Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

ani3012
21. feb 2010

ja si myslím,že naši vyhraju 4:3

lusia_99
21. feb 2010

ja si myslim ze vyhraju rusi 4:2 🤐
ale drzim palce bratom cechom 😀

traktor
21. feb 2010

hihihihi...ma prvy krat zrusili........ty brdo 😀 😀 😀 😀 ....preco som mala velke pismenka?....ja taka drobotina...

ani3012
21. feb 2010

ja som na to inak myslela 😀 aj som ti chcela napísať,že nepíš veľkými 😒 ale si pamätaj,že si tu pod kontrolou: Veľký bratr ťa sleduje,aj keď ho nevidíš 😕 😀

vendulacky
21. feb 2010

traky, co si tu kompenzuješ? 😀 😀 😀 😀

traktor
21. feb 2010

tak my asi chyba ked do mna dakto dzube 😀 😀 😀 😀 ...ale nie, vazne, ja som si to ani neuvedomila, ze je to velkym.....som pisala na skype a trebalo velke pismenko a uz to tak zostalo....

lucim
21. feb 2010

partickaaaaaa 🙂

lucim
21. feb 2010

vsetky pozerate? stanke sa celkom chytil 😀

ani3012
21. feb 2010

ja kukám hokej 🙂 partička bude zajtra -archív 😉

ani3012
21. feb 2010

a že aj Eurovision song 😨

traktor
21. feb 2010

ty ...a ani particku nepozeram....co ja to vediem za zivot......ani hokej , ani futbal / ani neviem co sa teraz hraje len viem ze pisete gol 😀 😀 😀 😀 /, ani particka....este aj radost mi zoberu....ze velke pismena nem....hm, tauky zivot mam.... 😀 😀 😀 😀

monikabe
21. feb 2010

Ahojte, ja kazde rano kontrolujem malemu pusu a zub nikde. Pytam sa- dokedy? 😝

lucim
21. feb 2010

monika - no - dokedy nevylezie 😀

ani3012
21. feb 2010

moni- a načo sú vám zuby? 😀 ani Evička ešte nemá a synovi vyšli až v 10 mesiacoch prvé dva a v roku potom ako hríby po daždi 🙂

traktor
21. feb 2010

nodovtedy, kym ho neuvidis 😀 😀 😀 😀 , neboj ani my sme dlho zuby nemali a naraz vysli....a uz mame 4 velkeeee, 2 mensie a paru ciarok... 😀

monikabe
21. feb 2010

Ked mne sa o tom sniva aj v noci a potom rano nic. A podla toho ako nespime, sa aj malemu o tom sniva 😒

ani3012
21. feb 2010

som ti pozerala na alubm.malý je krásny a zistila som ,že po mamine 😉 teda nie že by bol tato zlý,to nie 😅
Pekný po mamine a múdry tiež 😀

lucim
21. feb 2010

moni to mame aj my ... casto hore, zuby este schovane. 🙂

monikabe
21. feb 2010

Joooooooj, velke dakujem posielame 😉 😀

traktor
21. feb 2010

a aby rec nestala , moni....stretko ....aida, ta co ma schody 😀 .....18,4.....prides?

ani3012
21. feb 2010

a kto vlastne príde? 😕

monikabe
21. feb 2010

Tak ked uz som tu, co vsetko uz vasi drobci papaju? Moj zemiacik nechce papat 😝 , ale ryzu moze. Skusam ten zemiak varit na 10 sposobov, ale nie. Zavrie pusu a 😝

monikabe
21. feb 2010

Ja na stretnutie pridem, uvitam kontakt s mamickami

ani3012
21. feb 2010

moni to nič,ani sestrin zemiaky nechcel,lebo ho škrabali v krku-aspoň sestra to tak dedukovala

traktor
21. feb 2010

co ja viem tak ani, rei, lusia, lucia, moni, in, a j....ostatok neviem....ani urobis neskor take one...ze pozvanka ci co to...a kazdy sa dopise 🙂 ....posim, lebo ked to ja napisem, tak s toho nikto nevyjde ani ja sama 😀

traktor
21. feb 2010

nas v polievke a tak zemiak ano...ale tak popuceny ako pyre....tak to nie, to mu obracia zaludok

lusia_99
21. feb 2010

a nas zemiak lubi on je po mamke.. 😝 ja ked nemam zemiaky neviem co mam varit 😀

monikabe
21. feb 2010

lusia- a ako ten zemiak pripravis?
.....ja som si myslela, ze to len moj je taky nezemiakovy a kuk viac nas je 😉

pirinka
21. feb 2010

ahoj štěbetalky 🙂

jenn; to je fantastická zpráva 😵 . Moc ti to přeju, že to takhle krásně dopadlo a nemusíš se stresovat operací

samy; sýkorka je úžasná čiperka 😀 . A ta vykonaná potřeba...ukázková 😀

já na ten hokej nemám nervy ☹ . Rusáků se vždycky bojím, protože jsou nevypočitatelní ( a taky Švédové). Kanaďáci jsou rychlí a hrajou tvrdě jako čuňata, ale člověk ví co od nich může čekat. Doufám, že vyrovnáme a nakonec je udoláme i kdyby to mělo být na nájezdy jako Vaši

lusia_99
21. feb 2010

moni hociako v polievke ho papa..ale a aj taky poduseny s hruskovym kompotom....a dneska s omackou a mäskom 😉
moj nema rad vyzivy banan a vsetko co je sladke

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre