Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

mononoke
17. dec 2009

ale dakujem Ti Luci anyway!!! 😲 - cmuk

babyzuzana
17. dec 2009

mono my to cvicime uz od tusim jedneho mesiaca...
ma trosku ine drzanie telicka, zevraj chrbatik ma do jednej strany a aj hlavicku mi daval len do jednej ked mol malicky, teraz sa to zlepsilo, aj dr. to povedala, ze je to cule, aktivne dieta, ze pohyby a tak vsetko ok len ten chrbatik este treba cvicit aby nevznikla skolioza chrbtice...
teraz uz mame 3 cvik, tie dva predtym ma vrcholne nebavili a v utorok nam dali novy a tan sa da, je na brusku a je ovela rychlejsi ako tie dva predtym
na bytik sa uz neviem dockat, zajtra tam ideme uz spinkat, jupi!
a este jedna otazocka, na vianoce sme v Ostrave 😉

mononoke
17. dec 2009

Ahoj Gabika. Pozdrav princeznicky a pekne sa uckaj. Neboj, zvladnes to! Drzime paluchy!

pirinka
17. dec 2009

mono, lucim ahoooj 🙂 . Mono...myslím, že mě asi znáš...jen mám teď trochu mimikry 😉 . A Filípek to určitě zvládne a jen co si odtrpí tu vojtovku, tak bude sílit a sílit a dohánět a dohánět...až třeba všechny naše drobce předběhne 😉

zuzu...nechceš pomoct stěhovat, že bych přijela 😅 ?

lucim
17. dec 2009

mono, ja ju vykopem , uvidis 😝
len som cecikom uspala krpca medzitym. 😉

mononoke
17. dec 2009

A ten novy byt mate v BA? Sorry, nejak nie som v obraze. Takze "prvni noc v novem byte"? Nezabudni si zratat rohy v spalni a zelat si nieco pekne! 😉

lucim
17. dec 2009

zuz supeeeerrrrr, ze uz zajtra, bude s vami aj R? ci ty a dejvy prvu noc?

babyzuzana
17. dec 2009

piri jasne, si vitana! 😉
hej, je v BA, ale nehovori nam pane 😅
ty jo, to by som aj zabudla, ze si mam pamatat co sa mi bude snivat a preto zratat rohy??? to som este nepocula...

babyzuzana
17. dec 2009

nie, nie, ja a moji chlapi 😎 😵

ani3012
17. dec 2009

ja som zase počula,že do každého rohu v izbe treba povedať(potichu) jedno želanie a že sa ti splnia.A aj to čo sa ti bude snívať si treba pamätať,ale nikomu to nehovoriť,inak sa nesplní.Tak keď sa ti bude snívať niečo zlé,tak NAPÍŠ!

mononoke
17. dec 2009

Dakujem Piri! Predbehnut nemusi, mne bude uplne stacit, ked ich dobehne! Kuriatko moje!

Luci, ak mi ju vykopes, cokolada plati!!!
Uz Ti Matysek buvka? co pekne si mu kupila na Vianoce? Ja este nemam nic. Pre nikoho. Stale si myslim, ze casu dost.

babyzuzana
17. dec 2009

som musela ist alex vysliedit na facebook a dokopat ju sem! to su moresi!! ale tvrdi, ze je pod papusou a uz smika sem! tse!

mononoke
17. dec 2009

Alebo tak ako hovori Ani. (ahoj Ani! 😉 ) V kazdom pripade, ak by sa ti nieco zle snivalo, tak to rychlo niekomu porozpravaj a nesplni sa to. 🙂

ani3012
17. dec 2009

jééj mrkva! 😀

mononoke
17. dec 2009

Boze!!! MATYSEK JE UUUUUUUUUZASNY!!!!!!! 😀

ani3012
17. dec 2009

čau moni.Ja nezdravím,lebo ma to zbytočne zdržuje 😀
Evička je ešte hore ale už začína protestovať,tak dám jej papať a spinkať.
Bordel mám v celom dome,ani sa sťahovať nemusím 😅

babyzuzana
17. dec 2009

dakujem baby, tak zajtra budem sepkat kutom 😉

hehehehehehe Luci som sa dobre nasmiala na tych fotkach, hlavne na tej prvej 😀 😀 krasna barbinka s orandzovimpindzovim ruuuzikom 😀

alexarisko
17. dec 2009

kokos zena moja, sak zas nejake gule mi nechaj, ci jak sa to hovori? 😀 takto ma chodit nahanat jak do krcmy

mononoke
17. dec 2009

hahaha.... krasny je ten vas Matulak! Inak dnes rano mi Filipko vykakal vcerajsiu mrkvu a normalne mu ostala oranzova ritka. nech som ju drhla kolko som chcela! 😀

lucim
17. dec 2009

mono uz som skusila aj pamat mojej mamy, ale je v alfa hladine, uz si nepamata, ako ma tu basnicku ucila.

cau aniiiiiii 😉

mononoke
17. dec 2009

tak ja uz pomaly pojdem. nasi prisli, idem sa im venovat! Dobru nocku aj vam aj babulkam! cmuk cmuk 🙂

babyzuzana
17. dec 2009

no treba treba hned drzat nakratko 😝
co plavanie? dnes ste boli posledny krat ze? hovorili kedy su dalsie kurzy? a dnes som bola s kamoskou a ona chodi do nejakej alzy ci co a ze tam je specialne vybudovany bazen pre deti, musim to kuknut, mozme chodit potom tam hm? je to kusok od mojho buduceho byvania a potom sup ku mne na kavu a salatik 😉

a ja uz chcem dat mojej laske mrkvickuu, sa neviem dockat ako sa bude tvarit. raz som si mu dovolila dat 2x2 milimetre bananika, iba take mlandrave a strasny rev spustil ☹

mononoke
17. dec 2009

Dakujem Luci! Ale ta bola riadne dlha! Myslis, ze si ju este pamata? No v kazdom pripade, ak by sa mi podarilo ju zohnat skor, tak Ti ju poslem. 🙂 bruuuuuuuu a cmuk Matyskovi

ani3012
17. dec 2009

http://vtipy.netroof.eu/item/3051/mrkva-v-podob...

Viete ako chytite zajaca? Do poľa dáte kameň, položíte naň mrkvu a posipete ju korením. Pride zajac, oňucha mrkvu, kýchne si a rozbije si hlavu o kameň.

a taký jeden blbší...
SMS
V lese našli škaredú mŕtvolu. Bez mozgu.
Ozvi sa, mám o teba strach!

lucim
17. dec 2009

mono papapaaaa .. jaaaaj, som mala matyskovi naolejovat prdelku, nech nie je oranz?
a dakujeme, sme radi, ze sme vas pobavili. 😀 😀 😀

ani3012
17. dec 2009

luci a ty si už skúšala ten olej na mrkvové fľaky? Ja ešte nie.Evičky dám to oprané ešte raz(už keď je to teda "čisté") a potom to vyskúšam,či to pustí.
Ale vraj zapraný fľak nepustí.

alexarisko
17. dec 2009

Laska, tak mozme prejst niekam inam ked to bude dobre vyzerat, plavanie super, tri krat sme sa potopili bez poharika, len s nadychom, a mala bola uplne v pohode takze tak

ani3012
17. dec 2009
lucim
17. dec 2009

ani neskusala som, to ma len tak napadlo ... tie vecicky su este namocene v umyvadle, moc necakam, ze to vyperiem.
vtipy 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre