosť menší.

inneska
24. aug 2009

jajo...ja som brala 5 rokov a super 🙂 teraz ešte neviem, ale tiež by som chcela ešte jedno, tak za 1 a pol až 2 roky..tak asi tiež nebudem s ňou začínať...šprcky to istia 🙂

majkas
24. aug 2009

ahojte nocna smena,

ja len na skok ze tiez budeme v klube lehatkovych, sa mi podarilo na MMB kupit fisher lehatko za 28 er, sice uz pouzivane ale funkcne, tak sa vytesujem

a este som konecne dala nove foto tak kuki https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

no som sa pochvalaila a mozem ist kludne spat 😀

jajona
24. aug 2009

inn: no tie sú celkom v pohode
ukladám stránku. díky...
ak to máš naštudované, aká je poštovné, či dovoz na SR?

inneska
24. aug 2009

jajo...ale vela nám robia aj tie plienky, čo balíme naširoko..dávame 2 a to spraví vela, teraz nosíme 74, a ked v novembri prestaneme nosiť, tak nám stále bude dobrá 74 🙂

jajona
24. aug 2009

asi sa poberiem. už sa ústa otvárajú. ale zaľahnem a v tom Matúšlko zobudí 😀. ako keby to vycítil: nenechám tú mamu oddýchnuť 😝

majkas
24. aug 2009

som dala blby link, tu sa zacinaju nove foto
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

inneska
24. aug 2009

majka..no krásnučké ste 😵 😵 tamarka je zlatá, malá bambulka 🙂 dalšia lehátková...a super sa ti podarilo kúpiť 🙂 a tak teda dobrú nocku 🙂

traktor
24. aug 2009

idem kojit konecne, tak zatial pa

jajona
24. aug 2009

pa traky

majkas
24. aug 2009

tak idem do hajan, zajtra na prechadzke docitam cez mobil co ste tu podebatovali

dobru nocku 😉

inneska
24. aug 2009

jajo..ešte som neštudovala, len dnes som klikla na nejaký odkaz tu na koňovi...som ich náhodou objavila..idem to kuki 🙂

inneska
24. aug 2009

traki..papa a dobrú chuť maťkovi 😉

inneska
24. aug 2009

jajo...to znám, to ked zalahneš..ale posledné noci ma erik nechá pospať, aj viac ako hodinku 🙂

jajona
24. aug 2009

inn: aha. som myslela, že už si odtiaľ niečo kupovala

inneska
24. aug 2009

majka..paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a brúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú 🙂 🙂 🙂

jajona
24. aug 2009

dobre babule.
majte sa pekne. dobrú nocku 😔

lucim
24. aug 2009

ahojte nocna smena, dnes som vas flakala, asi vas nedocitam. 😉

inneska
24. aug 2009

jajo..pokojnú nocku 🙂

luci vitaaaj 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre