Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
22. nov 2009

zuz okamzite nam daj meno ci mail, pod akym tam si, nech ta na FB okukavame aj my. 🙂

alex, uz bude len lepsie, na dnes si sa uz odrazila a suuup hore. 😉 😉

lucim
22. nov 2009

traky dobruuuuuuuuuu nockuuuuuuuuuuu

babyzuzana
22. nov 2009

co je to do opirku? nem? 🙂
v utorok som dohodnuta s kamoskou na celodenny vylet s krpcami, ale uvidim co bude, zajtra ti dam vediet oki?

alexarisko
22. nov 2009

Lulik, co ti ja vim, mam pocit ze mam to najhyperaktivnejsie decko na svete, ona ked spi vseho vsaudy nejakych 5 hodin tak to je moc, ale tvari sa jakokeby spala sto rokov kazde rano nacoz ja vyzeram jak Jacko v klipe Thriler,proste no comment,

alexarisko
22. nov 2009

Opirk no sak Aupark, jaaaj uz mas nieco no neva, dame nieco ked dojdes zo zahranicaaa 🙂 a uz konecne zavolame aj rius a ete nevim koho, bo chuda rius ze preco aj ju nebereme vlacit vozy

lucim
22. nov 2009

alex, budeme musiet navarit lili nejaky spaci 🙂 lektvar.

zaba2707
22. nov 2009

alex kuki IP

babyzuz tak aj vy chcete chodit na to cvicenie? aj teba pripisem tete? ak ano prosim hod mi do IP priezvisko dakujem

zaba2707
22. nov 2009

oki bambule lucim sa maly asi 8 minut spiiiiii hihi tak psssssssssst nech mu to vydrzi aspon do 6.00 rana 😀

zaba2707
22. nov 2009

tak dobruuuuuuuuuuuuuu nocku pa a vsetci drobcekovia nech nechaju maminy do ruzova vybuvkat cmuk

alexarisko
22. nov 2009

dobru zabicka

Lulu, hodim jej cisty neriedeny mak a basta

inneska
22. nov 2009

baby, vám v nemocke povedali kde majú tie naše deti baterky? že by som mu ich nachvílu vybrala..náš erik dostal zrejme duracellky, čo vydržia 8x dlhšie ako ostatné 😀 sedí mi na kolenách a hundre si vo svojej reči..čo na tom, že mame hubu otvára a zatvára oči...

babyzuzana
22. nov 2009

luci uz som ti poslala request a aj tebe Bábika moja 😝

inneska
22. nov 2009

zuzi..pošli aj mne 😉

babyzuzana
22. nov 2009

tak teraz budete zavidiet vy mne 😎
mne UZ hodinu spi David 😝 😝 😝

alexarisko
22. nov 2009

NNo sak zato zena moja

alexarisko
22. nov 2009

To neni fer, mne sa mala kazdych 5 minut budi jak zo zleho sna

lucim
22. nov 2009

super, uz ta mam, poslala som ti julovky.

babyzuzana
22. nov 2009

inesik uuuuz uz uz uuuuz

lucim
22. nov 2009

inn oni su nevyberatelne a samonabijatelne tie baterky. 😒 😉

alexarisko
22. nov 2009

ja mam v dietati nejaku super pohonnu hmotu z buducnosti, Innka vaz si svoje duracelky

babyzuzana
22. nov 2009

Baby!!! ale hajde do postele!!! kolko je hodin???!!!?!?! sup! sup! sup!
Ja uz padam, ale este sa musim umyt, povesat pradlo a snad bude 1 ked lahnem a to moj chlap vstava za 4 hodiny do praace 😉

alexarisko
22. nov 2009

no pekne, bezte, idem aj ja skusit ze co to da , dobruuuuuuuu

lucim
22. nov 2009

ano mamiiiiiiiiiiiii, uz vypinam , cikam, zubim sa a spim. 😀 😝

inneska
22. nov 2009

my sme furt hore...som mu prezliekala pyžamko, bo bolo celé mokré uslintané...a neviem či nepojde aj erikovi zub...ma na dasienku takú bielu čiarku...

ven...páni, že už 2 zuby...emička bude riadne zubatá oproti druhým júlovčiatkam 😀 😉 gratulka...snád noc prežijete v pohodičke 🙂

kochanski
22. nov 2009

tak hlásím, že už jsme byly taky hore...takže přebalovačka, masáž pupíku pupíkem (prdíky zapracovaly na probuzení), krmení a uspávání celkem 2x (chtěla si zas strašně povídat a dokonce chvíli zpívala nebo co to dělala, ale já jsem houpala tak zběsile, že jsem jí uhoupala 😀 . Doufám, že minimálně na další 3 a 1/2 hodiny 😉

alex; to máš teda řeholi. Stejně je děsný, že místo aby si ty děcka vážili že se můžou vozit v kočárku, spinkat kdy chtějí....atd, tak se jim furt něco nelíbí...co bysme mi za to daly 😅

ven; drž se 🙂

tak cmuk, cmuk, cmuk všem mamuškám a děťuškám

ludka77
23. nov 2009

ahojte, malinká mi spinká tak sem rýchlo načmáram čo ma zaujíma, (nemám čas to všetko čítať - za 30min to ani nestíham 😀 )
baby už dávate niektorá príkrmy?? Ja mám pocit, že sa mi začalo robiť menej mliečka (malinká si pýta tak po 2 hodinkách - čo doteraz bolo tak po 3-4 hod.) tak som jej včera uvarila mrkvičku a to ste mali vidieť ako ju dusila, akoby s lyžičky jedávala odjakživa 🙂 fakt bola zlatá a keď sa napapala tak bola super kludná a pýtala papať až o 4 hodinky.
Nieje to skoro na príkrm?? či keď jej ho budem dávať 1x denne nevadí??
a ešte som sa chcela opýtať chcem si kúpiť pre istotu ak mi mliečko úplne odíde nejaké umele (aby mi malinká nebola hladná 🙂 ) aké by som mala kúpiť???
dik

lucia32
23. nov 2009

Bré ráničko, včera som šla uložiť malú a uložila som sa s nou, ešte do pol 10 strečkovala, čiže sme nahadzovali cumel 😲 a potom zaspala, o pol 12 hore, tak mliečko a potom pri maminke na posteli až do 5 😉 , potom ešte ako tak do 7 😝

lucia32
23. nov 2009

Ludka ahoj, si myslím, že malinká už mrkvičku môže a ked vravíš, že ju dusila, tak je to oukej...ak nebola žiadna zlá reakcia, bola sýtejšia, tak s kludom dávaj...my sme cez víkend tiež už vyskúšali mrkvičku a naša spatlala tak 1 lyžičku, nevedela čo má s tým malým jazýčkom robiť 😀 , dnes ideme na zemiačik...tiež začala píjať po 2 hodinách, tak ideme na tuhšie, my sme na umeláku...ty asi ešte kojíš? Mnohé možno budú namietať, že je to pri kojenom ešte skoro, ale ked jej mliečko už nestačí, tak nie je o čom rozprávať...my pijeme Bebu HA, a celkovo Bebu pili všetky moje deti, nám sadla len tá...

ludka77
23. nov 2009

ano kojím, ale posledné 2 noci a aj dni boli hrozné, cez deň mi to nevadí však jej dám cecnúť 😀 ale v noci to je katastrofa, normálne ma ráno bolela z toľkého vstávania hlava (neni som na to u nej zvyknutá)
Keby si videla ako tú mrkvičku jedla, bola úžasná (bála som sa toho že keď začneme s príkrmami či bude vedieť čo má s tým jedlom robiť) naložila som jej najprv za lyžičku, že uvidím či to bude chcieť, no keď to spapala čakala ešte s otvorenými ústami a keď nič nechodilo tak začala plakať. tak som jej utekala doložiť a zjedla za 2 polievkové lyžice. normálne som bola prekvapená a strašne som z toho bola šťastná 😀
Tak dúfam jej tým neublížim - ale keď jej mliečko nestačí a mrkvička jej chutila tak v tom budem pokračovať.

ani3012
23. nov 2009

Ahojte.
Tak mám novinky za mm
V marci bol na dva týždne v Trenčianskych Tepliciach na rekondičnom pobyte.Posledný deň mali že rozlúčkový a stretol sa tam s Alenou Soukupovou z Mostu ( za Prahou)
Vraj sa do nej zamiloval,ale že rýchlo z toho vytriezvel a tak si píšu ako kamaráti.Ale emaily od nej a čo písal povymazával. Dnes by mal volať do man.poradne,ale ja som aj tak rozhodnutá podať žiadosť o rozvod. Upozornila som ho,že keď niekoho stretnem,tak odchádzam.Nemám teraz ani potenciálneho kamaráta a ani ho nemienim hľadať,ale brániť sa nebudem.
Dostal odo mňa dve po hube,také nečakané.Na druhý deň sa ma pýtal,či ma nebolí ruka,tak museli byť silné...A ja som si myslela,že keď sa dostanem do nejakej takejto situácii,tak ju budem riešiť s nadhľadom a hrdosťou.
Juj a ešte ho aj slabiny bolia,lebo keď ma v ten deň nechcel pustiť na ten email,tak som ho kopla medzi nohy.
Jemu by bolo asi jedno,aj keby som počítač rozbila.Ale niečo som spravila,ale to si nechám pre seba,lebo keby náhodou tu bol nejaký špión,aby ho na to neupozornil. 😀 😀 😀

No a idem na tu tabuľku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre