Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

zaba2707
10. jan 2010

anik na tych prikrmoch su to Hami a su oba od ukonc. 4. mesiaca

no majus ja som zo seba robila take opicky aby som ho odputavala ... ale zatial sme pri tom neboli uplne sami a s hrackami som to neskusala ... presne ako pises ty ... mrkvou som bola popluta cela on ani nehovorim pusu nechcel otvorit ani za nic a ked nahodou sa mipodarilo mu kusok strcit do pusy tak si to v puse drzaaaaaaaal hoooodne dlho a potom ma s tym oplul drobec maly ...

majkas
10. jan 2010

ja som ratala pre velkost 4, podla obrazka tam bolo 82ks, 3ky by potom mali vyjst este lacnejsie

majkas
10. jan 2010

my sme sa hrali na lietadielko 😉

ani3012
10. jan 2010

idem spať,nejako blbne kôň a potom ma to nebavíííí! Dobrú noc !

majkas
10. jan 2010

dobru ani

zaba2707
10. jan 2010

dobru ani ...

no ja zajtra skusim este tu mrkvu a uvidim. Teraz tlacim 4000 mailov z prace a asi nieco z toho aj urobim lebo ma z toho picne ☹ a potom ked budem mat trosku viac casu tak sa vam postazujem co sa mi stalo na tej lyzovacke este teraz mam nervy ked si nato spomeniem ... uz asi plne chapem Samy a jej svokru

zaba2707
10. jan 2010

akurat mne sa to stalo so svokrinou sestrou vrrr

zaba2707
10. jan 2010

majus takze alex aj zuzka s cvikom rataju ...skus preverit este riusku prosim ak mas na nu kontakt

majkas
10. jan 2010

oki napisem jej

riusik
10. jan 2010

bry vecer

traky: to snad ani nie je pravda....... je mi to luto ☹

majka, zabka: nepodari sa mi zajtra prist na cvicenie, lebo tomasko kasle, takze nemoze do skolky a P musi byt v praci, maju nejake rokovanie, na ktorom ho sefka chce mat 😠

riusik
10. jan 2010

ale slubujem, ze buduci tyzden urcite pojdem!!! tak som sa tesila.... 😢

majkas
10. jan 2010

ahoj rius som ti akurat posielala sms 🙂

som bola kojit tak som nezaregistrovala ze si tu 🙂

riusik
10. jan 2010

majka: ti pisem, ze telapatia...
stale prehovoram P, aby nesiel do prace alebo aby si vzal tomasa so sebou... ale ze nemoze 😒

majkas
10. jan 2010

je tu nejako ticho, idem asi do postele

dobru nocku vsetkym

majkas
10. jan 2010

a to maju ten meeting prave v tom case? skoda ked nepridete
aj by som povedal ze zober aj Tomiho so sebou ale to by nebolo dobre pre ostatne deticky 😒

no idem uz

zaba2707
10. jan 2010

dobrumajik

rius len prosim napis tej tete ze neprides aby o tom vedela skor ako tam pridu baby a oni jej to povedia hapes nem?

riusik
10. jan 2010

zabka: oki

lucim
10. jan 2010

este ste tu?
sme sa pretacalai pod hrazickou a prdkali ... a potom sa ozvali dasienka, tak gelik a masirovanie .... a kojo a haji ...

riusik
10. jan 2010

lucka: ja ano

zaba2707
10. jan 2010

aj ja som len pracujem 😒

lucim
10. jan 2010

zabi a ide pracicka od ruky?
rius tak dobre, tak pis. 🙂

zaba2707
10. jan 2010

no lucik moc sa mi do toho nechce ... po takej dlhej dobe flakania sa sa do toho tazko dostava ... nehovoriac o tom ze je toho nehorazne vela ...ale vedela som ze ked som sa nato vyprdela tak ma to aj tak vsetko pocka na jednej obrovskej kope hihi tak ju idem zmensovat resp. uz ju zmensujem 🙂

a ty ako v praci pohodka? matik chodi s tebou ci ani nie?

riusik
10. jan 2010

jaj, baby, normalne vas obdivujem. ste sikulky...

lucka: tak pisem 🙂 prepac, trocha mi to trva, ale bijeme sa s P o notebook, ani jednemu sa nam nechce ist vziat druhy alebo sadnut za velky PC

lucim
10. jan 2010

zabi chodi, len ked je mm doma - napr. v sobotu, tak mu ho necham aj s prikrmom a odstriekanym mliekom.
zatial je to celkom ok, uvidime, co bude, ked zacne liezt, ci chodit.

lucim
10. jan 2010

rius, to je ten prebytok pocitacov v domacnosti. hihihihihih 😀

riusik
10. jan 2010

lucka: dnes bola u mna svokra a vravela mi o nejakom gele pre deti na lepsie dychanie, potiera sa hrudnik a chrbat... nepamatala si nazov. nevies o niecom takom, pls? tomasa stale drazdi taky zvlastny kasel, vzdy ked lahne alebo zrana. dr tvrdi, ze vsetko ok, dychanie ciste...
a este jedna otazka na teba, co vravis na zvlhcovac vzduchu?

riusik
10. jan 2010

no, ti poviem. a vrchol je, ze chodi na konika 😀 zacal s 90 dnovou dietou a cita baby a naramne sa bavi na tom. akoze v dobrom, predsa len podobne pocity zaziva...

riusik
10. jan 2010

inak, aj alexandra uz ma zub 😉

lucim
10. jan 2010

vaporub
prsny balzam
eukaliptovy balzam
🙂
zvlhcovac schvalujem. vyborna vec. my tu mam vlhko akurat, inak by som ho asi tiez poriesila.

riusik
10. jan 2010

vaporub? a odporucas?
a zvlhcovac, mas aj nejaky tip? a staci zvlhcovac alebo treba aj tu cisticku?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre