Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

nykyta
28. máj 2010

teda co mi hrabe u miska len 10 😕

lusia_99
28. máj 2010

no uz to mal cervene asi po dvoch mesiacoch ale to malo skoro kazde dieta ale teraz zasa....vtedy aj hnisalo teraz zatial len cervene

lusia_99
28. máj 2010

este ani desat az v utorok...my sme prednajmladsiiiii 😀

nykyta
28. máj 2010

no lusi tak to potom neviem bo mackovi to ani nehnisalo a ani to nemal cervene 😕 sakra tak rada by som ti pomohla,ale neviem ako 😕

lusia_99
28. máj 2010

uvidim ako to bude pokracovat az teraz som to uvidela ked sme obliekali pyzamko...bude sledovat a uvidim ked sa nezlepsi skocime k dokimu

nykyta
28. máj 2010

tak to bude asi najlepsie 😵 😵

lusia_99
28. máj 2010

@nyky si aj na FB???

nykyta
28. máj 2010

@lusia_99 zial nie ja som sa este nedostala na youtube 😀 😀 lucim neboj raz sa tam dostanem 😀 😀 😀

lusia_99
28. máj 2010

a kde ste vsetky??? vsetky flamujete takto v piatkovy vecer???? 😀

lusia_99
28. máj 2010

nyky tak popracuj na sebe popracuj 😀 😀 😀 nech ides s dobou 😝 😎

lusia_99
28. máj 2010

nikde nikto tak sa rozlucim....dobruuuuuuuuuuuu

nykyta
28. máj 2010

@lusia_99 ja kaslem na dobu 😀 ja zijem pre seba 😀 teda pre moju rodinu 😉 popracovat na sebe nemusim 😀 😀 len niektore veci pre mna maju vacsiu prednost 😀

nykyta
28. máj 2010

@lusia_99 dobru nocku 😔 😔 ja si pockam na nocne sovicky 😀 😀 😀

nykyta
28. máj 2010

ale otazka je ci sa aj dockam 😀 😀

lusia_99
28. máj 2010

@nyky ja som to myslela zo srandy ja sa k PC dostanem tiez az vecer na hodinku ked Misko zaspinka 😉 dufam ze som ta neurazila,,,to by ma mrzelo 😅

ozi
28. máj 2010

@nykyta , ahoj, ja síce nie som nočná sovička, ale som prišla, ale náladu mám pod psa, práve dnes nám odišla chladnička, 8.6 mala mať tri roky, no tak mi povedz, som myslela, že niekoho prizabijem, keby mala desať, tak nepoviem, ale tri???

BABY WHIRPOOL SI NEKUPUJTE!!! 😝 😝 😝 😝 😝 😝

traktor
28. máj 2010

uz mam hotovo 🙂 ...ahoj lusi 😵 😵 ahoj ozi 😵 😵 ...chladnicku aj my mame druhu 😠 ..tiez sme mali whirpool..a uz mame aj druhy sporaka 3 pracku 😅 ..a take necakane vydavky...to cloveka vzdy potesi 😖

lucim
28. máj 2010

brmmm brrrmmmm

nykyta
28. máj 2010

@lusia_99 co si sa zblaznila ja sa ani neviem urazit 😉
@ozi ale tak trochu si 😀 to s tou chladnickou poznam 🙄 🙄 nam sa pokazila den po zaruke 🙄 na porazenie a este k tomu ju ani nevedeli opravit 🙄 takychto odbornikov mame 🙄 a tak si ju opravujeme sami s mm 😀 😀 ale to je len taky detail 😀 😀 zamrza v nej voda a tak ju musime celu rozobrat odmrazit s fenom a potom poskladat a fici dalej 😀 😀 no to su teraz komplikovane chladnicky plne elektroniky a nik sa tomu nerozumie 🙄 🙄

traktor
28. máj 2010

😀 ahoj lucim kam ides 😀

nykyta
28. máj 2010

inac ajojte sovicky 😀 😀

ozi
28. máj 2010

@traktor , to máš pravdu, ale, čo ma najviac štve, že je leto, že sa mi všetko pokazí a že mm ide zajtra na futbal do Klagenfurtu a tak to budeme riešiť asi najskôr až v nedeľu 😝 😝 😝

nykyta
28. máj 2010

@lucim kam ficis v takej rychlosti 😀 😀

lucim
28. máj 2010

v prvom rade chcem poblahozelat evicke, vsetko naj naj naj k prvemu rocku, aby tie dalsie boli nadherne, este krajsdie ako tento, aby zdravicko sluzilo a mala si len radost zo svojej najuzasnejsej maminky a z celeho sveta. 🙂

aj ostatnym vymesacnikom gratulko 🙂

my sme boli cely den von, popritom som len odbehla uvarit rychly obed, drahy lestil obe auta, tak my s matkom sme sa spolu zavavali. travnik nam uz rasiiiiiiiiiiiii. a ja som unavena ako pes. 🙂 matko zaspal len pred chvilou.

nykyta
28. máj 2010

@ozi ved to je ten problem vzdy v lete cez zimu je vsetko ok 🙄 🙄

traktor
28. máj 2010

no tak to je super...to sa pokazila v pravy cas 😖

ozi
28. máj 2010

@nykyta , no veď, a kto mi povie, či sa to vôbec oplatí opraviť? Už len za to že ju kuknú si vypýtajú 20 € 😖

lucim
28. máj 2010

prifrcala som konecne, neeee? a kvoli evicke som nabrala sily a otvorila notebook .. a aj kvoli vam. ...
ale nie na dlho ... za to moje vylestene auticko sme s matkom tatovi nieco slubili ... ze matko nebude rusit a ze .... 😵 😵 😵

traktor
28. máj 2010

a ze pssssst 😀 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😵 😵

nykyta
28. máj 2010

@lucim tak to sme na tom rovnako,len auta sa nelestili preistotu 😀 😀 lebo zakazdym potom sprchne a je to v haji 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre