Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

majkas
29. aug 2009

dakujem ku gratulation

este som zabudla dospisat ze pocas toho casu co bola hore sme sa jej maximalne venovali, kecali sme hrali sa s hrackami, prebalovali, cvicili a papali a asi sme ju tak super unavili ze potom karsne spinkala

babyzuzana
29. aug 2009

my sme dnes neurobili takmer nic, vybavili jednu navstevu, trosicku upratali a poobede nam dosiel ocinko (vcera bol zapijat maleho na Stodolni, si dal nacas co?)

lucim
29. aug 2009

majkas a ako ju ukecavate, aby zaspala?

zuz som sa ta chcela spytat, ako teraz vlastne fungujete ako rodinka? ... este bude dovodov na zapijanie, urcite to nie je posledny raz. 😝 u nas ked sa popija, tak furt, ze NA MATEJA 😀

josifek
29. aug 2009

Baby zuz na stodolní u nás v Ostravě nebo máte také stodolní v Bratislavě? 😕
Lu u nás bylo jěště chladněji jen 16 stupňů a my dneska byli v Ikei potřebovali jsme nějaké police na chalupu a jěště jsem dokoupila takový pomocný stolek k přebalováku a lehkou deku do postýlky neboť tu co má je hrubá a malá se pod ní děsně potí 😉

majkas
29. aug 2009

my sme tiez dneska upratovali asi po x tyzdnoch (uz si ani nepamatam, zbezne zametanie prachovych mochov neratam) 😉

a e ste sme mali navstevu, mm-ov kolega s manzelkou tak sem sa trosku socializovali

babyzuzana
29. aug 2009

ano, ano, u vas na stodolni, priatel je ostravak (uz som to tu xkrat spominala) a ked som/sme u neho tasa pohybujem po centre

majkas
29. aug 2009

lu, no najprv sme kolisali na rukach a hladkali po hlavke po spankoch smerom nadol aby sa zatvorili ocicka a potom to uz islo aj samo v postielke, stacilo pohladkat. no a este dudlik v puse, to u nas musi byt pri zaspavani 🙂

lucim
29. aug 2009

my sme zase po dlhej dobe navstevu nemali 😀 .. aspon som vylestila kupelnu do uplnej dokonalosti. 🙂

majkas
29. aug 2009

som zvedeav ajk sa nam bude darit zajtra... 😅

josifek
29. aug 2009

aha tak to jo Babyzuz. Já tam chodila s partou z práce na pivko po odpolední v pátek, ale to je už dávno 😀

babyzuzana
29. aug 2009

lucim uz som pisala tiez, ze nie je to lahke a casto na prd a casto si pripadam ako reilyy...

majkas
29. aug 2009

tak cistenie wc a kupelne prevzal od tehu u nas mm,lebo sak najprv som nemohla dychat tie saponatove smrady aby sa malej neico nestalo a teraz sa s tym nemozem babrta lebo jak ju budem kojit s takymi nasmradenymi rukami 😀

lucim
29. aug 2009

josi tak to bol dobry nakup, 🙂 my mame dek dost, aj sme podostavali, a dnes som obliekla aj paplonik pre maleho. aj nase som prezliekla, mame nove, z jarmoku.

maji to skusame aj my, ale ked sa mu nechce spat, tak aj tak vydrzi len par minut. 😉
uz nam tie deticky nespia cele dni, ale pokial spia v noci, tak je to dobre, ze?

majkas
29. aug 2009

no pracka doprala, koniec konikovaniu ☹

idem vesat a potom spat

josifek
29. aug 2009

budu končit sluníčka jdu okoupat vodu, a smlsnout doma pečenou marlenku, mamžílek už má na mě čas 😉 Všem z noční směny přeji sladké sníčky a pohodový kojení a krásný zítřek 😵 😵 😵 😵 😵

lusia_99
29. aug 2009

hodila som nove fotočky-konecneeee 😝 tak kto ma chut tak mozte kuki 😉 😀

babyzuzana
29. aug 2009

majkas to si ma teda dostala s tymi saponatmi 😀 to nemyslis vazne 😀

gabrielkabj
29. aug 2009

ahojky ešte tu je niekto?

majkas
29. aug 2009

luani ked ho unavite. ci on je obcas neunavitelny? 😉

babyzuz, jasne ze myslim vazne 😀 aspon teda to ze to robi mm 😀

josifek
29. aug 2009

Lu my máme jen hrubou a teď i tenkou letní malá bude po mě bude jí asi pod vším teplo 😀 😀 😀 Mají tam fajnou jen za 240kč a povlečení máme 4 nové my už nic neměli a nemáme od koho dostávat. Nikdo nevěřil že se malá někdy zdaří ale povedla se 😉 Tak dobrou nocku 😵

majkas
29. aug 2009

no idem uz, papa

dobru nocku vsetkym

lucim
29. aug 2009

zuzi nechcela som ta rozladzit ... len som to tak tusila, ze to pre teba nemusi byt idealne ... hlavne, ked uz si utahana, ked davidko vymysla, aspon na chvilku by pomohli dalsie ruky , na odlahcenie ... mate uz nejaky posun v planoch? ci stale cez tolke domacnosti? u vasich si si aspon oddychla?

majkas to mas dobre 😉 ja chcem po drahom chlapske prace ako altanok ci strecha, takze som rada, ze mi povysava a povynasa smeti teraz. a dnes varil. jo a zachodik MOJEJ macky stale cisti on.

lusia_99
29. aug 2009

ahoj gab, ja som tu ale uz sa chystam spat a ulozit Lucku nejak sa jej nechce a to dneska vynechala aj poobednajsi spanok 😕

lucim
29. aug 2009

josi majka dobruuuuuuuuuuuuuu 😵

lucim
29. aug 2009

zuz nechaaaj, majka ma dobry dovod (nehovorme tomu vyhovorka 😀 ) preco nemusi upratovat kupenu a wcko. 😝 😀

gabi cau

gabrielkabj
29. aug 2009

tak ahoj lusia chcela som sa opýtať že ake reakcie maju vaše detičky po očkovani z nemocky, myslím očkovanie na ručke.Lebo naša to mala take pekné a včera sa jej to zvetšilo tak viem že to može mat taku reakciu, ale že až po mesiaci sa ukáže tak to som nevedela.

lucim
29. aug 2009

gabi je to normalna reakcia, nam sa to to tusim po 5 tyzdnoch urobilo. netreba s tym nic robit.

gabrielkabj
29. aug 2009

čaw lucimka juj jak vam už fajne že už ste v 3 mesiaci a ako drobec počúva, ta naša ma take striadave dni raz ano a raz nie. Baby dam intímnu otázku ked ste 1x spali s manželmi myslím teraz po porode bolelo vas to. Ja ešte postím 😀 , ale pametám že mna to bolelo po staršej dcerke.

gabrielkabj
29. aug 2009

dik lu... si ma ukludnila 😉

lucim
29. aug 2009

gabi bolo to citlivejsie, tak sme prvy krat len tak soft, ale uz je to dobre. 🙂
a matko ma tiez rozne dni, dnes sme si vychutnali ten lepsi. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre