Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

majkas
13. dec 2009

cauko a za malicko 😉 aj nabuduce 😉

riusik
13. dec 2009

majka: dik, ze teta...................... 😝

riusik
13. dec 2009

smajda bol super 😉

riusik
13. dec 2009

mala pomrnkava ako uz tradicne o takomto case...idem spat, dobru nvocku vsetkym 😵

majkas
13. dec 2009

rius sak taka mlada teta to bola 😝 😀 dobru nocku

ja som bola kojit a uz mozem ist aj ja spokojne spat, hadam mam nejake 3 hodky k dobru 🙂
papa a dobru nocku

lucim
13. dec 2009

ja uz len ze - dobru nooooc 😵

pirinka
13. dec 2009

hmm, tak já půjdu taky radši do peří, protože princezna má dneska nějakou neklidnou noc a od těch osmi se budí cca co půl hoďka, tak nevím, kdy se zase ohlásí 😒 . Zrovna před chvílí jsem jí zas po několikáté uspala, ale jestli už nevytuhne alespoň na dvě hoďky v kuse, tak dneska bude spát asi se mnou v posteli 😝 . Že by ji začínaly brát zoubky, když je tak neklidná?
Uvidíme

tak papapa a dobrou všem 🙂

traktor
14. dec 2009

dobre ranko 😉 , ja som sa asi nakazila od lucimky, ja som vam vcera normalne zaspala, ani superstar som nevidela 😅 , esteze bude repriza 😀 a vseeeeeeeeeeeeeeeeeeeetko nalepsie, najkrajsie, ...naj naj naj vsetkym oslavencom a hlavne mojej miske k 10 rokom a mojej mamine k 54 rokom ,lubim vas 😵 😵 😵 😵 😵 😵

monr
14. dec 2009

dobré ránko,
kočenky, ja som vám včera aj zabudla pochváliť fotky zo stretka, super, aké sú rozkošné tie babuliatka. a tie čo som videla na živo, uf, za tých 5 mesiacov sa pomenili poriadne. Nádherné dietky. (aj maminky)

monr
14. dec 2009

traky, pripájam sa ku gratuláciam vo vašej rodinke a zároveň aj malým júlovčiatkam, čo majú s Miškou dneska 5 mesiacov. 😀

inneska
14. dec 2009

ráničko 🙂

u nás klasika, ponocovanie do polnoci 😅ale musím erika aj pocháliť, včera mi predvčerom mi prespal 3 hodky poobede a včera 2x 2hodiny 😎

traky...gratulujem miške k prvej 10ročnici, nech jej ide učenie a poslúcha a tvojej maminke hlavne zdravíčka a nech ste šťastná rodinka 😉

lucia32
14. dec 2009

Ránko...ja hned zostra bez dočí´tania sa idem chváliť 😀
Natalinka nám prespinkala celú nôcku 🙂

lucia32
14. dec 2009

mon, trak, innn ahojky....
Miške gratulka k 10 narodeninám, aj jej babičke 😀
Aj Erička chválim, že maminku poslúcha a začal spinkať 😉

monr
14. dec 2009

inn, lu ahojte

lu gratulko k prespaniu celej noci, ja som kojila zas tak zo 5x. už ani nepočítam.

inn, tak to je paráda, že tak pekne spal. 🙂

zmurkaz
14. dec 2009

Ahojte - som sa sem konečne dostala... ale ako obvykle - len na skok ... DOBRÉ RÁNO 😉

všetkým oslávencom 3x huráááááá 😵 😵 😵 aaaaa gratulko k akýmkoľvek úspechom a držím palce pri zvládaní ťažších chvíľ 😉

Ja mám dnes tak naplánované, že až .... s deťmi k lekárke, oprať, vešať - vyvešať a pripraviť aspoň polovicu domu k vianociam (vrátane umytia okien, radiátorov, vyprášenia kobercov....).... no a ešte najdôležitejšie CHCEM TO VŠETKO PREŽIŤ 😀 😀 😀 😀 😀 😀

No a samozrejme chcem nakuki sem 😵 😵 😵 😵 😵 ...idem na rýchlo dočítať.... aspoň 2-3 strany 😉

ani3012
14. dec 2009

som písala tabuľku a normálne ma to poslala......
som cez iný prehliadavač,tak som zvedavá,či toto mi odošle 😕

ani3012
14. dec 2009

Dobré ránko maminky!
Pondelok - 14 December 2009

Dnes má Miška,Matej a Jakub presne 5 mesiačikov!
monr................. 14.7..........................Miška
puckalucka..........14.7..........................Matěj
blani..................14.7..........................Jakub

Meniny oslavuje: Branislava/Bronislava
Meniny oslavuje v ČR: Lýdie
Všetko najlepšie aj mesačninkám aj meninkám! 🙂

Pýta sa muž ženy:
"čo by si robila,keby som vyhral na Lote ?"
"Polovicu by som si zobrala a išla bývať k maminke"
"Tak tu máš 10 euro a vypadni"

ani3012
14. dec 2009

zaujímavé.....Cez Google chróm ma to presmeruje na prvý príspevok . A šípkami som sa vrátila o stránku do zadu a čo tam nevidím? Moja tabuľka 😀
Toto mi už raz spravilo.Kto používa Chrome?

monr
14. dec 2009

ešte si ani poznač Emmu, len si nepamätám meno drobčeka 🙂

monr
14. dec 2009

ani, ja používam operu

lucia32
14. dec 2009

Dočítané...
Všetkým ďakujem za gratulky k meninám....
Fotečky a videjko zo stretka bombové...detičky sú úžasné, maminky sympošky 😎 😀
Traky a Maťka dodatočne vítam z nemocky, cmuk, cmuk....
Oslávenčekom včerajším gratulka...kočky to tuším boli...a dnešným tiež veľké cmuk, hlavne Miške a Kubkovi, vzorným koníkovčatám 🙂 🙂
Ostaté ešte raz zdravím 🙂

inneska
14. dec 2009

aj my gratulkujeme Miške a Kubíkovi k 5 mesiačikom 😵 😵 😵 cmuky cmuk

mon...toť čo sme spolu ležali v nemocke a zachvílu to bude pol roka...ani sa mi veriť nechce 🙂

lucka...tešíme sa z prespatej nocky...my si ešte počkáme 😝

zmurka...ja sa nad upratovaním nevzrušujem, vlastne ani sa nechystám obzvlášť upratovať 😝 😝 šak sa ježiško narodil v maštalke, tak sa musí u nás cítiť ako doma 😀

ani...ani ja nepožívam 😅

zmurkaz
14. dec 2009

Ineska 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

No a gratulko oneskorene k Luciám .... 😵

Včera sme malého prezliekli za "Luciu" - taký bol perfektný 😀 - on je za každú hovadinu 😀 😀 😀 😀 - a naši boli v siedmom nebi ako k nim prišiel a vymetal všetko zlé 🙂 😀 😀

zmurkaz
14. dec 2009

No a ešte mám fotos zo stretka - ale dodám.... len to chce čas 😅

traktor
14. dec 2009

dakujeme 😵 😵 😵 jaaaaaaj in ty si ciiiiislo 😀 😀 😀 😀 😀 ....zeby.........idem pohadzat po byte seno.... 😀 😀 😀 😀

voskovka
14. dec 2009

ahojte....dakujeme za včerajšie gratulacie....dneska je mi už lepšie,chvalabohu...
čo dnes chystate?mne maju prisť omalovať detsku,musim doupratať kuchynu,malemu k lekarke pre recept na mlieko,a kupiť schranku na poštu lebo nam ju niekto vylomil.....

voskovka
14. dec 2009

a traki vitajte...a dnešnym drobajskom všetko naj...

ani3012
14. dec 2009

Keďže máš dnes desaťrôčkov,
prajem ti veľa šťastných krôčkov,
veľa zdravia, množstvo lásky,
nech odpoveď vieš na otázky.
😀

traktor
14. dec 2009

vosky diky 😉 , ja dnes nechystam nic.. 😀 navarene mam, upratane mam, piect sa mi akosi nechce....a je tu take ticho... 😕 ....jaaaaaaaj detom sa skoncili chripkove prazdniny 😀 😀 😀

traktor
14. dec 2009

ani 😀 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre