Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

samayka
2. mar 2010

a ešte som zabudla pochávliť sýkorku... už máme aj horné dva žuby... mali sme pár brutálnych nocí a žuby sú vonku...
tatinko sa teší, že už bude môcť eluška pivo otvárať...

traktor
2. mar 2010

lucim spagety chutili, len som ho nesmela krmit, bo vypluval...tak sa krmil sam...si to vies predstavit....sme muselu upratat komplet kuchynu, vsade sama spageta 😀 ...puding nesladim, pridam piskotku, alebo sunarku keksik, ovocie a staci to 😉 ...a som nasrataaaaaaaaaaaaaaaaaa az strach...sme boli v tescu, maju pampersky balenie 11,99 druhe zdarma...ale len ked mate kupon.....tak som sa bola pytat, ze preco ja kupon nemam, tak ze to pocitac vybral 60.000 ludi a tym poslali kupony...tak som sa fajne rozculila...ze ked z tych 60.000 ludi bola polovica dochodcov, tak tie plienky sa im fakt zidu 😠 ...hlavne, ze v tescu vecne nakupujem....

traktor
2. mar 2010

...a su to ine pampersky ako su teraz v letaku...to je uz ina akcia...

brusinka.pusinka
2. mar 2010

Traky no teda ty a nastaratáááááá vždyť možná důchodci ušetří někteří mají prdelky jako česnečky 😉 a oblečou 😉 Né je to divné ale Ineska nabízela kuponky? se zeptej 😉
Jinak my měli dneska chlebík s žervé pomazánkou: žervé lučina+Podušená nastrouhaná mrkev a Jablíčko a kapka olivového oleje na chlebík a jak nám šmakovala pomazánka,A pak se dojedla mlíčke 😀 😀 😀 😀 😀

traktor
2. mar 2010

brusi, to len preto, ze ich tam bola takaaaaaaaaaaaaaaa kopa a priam na mna volali, vezmi si ma, vezmi si mi...a nemohla som.... 😀 😀 😀 😀

brusinka.pusinka
2. mar 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀

nina41
2. mar 2010

Baby dakujeme a pochvaly 😵
ja som si dnes vylomila s chlebom zub, 😠

nina41
2. mar 2010

malo byť za 😀

lusia_99
2. mar 2010

ahojte babulky....ake su tie deturece nadherne som okukala fotecky aj videjka 😵 😵 😵
chorôbky hes, hes 😠
a k tym kuponom...my nemame ziadne ani z tesca ani z DM my niesme nikde....ale budem to musiet napravit...minule mi dala kamoska kupon do DM na sunar zlava 3,30 a to bolo super 😉 kedze nam je malo 600g na tyzden....by sa zislo tych kuponikov na tony 😀

inneska
2. mar 2010

traky...ja mám tie kuponiky volné, ale je na nich moje meno...neviem, či by to šlo..by som ti ich s radosťou poslala 🙂 alebo kúpim plienky a pošlem balík 😀
a takisto mi zrejme ostane aj mliečko BEBA 🙄

aspar, lucka...no neviem či by som T nahovorila na výlet do KE...kdo by sa tam trepal 🙄 (to povedal mm)

lu a gratulka k zúbku a lezeniu 😵 😵 😵

samy..takistooo gratulkaaaa k žubooom 😵 😵

inneska
2. mar 2010

lusi...pijete sunar??? ja mám 3 kuponiky na sunar do konca júna(jeden je od 6m a dva od 12m)...ak chceš, tak písni..pošlem 😵 😵 akurát včera som ich mala v ruke a rozmýšlala, že komu ich dať...aby neprepadli 🙂 že by to bola škoda..

ani3012
2. mar 2010

no kto by sa tam terapl? No predsa my dve ! 😉 MM ešte nič nevie.Ho postavím pred hotovú vec 😉

lusia_99
2. mar 2010

jeeeeeeeee Inn to by bolo super 😉

lucim
2. mar 2010

lusi ,ja som kukla moju knizku, ze ti ich poslem .. a nemam tam ziadne sunary, tusim som ich uz davno darovala.

samyyyyyyyyyyy gratulko stvorzubcovi ... a dakujem za nasich chlapov. 🙂

traky, brusi, tak aj ja mozno skusim spravit ten puding.

samy, prides na stretko?

inak, babulky blavacky stretkove, rozmyslajte, kde by sme sa mohli stretnut, keby bola oaza obsadena - ja mam jeden typ - jedna mamkovska tlupa sa stretla v avione v detskom kutiku.

inneska
2. mar 2010

ani..no budem musieť na neho niečo vymyslieť 😅 tak ked sa už budem niekde trepať, tak je jedno či budem sedieť vo vlaku hodinu alebo dve...no nie?? 😎

lusia_99
2. mar 2010

Lucim nevadi 😉 ja niesom nikde zaregistrovana ale je to skoda fakt su dobre tie kuponiky....

lucim
2. mar 2010

jo traky, ja mam este dalsie kupony na pampersky, nase som uz minula, a vcera mi ich dala kamoska sefulka, ze jej poslali (raz som nemala nasu club kartu a tak som ju ukecala, nech nastrci svoju, inak ju nepouziva), tak ju asi eviduju, ze kupuje detske veci. ale idem ich minut, dala mi aj jej mini karticku.

a priebeh vyliezania zuba dnes - matko od 7 rano do 17tej takmer nic nejedol, ani prso, iba vodu trochu pil, skoro neobsedel na mieste, ale potom po tej piatej to bol zase on , a docucal sa za cely den, aj vyzivku si dal, aj kasu.

lucim
2. mar 2010

lusi este nie je neskoro sa zaregistrovat, budes vyhody vyuzivat neskor. 😉

ani inn, vy ste podarene . 😀

inneska
2. mar 2010

lusi...tak šupni adresku do IP, pôjdem ešte tento týždeňna poštu, tak ti ich pošlem 😉

jeden kuponik bol v knižočke a další bol v knižočke, čo prišla k 1.roku(ešte paťkovi čo prišla 😔 ) a tretí mi dala švagrinka..inak by ho tiež vyhodila...

vinka
2. mar 2010

Ahojte baby.No idem sa vám vysťažovať. ☹ ☹ Tak Chiarinka mi ešte nesedí.Bola som dnes pri dr.tak nás poslala na ortopédiu.No ona sa moja už na 4 dáva a ešte nesedí.Vravela,že to nevyzerá katastrofálne ale predsa. 😒 Joj a ortopéd nás objednal o 2 týždne.Zbesnejem do vtedy. 😒 😒

lucim
2. mar 2010

idem vylepit plagatik , nech dam na vedomie obcasne citajucim:

°°°°°°°°°°°°°° 4.stretko v Blave - sobota 6.3. o 13tej. miesto upresnime, kto chce prist je vitany, pripadne info - Lucim na mobile - ak chcete a nemate, cisla piste do IP. °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

lucim
2. mar 2010

vinka neboj, trochu nieco pocvicite a ona to dobehne ..... este sa nasediiiiiiiiiii 😉

juj, vidim to zase na nekludnu noc a budenie po pol hodkach - hodkach . uff.

traktor
2. mar 2010

in tak kuponik posli...potesim sa a plienky tiez 😀 😀 ...ja uz som tak brala, ze na ine meno, oni to velmi nekontroluju....a ked zbadaju kolko nas je....su radi , ze im vypratame priestor pri pokladni 😀 😀 😀

traktor
2. mar 2010

lucim vyskusaj urcite mu puding bude chutit... 😉 ...in no tak nato by som sa pozrela, kebyze neprides..... 😠 😀 ....mm najdeme zabavu, pojde s lusiinim mm krmit holubky, ryzu aj rozky uz mam pripravene 😀 😀 😀 , vinka neboj...keby bolo zle tak sa ti nedava na 4....ona na to pride, ze aj hopat treba... 😉

ludka77
2. mar 2010

vinka my zas ideme ku kardiologovi objednávala som nás minulú stredu a objednali nás až na 10.3 tak tiež muky :(

traktor
2. mar 2010

...a lusiaaaaaaaaaaaaa...nejde mi fb...este kus a pocitac leti z okna... 😠

traktor
2. mar 2010

ludka....to nase zdravotnictvo.....vsade cakat..a ty sa doma zblazni, ze co babatku je 😠 ....ale urcite bude vsetko ok..... 😉

lusia_99
2. mar 2010

traki este ze tak 😀 a
Inn kludne moj sa potesi ze budu dvaja plnit program co im vymyslela trakina 😀 😀 😀

lusia_99
2. mar 2010

Inneska adresa uz odletela k tebe 😉

ludka77
2. mar 2010

aj doktorka mi povedal že kľud že o nič neide len pre istotu, lebo keď sa malinká narodila mala šelesť a teraz tam ešte stále doktorka niečo počuje (na stupnici do 6, vraj medzi 0-1) No ale buď kľudná keď ide o dieťatko, som z toho na nervy som si myslela že stredu zavolám a povedia mi aby sme štvrtok prišli 🙂 ale to asi v inom svete a nie na Slovensku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre