Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

alexarisko
21. okt 2009

tak trojuholnicek vpredu na susku a potom uz len snurky, to su moje gatky, on to vola kapesniky, nepytaj preco, stale len frfle ze furt ti musim prat tie kapesnicky

lucim
21. okt 2009

nevesty si myslim, ze pokial budete mat nejaku handricku na sebe, bude to ok.

ani, to ma mrzi ... a ano, na gazicku kazde 2 hod.

inneska
21. okt 2009

ani....juj, uško...furt stále čosi sa na tie detičky lepí 😠 dúfam, že to prejde čo najskôr 😉

alex 😀 😀 kapesnííčky 😀 😀 myslím, že by nemalo byť predpísané aké plavky by si mala mať...u nás v dca som videla aj aj...ale či zrovna kapesníčky to boli 😀

ani3012
21. okt 2009

Ďakujem baby,ste zlaté.Idem spať,lebo naozaj neviem ako dlho.Uši sú potvora ...
Prajem vám dobrú noc 😉

perla200
21. okt 2009

baby....môžem malú nechat spat na brusku v noci? lebo mala nejaké bolenie asi, ale dala som ju pre istotu do kočíka a mam ju pri hlave....bojím sa:( ale inak nechcela zaspat...takto zaspala po dvoch hodinách

inneska
21. okt 2009

perluš...ja by som nenechala 😅 jedine, že by som bola hore...to by som asi ani nezaspala 😒 a keby si ju opatrne pretočila?? zobudí sa? 😕

babyzuzana
21. okt 2009

babulky bola som sa umyt a pojdem si vynimocne skor lazkat, som nejaka unavena a chcem si oddychnut, tak dobru nocku vam nocnym smenovym, ale mali by ste si dat aj vy volno a sup do postielky k vasim pokladikom!

lucim
21. okt 2009

som si citala diskusiu, kde pise vacsinou inn a traky 🙂
uz som pri vas ....
perluska, asi by som ti radila to iste co inneska.

zuz bruuuuuuuuuuuu 😵

inneska
21. okt 2009

zuzik...dobre robíš, že si ideš pospať...ja sa zatial cítim fit 😀 ale ráno 🙄 😀 dobrú nocku tebe aj davidkovi 😉

luci...ja som posielala farebné krafky 😀

lucim
21. okt 2009

inn ja mam aj rana dobre, ja vstanem, lebo som vyspata a krpec este minimalne pol hodinku hodinku taha. 🙂
na fv nemozem hnojit ani darcekovat. fnuk, preco ja mam taku smolu? 😢

inneska
21. okt 2009

luci...ráno práveže je erik ten čo buntoší 😅 tak ja musím s ním...ale ešte že v celkom rozumných hodinách(okolo 7,30 - 8 ) 🙂

ani ja som ešte nemala šťastie na hnojivo 😠 a darčeky mi idú zatial 🙂 🙂

lucim
21. okt 2009

inn matko pol 9 - 10 🙂

inneska
21. okt 2009

jáj, v dobrom závidím 😉

idem asi aj ja do hajan...aj tak kým zalahnem, bude zajtra 😀
dobrúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú 🙂 🙂 🙂

josifek
22. okt 2009

krásné podzimní raníčko přejeme všem mamulinkám a špuntíkům 😵 😵 😵

traktor
22. okt 2009

krasne uprsane ranko... 🙂

inneska
22. okt 2009

ráničko....u nás len zamračené 🙂

inneska
22. okt 2009

idem sa najesť, príšerne som hladná...erik buntošil od pol 7..ja som len tak podriemavala...teraz je už v plnej zbroji 😀 nabitý energiou sa vrtí a pretáča pod hrazdičkou 🙂 a samo že to patrične komentuje 😀

josifek
22. okt 2009

😀 😀 😀 😀 u nás svítí sluníčko 😀 😀 😀 😀 ale okolní střechy jsou bílé od námrazy 😀 😀

lucia32
22. okt 2009

Bré ránko...

josifek
22. okt 2009

toto jsme dostali ráno do icq od tátínka a posíláme dál pro všechny 😵 😵 😵 😵 😵

https://www.youtube.com/watch?v=XkXeb2UA3zc
ludka77
22. okt 2009

kráááásne, až ma to dojalo

josifek
22. okt 2009

Ahojky Ludka mě také tatínek más potěšil po ránu 😀 a tak jsme chtěly i my Vás potěšit 😵 😵 😵

lucia32
22. okt 2009

pekné, milé 😉

malka18
22. okt 2009

ahoj ahoj ahojte bréééé ránko.my buntošíme od pol osmej...a teraz zase zalomila a poprdkáva pritom 😀 😀 😀

monr
22. okt 2009

ahoj kočky, len jednou vetou, bo musíme vypnúť net, včera miška celý deň teplotkovala, bola hore len asi hodinku, inak stále spinkala, dnes už ok. (teda dúfam). to z očkovania.
tak sa zatiaľ majte babuľky.

riusik
22. okt 2009

dobre ranko...u nas chlando, ale krasne slniecko 😵

josi: nadherne, dojalo a rozplakalo... prislo prave vo chvili, ked si pisem s kamaratkou, ktora sa trapi, lebo sa nedaria dve ciarky 😔

inak zehlim, lebo vcera som nie a mam toho taaaaaaaaaaak vela...

josifek
22. okt 2009

Riusko tak jí přejeme ať ty dvě čárky brzo objeví.Nás také dojalo to náš tatínek občas umí vyrazit dech 😀 😀 😀 😀
Já také žehlím 😀 😀 😀

lucia32
22. okt 2009

ahojky babulky...ja okuki kočiar čo kupovala lucim...golfačik Moon buggy....

samayka
22. okt 2009

kočky tá naša drnda zasa buntošila do pol desiatej večer a ráno už od tretej sa hádzala v postielke... o piatej som jej dala papať a vzali sme si ju k sebe ale pokračovala aj tam... normálne som stratila nervy... až je mi to lúto a sama som sa zlakla mojej reakcie... ale už fakt nevládzem.. od šiestej spala do 7:09 a teraz som ju o 9 ledva uložila... čo s ňoooouuuuu??? veď ona potrebuje hajať...

kamilecka
22. okt 2009

Ahojte

konecne mam trosililinku casu napisat,citat ale nestiham.

Samayka mne Sarah cez den malo co spinka ale vecer zaspava o 20, potom sa zobudi o 2-3 rano na mliecko a potom az o 4-5 kedy ako. Ak kojis mozno ze jej nestaci tvoje mliecko a chce viac a castejsie papat,preto sa ti moze budit tak casto ale aj na bolest bruska ze si nieco spalala co jej velmi neurobi dobre.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre