Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lusia_99
26. jún 2010

jej ženy ta sebe vy predstavte ta uz aj mne blika hore ze ma dakto spomina...HURAAAAAAAAAAAAAAAAAA 😀 😀 😀

lusia_99
26. jún 2010

tak ja by si dala viiinecko bile ale neniii mame len cerveny merlot a ja cervene moc ee... 😝 Lucim ale mam fernetik das si? 😉

traktor
26. jún 2010

@ani3012 hej..aj na okenu 😀 😀 😀 ...ale lucku beriem..len...nebude to blbe, ze lucky pri mne a este ich aj pijem...vies ci to moje telo zvladne..tolko luciek 😀 😀 😀

ani3012
26. jún 2010

Ja neviem čo to do neho vošlo...boli vystupovať z tanečnej,veľký galaprogram a ku koncu ,keď sa všetci mali lúčiť,najskôr sa nahánali a potom ho Patrik normálne na zemi kopal.Šimonko plakal.Ja keby som mala ruku jak saxana,tak by mu na tu diaľku letela. Tak Šimonov tatko im zakázal sa spolu hrať.Teraz,ako sme prišli domov,tak Patrikovi ostalo zle na vracanie,že ho bolí brucho a plakal.Určite to ma z toho,čo vyviedol.Ja nechápem čo to do neho vošlo.To teraz,posledné mesiace zostal akoby agresívny....inak je veľmi citliví.

traktor
26. jún 2010

@lusia_99 😀 😀 😀 😀 no vidis..musis chodit castejsie,,,tu to blika jedna radost, ked zacneme pisat

ani3012
26. jún 2010

@lusia_99 ja si dám červené 😝

@traktor to chodili do obchodu tak kupovať bezdáci- chleba a okenu 😀
no a na tú okenu som počula predabovaného Harryho Pottera ,sa mi to konc páčilo

traktor
26. jún 2010

@ani3012 ☹ ..urcite ho to trapi...iinak aj mojpatko sa velmi zmenil, stal sa z neho gravčoš..a taky maly nervacik 😅 ...snad ich to prejde..

lucim
26. jún 2010

lusi ty to dobre evidujes 😀 😀 😀 fernetik mozem ... a mam aj ja zbytok odminula, citrusa a aj magister tu este je a par cervenych vineciek. 😉
@lusia_99

traktor
26. jún 2010

@ani3012 tak chleba som uz mala..mrknem ci mam tu okenu 😀 😀 😀 ..a potom zenyyyy na zdravie 😀

ani3012
26. jún 2010

@lucim no kukám,že ideme radšej k @lucim , ja mám doma vaj.koňak, hrušku,bylinkový likér a nealko pivo a koj.vodu Lucku pre traky 😀

lusia_99
26. jún 2010

lucim ja mam stock...ole skus pokukat ci sa biele nenajde vineu na doriedenie mam 😝 Ani nalievam ti cervene...a Traky aky pomer toho chloru chces do litra???? 😀

ani3012
26. jún 2010

@traktor tak ja ako okenu nemám,ja používam vyšší level Clin s citrónovou príchuťou 😀

nykyta
26. jún 2010

baby tak som bola merat a ma 39,1 co mam robiiit 😕 ☹ ☹ ☹

lusia_99
26. jún 2010

a este mam doma veeela domacej slivovicky kto chce na koštovku??? taka prava asi 4 fajty 😀

lucim
26. jún 2010

ani tak to je smutne .. snad to je len chvilkovy skrat, snad si to patko uvedomi a prestane tak reagovat. on je rozumny chalan, urcite mu to bude luto a uz sa to nebude opakovat. mrzi ma to. 😕 😕 😕
traky gravcos je nervak? 😅

ani3012
26. jún 2010

@lusia_99 jááááááááá 😝

lusia_99
26. jún 2010

nyky ja by som necakala do rana ja by som bezala hned....(ja sa bojim jak čert tych febrilnych krčov)

ani3012
26. jún 2010

@nykyta choď na tú pohotovosť.Ak by si sa tam vybrala v noci,tak budú na teba zazerať,že celý deň hnačkuje a ty prídeš tak neskoro

lucim
26. jún 2010

lusi co su fajty?
@lusia_99 .. ale ja domace palene neee, minule som mala a uz nikdy ... pol mini samprlika mi pol dna motalo hlavu. eee.
kuknem na mm a asi si toho magistra fakt nalejeme. 😝

ani3012
26. jún 2010

normálne alkoholičky ! 😀 si chute robíme 😀

lusia_99
26. jún 2010

hmm Luci ja mozem kukat tak do blba...u nas vsetko spi...a kebyze si nalejem sama a vyjde drahy tak ten by na mna potom KUKOL riadne 😀 😀 😀

lucim
26. jún 2010

@nykyta kym vystartujes, daj mu vlaznu sprchu alebo zabal a potom chod, aby nemal krce po ceste .. a hlavne aj dokup tie veci z lekarne.

lusia_99
26. jún 2010

hej a fajty su druhy,,,,mam asi 5 flias a kazda je od ineho palenara (domaceho) 😝 Ani a aku si prosis???? 52 ci 60???

traktor
26. jún 2010

@nykyta ...necakaj a chod...je to vysoka horucka a pokial to ma cely den..chod...drzim prsty...neboj sa oni mu uz nieco daju a bude dobre 😵

ani3012
26. jún 2010

@lusia_99 ale veď by si nepila sama,toť je tu Ivanka,Lucka,ja nykyta 😉 😀

ani3012
26. jún 2010

@nykyta a neobliekaj ho moc,iba z ľahka 😉

lusia_99
26. jún 2010

@ani3012 no neviem ci by to pochopil...CHLAP 😝 😀

traktor
26. jún 2010

@lusia_99
@ani3012
@lucim noooooooo vy ste teda zasobene...ale vidim, ze aj na mna myslite...na ten clin s citronom sa dam nahovorita 😀 😀 😀 spon trosku zmena...a lusi, chloru pomenej..mne staci malo...a poprosim aj nieco na vodny kamen.....juuuuuuuuuj to bude zurka...3 zrubane a jedna schlorovana 😀 😀

ani3012
26. jún 2010

@lusia_99 52% prosím pekne,ale nech je dobre odstáta. Raz som pila slivovicu a tú hnusnú chuť cítim stále v hrdle. brrrrrr bola ešte surová 😝

ani3012
26. jún 2010

@traktor 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre