Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

josifek
21. dec 2009

Traky jasně pro poklady vše nasvětě 😀 😀 😀 a jak tak koukám možná tady budeme mít mnohorčarta, protože to body má asi víc červencových mazlíků 😀 😀 😀 😀 😀 😝

traktor
21. dec 2009

no a aj vase papucky su k tomu body take velke?....mam pocit, ze mu budu dobre na druhe vianoce.....velkost akosi neodhadli.....

josifek
21. dec 2009

Traky navíc ho máme jěště hodně velké a to máme velikost na 3-6 měsícůůůů 😀 😀 😀 😀 a budeme mít za chvíly 5 měsíců 😀 😀 😀 😀 takže pak ustřihneme zapošijeme a bude tričko 😉 😀 😀 😀 😀 😀

josifek
21. dec 2009

o papučkách ani nemluv mohla by tam dát obě nožky a jěště by tam vlezly i nožky panenky 😀 😀 😀 😀 😀 do jedné bačkůrky 😉

traktor
21. dec 2009

josi.. 😀 😀 ....nam je nase dobre, len papucky su obrie...ale neva, a body v poho vynosime, je to fajn material, tak budeme mat vianocnu atmosferu aj pocas roka 😀 tak

inneska
21. dec 2009

ideme papať...

traktor
21. dec 2009

josi tak to asi v kazdom balicku tak bude....papucky nositelne niekolko rokov 😀 😀 😀 , no co , buduci rok mame o jednu starost menej.... 😀

josifek
21. dec 2009

Inesko dobrou chuť 😝

traktor
21. dec 2009

dobru chut....a erik by si zasluzil daku cenu, ...ked je taky verny konik.... 😀 😀 😵 😵 😵 😵

josifek
21. dec 2009

No nišT miláškové jdu hají ráno mám fofry 😀 😀 😀 😀 sladké snílky všem skřítkům a malím víláma Velkým ochránkyním svého pokladu klidnou nocku 😉 😵 😵 😵 😵

lucim
21. dec 2009

my sme prave dopapali a znova zaspali . drahy matka odniesol do postielky.
mia bruuuuuuuu 😵

traktor
21. dec 2009

josi dobru....pisem to uz druhy krat, neviem preco mi to tu nedalo.... 😕

traktor
21. dec 2009

lucim kojila si? kolko krat mu uz davas aj nieco ine ako mliecko?.....nas matko este nic nechce....teda chce len mliecko, on je taky cicikovy 😀 😀 😀

lucim
21. dec 2009

a viete co? zajtra budem celyyyyyyyyyyyyyy den doma .
na posledne plavco nejdeme, to by ma matko musel moc presvedcit hned po ranu, ze je uplne fit, a ani do prace nejdeme. budeme tuuuuuuuuuuuuuuu.
a budeme robit vela vela orechovych rohlickov vraj ze bratislavskych. 😝

traktor
21. dec 2009

jeeeeeeeeeeeeej lucim , to tu bude ako za starych dobrych cias 😀 😀 😀 😉 😵

inneska
21. dec 2009

neviem, kde berie erik tú energiu...stále nechce spať 😅

josi..dobrú nocinku 😉

lu..tak to je super, si to užijete s maťkom 😉 domácu pohodu...

lucim
21. dec 2009

budeme kecat a slintat? 😀

lucim
21. dec 2009

ste zlate 😵 ... len dufam, ze to bolo len take plasenie, ze na mna aj synacika nieco lezie (aj na babku a draheho) ... hes hes bacily.

inneska
21. dec 2009

taká otázka....kedy treba začať dávať drobcom čajík?? ked sa bude prikrmovať, tak potom? či kedy? 😕 😕

traktor
21. dec 2009

lucim 😀 , no takze zajtra zakaz pracovat, zajtra sa konikuje , .....som zvedava ci padne rekord v pisani..... 😀

traktor
21. dec 2009

in ja som davalahned ako som zacala prikrmovat.....vlastne sa im to aj ziadalo, po kazdom prikrmeaspon trosku cajiku alebo vodicky..... 😉

lucim
21. dec 2009

inn mne logicky vyplyva, ze az ked prikrm bude vlastne nahradzat cele jedno kojenie, tak doplnit tekutiny.
my sme zatial vo vaze ochutnavania zeleniny , zatial mini mnozstva, bez nadsenia. potom docuc. dnes sme nepapali prikrm. matko to na obed prespal a vecer uz sa mi nechcelo.

traktor
21. dec 2009

lucim tak hes hes bacily nech idu na dovolenku inde.....u vasich nepotrebujete 😉

lucim
21. dec 2009

hehehe aky preklep sa mi zadaril .... sme vo FAZE, nie vo vaze 😀 😀

traky ja mam lamat rekordy v pisani? 🙂 😲

inneska
21. dec 2009

takže ked dávam raz za deň tú kašu(potom sa skoro vždy ešte docucáva mm) ešte nemusím dávať, či? 😅

ja idem zajtra na obed preč(idem paťkovi zvianočniť hrobček, do DMky a k mame, mám u nej oblátky 😝)tak len doobeda k dispozícií budem 🙂

inneska
21. dec 2009

lu..dúfam, že nič nelapnete...aj ven písala, že X jej blinká 😝 aby sme na vianoce boli všetcia zdraví...no možno aj vo váze ochutnáva maťko 😀

lucim
21. dec 2009

inn myslim, ze nemusis. ... niekde v tych clankoch to bolo s tym pitim. len sa mi tu veticku nechce teraz hladat.

my mame cerstve oplatky u susedy, mozno sa este neurobili tie nase .... denne pecie. 🙂

lucim
21. dec 2009

idem nadelit celej dospelej rodine vitaminovu bombu teda ... uuuhaaaa, zase len sebe, zas som hore len ja. 😀

inneska
21. dec 2009

u nás sme hore ešte všetcia 😀

skúsim to ešte niekde pohladať ohladom toho pitia 🙂 aj ja budem mať domáce oplátky 😝 😝 😝 aj trubičky 😝 😝

traktor
21. dec 2009

somsa zdrzala niekde inde......uffff, normalne stres, ale ked to vyjde, budem stastna a vy pochopite, aka som strelena..... 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre