Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

inneska
18. sep 2009

lu..asi si budú vyžadovať tej pozornosti viac a viac 🙂 ale teším sa na to 🙂

traky..super vymyslené tie videjká...je to úplne iné, ako ked okukávame fotky 🙂

inneska
18. sep 2009

lu a dobrú chuť....som sa najedla teraz, a idem k eričkovi, trochu sa pomojkať a pokecať 😀

lucim
18. sep 2009

mia karamelka je fakt sladucka 🙂
traky aj my mame 3 komarie bodky 😒

mala som este od vcerajsej vecere .... z tych surovin co som vcera nasla v chladnicke (okrem pudingu) som nakoniec urobila kuracie zavitky plnene slaninkou a spenatom, k tomu syroovospenatovu omacku a ryzu. vydarilo sa to fantasticky. 😝

josifek
18. sep 2009

lu děkujeme a přejeme příjemný dník papa 😵

traktor
18. sep 2009

lucim matej ma11 😒 , josi frajer uz od mala, kocky za nim budu behat, budes mat co robit in bude este daco modernejsie? fotky to je uz nic, teraz videa...co pride? 😀

inneska
18. sep 2009

tak sme si s erikom zdriemli 45 min....teraz sa ideme napapať 🙂

inneska
18. sep 2009

napapali sme sa a spinkáme...doteraz spinkal na mne, asi hodinku a teraz spinká sám... 🙂 dúfam, že potiahne 🙂

traktor
18. sep 2009

aj nas matej sladko spinkaa na boku, sa naucil pretocit tak uz inac ani nespi 😀

voskovka
18. sep 2009

ahojte...my sa tarpime s teplotami,adamko soplikuje a poriadne,david ma teplottu a kašle...z toho vyplyva že vikend straveny v blave nehrozi...
som už aj ubytko zohnala,lebo sme chceli zostať zajtra a pozajtra...

reilyy
18. sep 2009

my nespinkame 🙂 vyhnala som pol litra zelenkavej riedkej kaky pomocou rr, fuj to pachlo kyslo 😝

lucim
18. sep 2009

kto ma to nakazil s tymi videami? ??? 😀

https://www.youtube.com/watch?v=oaesEzySiUg

kuk , zase cerstve... a teraz s nou zaspal v ruke ...

traktor
18. sep 2009

co sa mi teraz stalo, jedno dievca / miskina spoluziacka/ sa nevymerala a spadla s bicyklom do hlbokeho jarku, blizko pri nas, rovno na hlavu...krv sa jej valila s nosa ze az, poskytla som jej prvu pomoc, zavolala mame nech s nou skocia k doktorovi / predsa len je to hlava/ a jej mat ked prisla ta zacala nu nu vrestat jak salena, ze este dostane, co porobila....neskutocne decko lezi na zemi / na podlozke/ skrvavene a matka si tam na nom vylieva zlost....boze jedine dieta a taku mater ma 😠

lucim
18. sep 2009

taka matka by mala ist nanutene prace 😒

traktor
18. sep 2009

lucim gratulujeme matejkovi k drzaniu hrkalky 😀 , inac aj my mame taku a aj taku istu mikinu 😀 😀

lucim
18. sep 2009

dakujemeee, on uz drzal, ked sme mu cosi narvali do rucicky, ale teraz sa s tym vyslovene vytesuje ... uz sa zase zobudil a zase s tym plieska. 😀

lucim
18. sep 2009

a uz zase zaspavava stale ju drzi 😀
naco telku, doma mamee zivu komediu 😝 😉

lucim
18. sep 2009

traky no teeeda, som zvedava, co este maju matkovia rovnake ... tu mikinku sme zdedili. 🙂

traktor
18. sep 2009

inac aj u nas od kedy je matko na svete, telka nie je zaujimava 😀

traktor
18. sep 2009

nas matko sa naucil spat na boku, sam sa tak vytoci a dnes mi jedna baba povedala, ze ho tak nemam nechavat, ze si tlaci na srdiecko....tak co ho mam stale vyrovnavat....ci co?

inneska
18. sep 2009

tak sme hore 🙂 ale stihla som polievku aj pomazánku spraviť 😎

lu..maťko sa krásne hrajká...a my máme tiež takú hrkálku, ale v oranžovom 😀 ale ešte ju neudrží 😅 som skúšala...vždy otvorí ručičku..ale o 3 týždne aj my budeme 😀

traktor
18. sep 2009

in estemate cas nasi matkovia su uz 3 mesacny 😀

lucim
18. sep 2009

sa mi to zda ako blbost, vsak v perinke mi mateja v nemocke polohovali na bok. strieda ich ci len na jednom?

lucim
18. sep 2009

inn o tri tt +- kolko len nase deticky chcu , kazde je ine ... matko sa teraz fakt prvy krat tak dlho hral, to ze som to natacala bola nahoda. 🙂

inneska
18. sep 2009

šak jasné, oni sami vedia, kedy je ich čas 🙂

traktor
18. sep 2009

ma oblubenejsiu jednu stranu - lavu

inneska
18. sep 2009

ale šak to je normálne na boku spať?? mi to príde ako hlúposť... 😕 včera ked som dala erika pásť koníky, tak sa mi zvalil na bok, ale iba chrbátikom, riťulu sa mu nedarilo pretočiť 😀 asi takto https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage... 😀 😀

lusia_99
18. sep 2009

ahojky holky 😀
taaaak Miško sa vcera vysypal na brusku a tvaričke a dnes to ma komplet na celom telícku ☹ doki nariadil davat 2xdenne po 4 kvapky fenistilu som zvedava ci zaberie...vcera som ho okupala len v cistej vode ani som nenatierala ale neviem nemam ho natierat kym mu to nezmizne? myslim olejikom...
v noci sa castejsie budi zeby ho to svrbelo??? 😕

inneska
18. sep 2009

my zztial na boku nespíme 🙂 ani sa ešte netočí 🙂

lusia_99
18. sep 2009

a ze vraj z fenistilu bude spavy vravel doki aby som sa nezlakla a on prd!!!

inneska
18. sep 2009

lusi...skús ho nenatierať, aspoň ja by som nie 🙂 a môže ho to svrbieť, min. možno je mu to nepríjemné..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre