Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

majkas
2. jan 2010

a aj ja musim nasu Tami pochvalit, tiez sa zacina davat na 4 a tak rozkosne sa kolise spredu dozadu 🙂

a zacala hovorit baba ked si blaboce 🙂

majkas
2. jan 2010

ahooj , aj my zdravime Matka 😉

hej som vam chcela povedat ze som v tescu kupila taky podbradnik aj s rukavmi, a ta predna cast je zospodu aj pogumovana , je to super vecicka, skvely vynalez 😉
a dneska som este ulovila na doma toto http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1668278
uz mi nebude luto ked si grcne aj mrkvicku 🙂

babyzuzana
2. jan 2010

halo halo kocky!
ani sa nebudem pytat co nove, my rastieme, momentalne cuckame a mame sa pari z hlavy, lebo cele poobedie vybera stolicku na krmenie...
mate nejake speci rady co si mam vsimat? podla coho vybrat? drevenu nechcem...

majkas
2. jan 2010

zuzi pozeraj polohovanie do vysky a aj polohovanie samotneho sedatka, resp min opierky, a tiez pultik ci sa da vybrat a umyt. a urcite aj materialna sedatku ci sa da umyvat aby si to nemusela stale prat
dobre je aj ked sa jednoducho sklada ale to ma len zopar z nich
my mame tuto http://www.enikibeniki.sk/shop/index.php?page=s...
v tom cervenom levikovom prevedeni, zatial som spokojna, jedine ten material sa zda taky trosku viac gumeny ako nafukovacia lopta ale inac je OK

lucim
2. jan 2010

tamika je tiez sikulkaaaaaa, zase musime rychlo docvicit slabiky, my trenujeme co najhlasnejsie vyskanie stale. 🙂

cau zuuuuuuuuuz, aj dejvinkooooooooo 🙂
so stolickou neporadim, my sme zdedili, tak som spokojna s tym co mam. 🙂

babyzuzana
2. jan 2010

jeeej ahooooj Majuska a Lucinecka, rada vas tu vidim
Majka dakujem za rady a ked uz ta tu vidim tak rolada nedopadla moc dobre 😅 ono vsetko bolo skveleee, fakt bombasticka chut, ta plnka mmmm, ale samotna rolada - cesto sa mi totalne rozsypalo, polamalo ☹ tak som to len nalozila do formy na tiramisu, vrstva polamaneho cesta, plnka a opat vrstva cesta a jedli sme to lyzickami, hehe nas "vianocny kolac" 😀

babyzuzana
2. jan 2010

heeej a to vas tu uz chodi tak malo? aj pred tyzdnom ked som tu bola tusim naposledy tak to tu vyzeralo takto isto 😕

majkas
2. jan 2010

zuzi tentokrat sa ani nam vizazovo nepodarila, lebo cesto bolo dost hrube tak sme to nevedeli stocit a dost nam to popraskalo
a chut sme si este vylepsili aj tmavou plnkou namiesto bielej coko a bolo to este lepsie

sme s mm rozmyslali ze kde sme urobili chybu a jedine co sme robili inak je ze vtedy na prvykrat sme omylom nastavili ruru na 230 namiesto 180 a tak sa upiekla velmi rychlo 😀 ale zase sa nam vobec pri stacani nepolamala
takze nebuduce zase pecieme aspon na 200 stupnov 😀

babyzuzana
2. jan 2010

no presne, ja som mala pocit, ze ona sa na tej 180ke vysusila...

lucim
2. jan 2010

este ste tu? som bola cecikom uspat - teda aj ulozit matyska. vyzera, ze uspesne. fiiiha, o hodinu skorej. 😉

tu roladu som neskusala este robit, ale chystam sa. dostala som upecene zakusky, ja som robila iba tie rozteky, a vanilkove a medovniky.
ale dnes som robila v pekarnicke cesto na pizzu, mnaaamky, dobrucka pizza vysla. 😝

a mate pravdu, cez sviatky je tu nejak pomenej pohybu. 😕

majkas
2. jan 2010

my sme mali s mm dohodu ze vecery bez compov a celkom dobry pocit to je zase byt spolu na jednom gauci a kukat filmy 🙂

luci takze urcite pec aspon na 200 stupnov 😉 nech sa to podari 😉

lucim
2. jan 2010

majka perfektnu aukciu si vyhrala, aj ta stolicka vyzera byt super. 🙂
zuz, mne sa zase pari z hlavy z hladania autosedacky, dostali sme na nu od vsetkych dedkovcov a neviem sa rozhodnut .... ci chcem od 0 do 18, od 9 do 18, ci do viac ... kukam na testy, ale moc toho netestovali ... jaaaaaj

majkas
2. jan 2010

luci sak tu od 0 kg uz mate, ci nie? tak zober od 9 do 18, predsa len to je podla mna lepsie prisposobene uz pre vacsie deticky ako pre len leziace novorodeniatka

inac my teraz mame romer baby safe, pre novorodeniatko sa mi nezdala dost dobra ale teraz je super
a myslim ze aj vyhrala najake testy v bezpecnosti, maju ich myslim v babymarkete

babyzuzana
2. jan 2010

heh Luci ked hovoris o tej pekarnicke, tak uz som aj ja "pekarnickova", dostala som od nasich na Vianoce tak sme vypekali cely tyzden a jednoznacne najlepsi chlebik je zo zmesi z Lidla...

lucim
2. jan 2010

majka tie od 0 do 18 su po 13 kg otocene dozadu, ako vajicko a potom sa otacaju opacne. mam vyhliadnutu jednu chicco, mozno najdem link, ma take jednoduche polohovanie do lahu, sa mi to pacilo. matko je uz vo vajicku dost natlaceny, vsak aj v overaliku tam je, tak rozmyslam aj tymto smerom, ze by sme ju zacali pouzivat vlastne hned ako ju kupim ... idem najst link.
inak - tiez by som chcela nejaku overenu znacku.

majkas
2. jan 2010

jaj tak to ja nemam az tak zmaknute 😉 tu romer nam odporucil predajca tak sme ju kupili, prilis sme nespekulovali 🙂

lucim
2. jan 2010

majka aj ty si myslis, ze do 18kg, ze? do viac sa mi to zda prilis univerzalne. radsej o 3 roky dokupim. nasla som. http://www.chicco.sk/index.php?page=product&id_... videli sme ju totiz pred par mesiacmi , len matko s nami nebol, dnes som chcela oskusat aj matkovou prdelkou, ale to som chcela moc, ab mali s sobotu 2.1. otvorene . v SE je znackovy obchod.

zuz toz to gratulujem k pekarnicke .. ktoru ste dostali? ja od zaciatku pekarnickujem LEN so zakladnych surovin, neskutocne ma bavi skusat recepty, pridavat muky a semiacka, ta ceska stranka je na inspiraciu super. 🙂 drahy tomu tiez podlahol, dnes v obchode okukoval, ake maju muky a ktore este kupit a ze nemam zabudnut na pivo, lebo pivny chlieb bol fantasticky.... 🙂

lucim
2. jan 2010

vidiiis majka, aj ja som to mala tak urobit. vajicko mame ku kociku, tam som nespekulovala a teraz asi az moc informacii vyhladavam. 🙂 mozno ma niekde niekto na nejaku sedacku presvedci a basta. 🙂
ozaj tamarka uz v sedacke neprotestuje?

majkas
2. jan 2010

vyzera dobre, a do kolko kil sa este vyrabaju?
nie su potom pre vacsie deti u len tie podsedaky?

majkas
2. jan 2010

kratsie trasy tipu petrzalka avion za svetla zvladame, vecer sa boji, asi ako sa mihtaju svetla, mame vzadu zavesenaho takeho spika tak stale na nho pozera a hrajucu hviezdicku mame stale so sebou 🙂
a dlhsiu sme zatial neabsolvovali 🙂

majkas
2. jan 2010

psika malo byt 🙂

lucim
2. jan 2010

su kategorie 0, I, II, III - kg tusim do 13,18,25, 36. najvacsie deti mozu mat podsedak, ale testy ukazali ze to az tak nestaci na bezpecnost . ale to budeme riesit az neskor. 😉

babyzuzana
2. jan 2010

no robili sme najprv z cerstvych surovin, ale potom ked ocino kupil namiesto spaldovej muky spaldovu krupicu a my sme si to nevsimli a upiekli z toho chleba sme vyskusali hotove zmesi
a aka ceska stranka?
mam moulinex home bread XXL baguette

lucim
2. jan 2010

http://baby-web.topky.sk/Clanky/a64-Ako-vybrat-...
http://baby-web.topky.sk/Clanky/a2379-Novy-test...
http://baby-web.topky.sk/Clanky/a2107-Testy-aut...
http://baby-web.topky.sk/Clanky/a2672-Dalsi-tes...

keby ste to niekedy potrebovali ... aj nad tou co brin ma som uvazovala, aj britax, aj romer, aj recaro ... asi si vyberie matko svojou prdelkou. 😉

majkas
2. jan 2010

jaj tak ty sa vyznas, Tami sa zatial zmesti do tej co mame tak neriesim a az tak vela nechodime autom 🙂

lucim
2. jan 2010

zuz tak tu najnovsiu reklamovanu aj na bagetky mate, fajn. 🙂 🙂 🙂 tu je link zuzi http://domacipekarny.dama.cz/

lucim
2. jan 2010

zuz a ocino - tvoj ocino ci davidkov ocino? 😀

lucim
2. jan 2010

aaa nebudem vam tu davat linky, potom so mnou nikto nekeca. 😀

traktor
2. jan 2010

ahojte, hlasim sa do sluzby.ten FB je ale pozierac casu.ajked sa nestazujem , to len konstatujem, bolo mi tam fajn, mala som super spolocnost, vsak lusia 😀 😀 😀 😀 😀

aspine
2. jan 2010

ahoooj 😵
hlasim ze jsme uspesne zdolali mrkvicku - mooooc chutnala ale dneska jsme si dali pauzu pred kvetakem, protoze uz zas pres tyden nekakala tak jsem si rekla ze s dalsi zeleninou jeste pockam. no a odpo uz to konecne prislo...kakala jak o zivot chudinka uplne jsem tlacila s ni ☹ tolik u toho plakala....a ted vecer pred spanim se to opakovalo, ale uz je to snad vsechno venku a bude dobre 😉
nemate nahodou tip na nejlepsi polohu pro mimca kdyz tlaci? ze bych ji aspon nejak pomohla? 😅

traky to teda byla doktorka! 😠 to je sila ze neco takovehleho ordinuje 😕

zidlicku na krmeni uz mame objednanou....poslou ji v pondeli 😉

a co mate jinak noveho?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre