Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

majkas
9. dec 2009

a k spanku, najnovsie zaspavame len pri prsniku, inac o dusu reve. ale doslova reve. asi to bude tymi zubkami lebo sa aj furt budi, nema taky pokojny spanok, pospi tak polhodku, potom je zase nervozna ze je nevyspana, gel na dasienka zaberie len na chvilku.... v noci sme hore kazdu cca 1,5 hodku, takze som mierne rozbita...

aach jaj, asponze sa je kde vyzalovat 🙂

lusia_99
9. dec 2009

aj ja padam uz je moj cas 22. hodina je preč u na s uz vsetko chrní Misko od pol osmej , mm od deviatej a Lucinka mi zaspala na lakti jak mi ocumovala co vam píšem-zacitila som len slinku jak jej vytiekla na moju ruku 😀 😀 😀
dobruuuuuuuuuuuuuu

kochanski
9. dec 2009

lusia...tak mě naber, ale prosím přistát 😀

majka; chuďátko Tami ☹ . Ale snad to mazání zabere. A s tím vstáváním teda nezávidím...doufám, že nás čeká něco podobnýho, protože to by mě spavce asi zničilo 😅
a žalovat prosím opatrně 😉

kochanski
9. dec 2009

a dobrou noc děvčátka 🙂

riusik
9. dec 2009

majka a cim mastite?

kochanski
9. dec 2009

všechny kočky asi právě uspávají 🙂

lucim
9. dec 2009

kukuk, sorry ze sme sa odmlcali, ale princatko sa zobudilo, cucalo, hralo sa, a ja som robila hadzala nieco do pekarnicky - rano by z toho mal byt chlebik, a drahy robil gulasik - vyvarame pre maminu, ked sa cez den flakame prec.
my sme mali minulu noc budivu, asi tak po pol hod az hod. sa budil,.cucal asi po hodinke az dvoch. no zabava. ledva som vstala do prace.
kochi, aaaach jo, clovek si vyberie manzela, ale musi to brat s celym balikom rodiny, vratane takych smirovacich bonzovacich a octovacich exemplarov. 😒 ale nepises tu ziadne hanlive veci, len sa potrebujes zverit blizkym ludom. kludne pokracuj. 😉
majka, snad sa ten exem strati.

majkas
9. dec 2009

rius a myslis teraz dasienka ci ruky?

na ten exzem nam dala take maste zarobene v lekarni, jedna je taka hneda pasta (mysim ze na na recepte bolo nieco so zinkom napisane) a druha je potom na premastenie ked zmizne zacervenanie a to netusim co obsahuje

majkas
9. dec 2009

lucimka ahoj 🙂

inneska
9. dec 2009

lucky dobrú nocku vám prajem 😉

a tretiu lucku vítam 😉

majka...aj vám skoré vyliečenie...je toho akosi fakt vela 😒

kochi..ale aj tak si ty varila...jasne, uzavreme túto kapitolu a jdeme o dům dál 😉

lucim
9. dec 2009

majka to hnede moze byt tekuty puder s ichtamolom .

inn ajooooj 🙂
rius ajoooj 🙂

kochanski
9. dec 2009

lucim, tak i vy ste měli vstávací noc? Juj.
a díky 😵

jsem si dočetla pár stran nazpátek, že je traki s malým v nemocnici 😨 . Jej...tak hlavně ať jsou brzy v pořádku. Chudák malej Maty ☹ . To bylo to, jak jsme myslely, že jde o šestou nemoc?

inneska
9. dec 2009

no môžem povedať, že posledné dni sa erik polepšil v spinkaní...spinká aj 3-4x za deň, síce len po pol hodke až hodke, ale je to lepšie ako predtým, ked mi spal 2x 20 min 😝 a vnoci papáme 2x..takže celkom fajn 🙂

majkas
9. dec 2009

mna nejako berie na spanok, no dlho som nepobudla 🙂

idem haji, zajtra pridem hadam na dlhsie
papa

lucim
9. dec 2009

kochi mozno to je ta siesta choroba. len so silnejsim priebehom. dufam .. a hlavne verim, ze uz budu fit.
a ta vstavacia noc nebola prva. 😒 teraz uhojdavam v kresielku.
papa majka ... uz len 2 dni 😀 😵 😵

kochanski
9. dec 2009

tak náš zrzounek už se taky lepší s tím spánkem. Většinou je to taky od 30 minut do hodiny (to hlavně v kočáře) a asi tak 3x denně a to vstáváme většinou nejdřív v 9 spíš v 10 😀 . Kde jsou ty časy, kdy spala jen 10-15 minut 🤐

kochanski
9. dec 2009

majka papapa 🙂

inneska
9. dec 2009

traky s maťkom nemocke sa majú dobre...maťko jej stále spí, tak ich tam chodia okukávať, že aký medvedík na zimnom spánku uložený 😀 teplotky majú len sem tam, zajtra by mohli vedieť viac...a že jej chýýýbameeeee a pozdravuje všetkých ... a má absťaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak 😀 😀 😀

inneska
9. dec 2009

idem k erikovi, už moc mrnká, je ogrcnutý...asi aj papať budeme...potom sa ešte ohlásim 🙂

kochanski
9. dec 2009

lucim 😒 ...tak to by byl druhý případ kdy jsem slyšela, že měla šestá nemoc takhleblbý průběh, protože jinak u většiny kámošek se to obešlo bez nějakých větších problémů. Ale jedné kamarádce malá měla tu šestou tak blbě, že jí chytly fibrilní křeče a upadla do bezvědomí ☹ ...naštěstí to bylo zrovna v čekárně ambulance, takže se o ní okamžitě postarali a už je taky v pořádku. Ale taky byla pár dní v nemocnici na kapačkách 😖
chudinky malý...co musí to jejich tělíčko zvládnout, prdelky naše

kochanski
9. dec 2009

však i m už máme traky-absťááááááááák 😀

zaba2707
9. dec 2009

dobryyyyy veceeeeeeeeeeer sa praje 🙂

zaba2707
9. dec 2009

kochy prrrrrd na dotycnu nic zle si neurobila a veeeeeeeeeelmi dobry postoj si zaujala 🙂

zaba2707
9. dec 2009

a teraz sa vam pochvalim s dnesnym uspavanim sa hihi 🙂

takze okolo 19.00 sme sa okupkali krasne zarobila som nutrilon 210ml mlady to spraskal a bolo osem ked zacal zatvarat oci, uz vtedy som bola zmierena s tym, ze pospi 40 min a zasa sme hore do polnoci 🙂 ale prdky prdky hihi
po tych 40 min. sa zobudil ale neprihovorila som sa mu ani slovickom aj ked ma trhalo ale udrzala som sa ... zacala som si odsavat mlieko a jeho ten zvuk zacal uspavat 😀 tak som odsavala a odsavala ... potom som odsavacku vypla a maly kukadla otvoril rychlo som mu prieliala MM do flasky nahodila mu flasu on zacal capat do seba dalej (s tym som vobec neratala ze by co i len kusok zjedol po tych 210ml nutracu) on scucol 40 ml MM a zaspal a spiiiiiiiiii az doteraz 😀 no nie je to kraaaaaaaaaaaaaaaaasne hihi

lucim
9. dec 2009

tak, sme nakojeni, to bola snad 4. vecera, pokusime sa ist spat .... vcera po polnoci my takmer odpadnuti a mato sa vykecaval.
paaaaaaaaa cmuk. 😵

kochanski
9. dec 2009

zabi 😉
fífa je borééééc 😀

zaba2707
9. dec 2009

ozik a vstkym akokolvek choruckym co najskorsie uzdravko cmukaci

zaba2707
9. dec 2009

a dnes v noci sa nam stalo ze najedol sa o 23,00 nutrilon a rano jedol az o 7,00 MM to si zapisem do zositka lebo to tu este nebolo 🙂

gabrielkabj
9. dec 2009

Ahojte 6abi ty sa chváliš uspávaním a ja prvým zubkom a aj pretáčaním z chrbatika na brušenko no v kuse sa pretáča 😀

šikovný je ten tvoj Filipko inak naše deti sú rovnako staré 😉

zaba2707
9. dec 2009

ahoj gabi tak to gratulujeme k zuuuubku 🙂

vy ste tiez 20.07.?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre