Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
30. sep 2009

luci 😀 😀 😀

traktor
30. sep 2009

sa netrap s tym mliekom...ak je spokojna tak to neries...ved je krasna okruhlucka tak co.... 😉

jennna
30. sep 2009

tak my ideme troška von...papa

lucia32
30. sep 2009

je okruhlučká, ale aj pekne nervná 😝 , booože ona tou falošnou kolikou trpí celý deň 😅 a chce spať len na rukách 🙄 , teraz s nou babi tralaláka po meste v kočiari, tak dúfam spíííí 😎 😉

malka18
30. sep 2009

jenn: tak ona to bud prespí alebo jednoducho nechce ked jej dám vytláča to jazykom tak jej nebudem dávať nasilu..

lucia: netráp sa pije tak ako má... 😉

anavi85
30. sep 2009

no tak ja mam pootm velkeho jedaka... 😀 moj keby mohol tak dudle stale, ale davam mu cez den kazde 2-3 hodinky a v noci kazde 3...ale nas cervicek rastie ako keby smse ho vesali na snuru na pradlo 😀

malka18
30. sep 2009

luci: ved aj naša je taká nekuludná...vstne... pokecá...pokuká....za hodku niekedy vydrží aj dve mrnči..tak šup do zavinky,ale o tom sme už kecali..a čajikujete baby..my hej...dávam feniklový a niaky na kludné bruško 🙂

lucia32
30. sep 2009

na 1 kg je minimum 125 ml na 24 hodín...takže to máme 625 ml na 24 hodín...má 5kg...pije cez deň cca 8-9 x, takže tých 70 ml, čo je 60ml vody+sušina jej by malo byť akurááát...bude zo mňa matematik??? 😝 😀

malka18
30. sep 2009

no vyzerá to že bude 😀

lusia_99
30. sep 2009

ahojky mamicky pozdravujeeeem 😀
my sme vcera oslavovali Michala mame az dvoch otec a syn 😀 😀 😀
a zajtra mame 2 mesiaciky tak zeby zas nejaka? este ostal salatik aj krémeše 😝
Miko tu vedie rozhovor so svojim oranzovým tigrikom tak som nakukla neviem ako dlho mu to vydrzi a aj my papame cez den kazde 2-3 hodky a v noci 2 x 🙂
Luci huby rastu???? u nas ništ 😠

lucia32
30. sep 2009

lusia ahoj...Miškovi všetko naaaaj aj k meninkám, aj 2mesačiu 😉
A huby nerastú 😝 , jedine v nosovej doline 😀

traktor
30. sep 2009

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6758857, keby som mala doma dievcatko....je krasna 🙂

lusia_99
30. sep 2009

luci no si z nich predstav omacku 😝 😕

lusia_99
30. sep 2009

traki je nadherna 😵 😵 😵

malka18
30. sep 2009

trak: ozaj krásna aj ja cem taku pre babulku 🙂

lucia32
30. sep 2009

trak neprovokuj...však až 86...to je ešte ďaleko 😎
Lusi: radšej si nepredstavujem...pár šušnov som dnes malej vytiahla, putovali do výlevky 😀

traktor
30. sep 2009

malka skoc do tesca maju krasne pre princezne, vcera dokladaly a 50 percentna zlava...a maju aj ciapky s rukavickami, overaly a aj oteplene nohavky....a niektora tu spominala body s dlhym rukavom tak aj tie su teraz na akciu, balene po 3,6,9 kusou....

traktor
30. sep 2009

luci ja uz kukamtake vecsie, matko sa akosi natiahol nosime 74 😅

lucia32
30. sep 2009
inneska
30. sep 2009

tak erik mi spokojne spí na kolenách a ... už nespí 😀 😀 😀

traktor
30. sep 2009

krasne,...pre baby je toho vsade vela a pre chalanou nic...

traktor
30. sep 2009

in 😀

lucia32
30. sep 2009

a už dosť...mám od jednej babanky 2, ušetrili sme na poštovnom 😝 😀

inneska
30. sep 2009

traky..a čo sa ti zdajú tie tigríkové veci škaredé?? 😀 no a čo si si myslela, kto je tá kremeniková čo ju máš v priateloch ? 😀 😀

inneska
30. sep 2009

luci...frajerka bude natali v adidaskovom oblečku 😉

traktor
30. sep 2009

nie in len vies kolko to dalo prace 😀 😀 😀 ...a s tou kremenikovou...ti neviem...som rozmyslala, rozmyslala, a ze dobre nech je tam...a teraz kukam a ved to erik....ze jej ineska... 😀 😀 😀

lucia32
30. sep 2009

inn...to aby s tatikom ladila 😀 ...mama chodí v tehu a to Adidas nie je 😝 😀

inneska
30. sep 2009

😀 😀 😀 😀 juj, aj ja som nad zopár menami rozmýšlala a ked mi ešte ani tvár nič nevravela 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre