Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

zmurkaz
29. júl 2012

@brinzulka 🙂 Andrejkovi všetko NAJ - hlavne zdravíčko 🙂 🙂 🙂

traktor
29. júl 2012

♥ ♥ ♥ @brusinka.pusinka Simonka ♥ ♥ ♥ @anavi Adrián ♥ ♥ ♥ @perla200 Simonka ♥ ♥ ♥ @cathuska Nella ♥ ♥ ♥ @brinzulka Andrejko ♥ ♥ ♥
.pred tromi rokmi ,
velky div sa stal,
do maleho mestecka,
bocian zavital,
a v zobaku -čo?
perinka tazka,a v nej usmiate julovčiatka.
Letí k Vám pozdrav milý,
letí letí v tejto chvíli.
Motýlik a ružička,
jeden božtek na líčka. 😵
+
@samayka vsetko najlepsie k meninam 😵

brinzulka
29. júl 2012

Ahojte... dakujeme 🙂
dufame, ze sa mate dobre...pooslavovali ste uno nuno...dievcatam posielame pusu a chlapcom trasieme rukou. Dodatocne Vsetko dobre Julovciatka

gabrielkabj
29. júl 2012

@traktor dík to je milé...

ani3012
30. júl 2012

dnes, v tento deň, oslavuje krásne tri rôčky naša ďalšia júlová slečinka :
@zuzinaaa ......30.7...........................30.7.......................dievca...............3560g........52cm.........Michaela
Všetko naj naj naj Miška,veľa lásky,zdravia.šťastia koooopec kamarátiek zo ♥ želajú júlovky !

meniny:
SR:Libuša, Abdon, Ingemar, Ingeborga, Ľubuša, Rowena
ČR:Bořivoj, Borislava, Bořislava, Robena, Vilmar

zuzinaaa
30. júl 2012

jééé Dakujeme ste na nás nezabudli !

ani3012
1. aug 2012

@zuzinaaa jasné že nezabudli,ako by sme mohli ? 😵 júlovky tiež blahoželali ale na FB 😉 ale to asi vieš 🙂

ani3012
1. aug 2012

Miškooo! možno ti ešte maminka nepovedala,ale ty máš dnes tri rôčky ! (šťastný to deň narodenia,ešte aj "materskú" v septembri dostanete 😀 )
@lusia_99 .......30.7. ........................1.8.........................chlapec..............3550g........53cm.........Michal
Všetko najlepiš,hodne lásky,zdravíčka,šťastíčka lásky,aby si tiež rástol do takej krásy ako tvoja sestrička (do nej sa inak zaľúbil náš Patrik ,ale len trochu,lebo je ďaleko ) a aby ťa všetci poslúchali 😉 😵

meniny:
SR:Božidara, Božidar, Ľudomír, Božica, Kleopatra, Ľudomíra, Penelopa
ČR:Oskar, Kleopatra, Ludomír, Ludomíra, Medea, Pemelopa

Kalendárium:
♦Svetový deň na podporu dojčenia
♦Svetový týždeň na podporu dojčenia (WHO, Svetová aliancia na podporu dojčenia, La Leche League International, UNICEF, pripomína sa od 1992) od 1. do 7. augusta
♦Medzinárodný týždeň klaunov (Clowns of America International, pod týmto názvom sa oslavuje od 1991)

ani3012
4. aug 2012

v poradí 83. júlovčiatko Laurinka ,má dnes tri rôčky!
@laurajana .....25.7..........................4.8.........................dievča...............3880g.........56cm......... Laura
Modelke Laurinke prajeme veľa šťastia,hoooodne zdravia,lásky,kamarátov a kamarátiek a samozrejme :aby maminka a tatino poslúchali 😀

meniny:
SR:Dominik, Dominika, Krasoslav, Rainer, Krasoslava, Donna
ČR:Dominik, Dominika, Neda, Rainer, Rainhard

Všetkým Dominikom a Dominikám všetko najlepšie k meninám !!!!

Kalendárium:
♦Deň Matice slovenskej

adka12
autor
4. aug 2012

Blahoželáme Laure k 3 rôčkom, ešte ostáva nejaké júlovčiatko? Či je Laura už posledná? Teraz sa to tu pohne, až keď bude mať niekto meniny 😀 😀 😀 😀

ludka77
4. aug 2012

@adka12 ahoj gratulujeme k tehu 🙂 aj Ľudka bude mať v decembri bračeka 🙂

adka12
autor
4. aug 2012

@ludka77 Super gratulujem aj ja, budete mať darček pod stromček 😉

laurajana
5. aug 2012

@adka12
@ludka77 ďakujeme za gratulká 🙂

ani3012
7. aug 2012

posledné v skupinke júlových bábätiek prišla naša svet pred troma rokmi Lenka!
nie nie...nepomýlila som sa ...ešte jedno júlovčiatko chýba...a veru nepomýlila som sa ani o ten deň 😀
len zajtra sa ide do na stretko s júlovkami a tak píšem Leničku už dnes :

@zuzkalenka .............8.8.................dievča...........Lenka
všetko najlepšie Lenka,hodne kamarátov,kamarátiek, skvelých zážitkov vám zo ♥ k narodeninkám prajú júlovky 😵 😵

meniny 8.8.
SR:Oskar, Donát, Hartvig, Virgín, Donáta, Virgínia
ČR: Soběslav, Nezamysl, Soběslava, Virgin, Virginie

zuzkalenka
7. aug 2012

Ďakujeme veľmi pekne 🙂

zuzkalenka
9. aug 2012

ahojte!
Baby prosím vás aké doklady preda keď pôjdem na socialku ukončiť materskú???
Ďakujem 🙂

ani3012
11. aug 2012

v Oščadnici bolo supééér! a čo je dôležité,tak nás tam chcú aj na budúci rok 😵 😵 😵 už vieme troška kde čo hľadať,tak možno v apríli-máji tam zase zablúdime 🙂
a Ivka ( @traktor) , toto je pre teba

https://www.youtube.com/watch?v=YWiFMHkIB04
ani3012
11. aug 2012

@zuzkalenka ja už neskoro odpovedám,že ? som nebola od stredy na nete 😒

traktor
13. aug 2012

♥♥♥ @zuzinaaa Michaela ♥♥♥ @lusia_99 Michal ♥♥♥ @laurajana Laura ♥♥♥ @zuzkalenka Lenka ♥♥♥
Na krídlach motýlich
prilieta prianíčko,
aby Vám detičky svietilo slniečko.

Slniečko šťastia, Lásky a nádeje,
nech sa Vaše srdiečko
z radosti zasmeje 😵

traktor
13. aug 2012

@ani3012 😵

zuzkalenka
13. aug 2012

@traktor Ďakujeme veľmi pekne a všetkým oslávencom prajeme veľa zdravíčka 🙂 🙂 🙂

laurajana
14. aug 2012

@traktor Ďakujeme všetkým, ktorí na nás nezabudli 🙂

ani3012
14. aug 2012

@traktor tuším som sa do teba zamiluvala..si vybavíme spoločnú izbu v Očšadnici budúci rok..vieš že ideme do oščadnice,že? 😀 apríl-máj 😉

traktor
14. aug 2012

@ani3012 😀 ja sa uz teraz netesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim..teda chapes, ze? 😀 ..dalsie stretko si uz nenecham ujst, ...a dnesny vecer som si vyhradila na pozretie vsetkych fotiek...uz mam aj kapesnicek pripravany..

voskovka
16. aug 2012

ahojte vsetky julovky.....po dlhooom case zabludim na koňa nestiham nic kopec inych veci a kukam upozornenia ze ste si na nas spomenuli.dakujeme za blahozelanie adamko posiela bočku a dakuje tiez a vsetkym co mali a budu mat este narodeninky srdečne gratulujeme aj my....dufam ze ste vsetci v poriadku a krasne prazdninujete 🙂 😎

4ocka
20. aug 2012

Ahojte maminy,dodatocne gratulujem vsetkym nasim.julovciatkam :-P uz sa poniektore vychystavaju skolkarit? Som smutna z toho ako to rychlo uslo :.(

ani3012
21. aug 2012

@4ocka veľmi rýchlo to prešlo...a ide aj Evička do škôlky...je síce spoločenská,ale sestra mi povedala,že je veľmi citlivá (niekedy sa rozplače len keď sa dvihne hlas,hlavne ak má pocit,že nespravodlivo) a že aby mi ju nevrátili zo škôlky s tým,že nie je emocionálne vyzretá 😒 tak som zvedavá a vtedy mi vlastne prvý krát pichlo v bruchu s tým,že dúfam,že všetko bude OK,lebo ak mi bude chodiť uplakaná,tak budem revať aj ja....

ani3012
21. aug 2012

@voskovka ahoj Luci! ako sa máte? zdraví ste? Ide malý Adamko do škôlky?

voskovka
21. aug 2012

@ani3012 adamko uz je stary školkar....on siel ked mal 2 roky2mesiace...takze hravo zvladnute a dokonca nam funguje skolka aj cez prazdniny takze chodia....ako kedy.ked mam volno tak som s nimi doma.my uz teraz len take drobne vyletiky nakolko sme uz letnu dovolenku absolvovali zac.jula.a vy ako?

ani3012
21. aug 2012

@voskovka letnú dovolenku sme neabsolvovali,my len tie výletíky 😉 Inak pekná profilovka 😉
takže pracuješ? v starej či v novej robote? a ako po materských ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre