Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
14. jan 2010

....a nie je to o tom ci mu verim , neverim....len proste je to drobnucky psik a matko ho moze viacej stlacit....kto vie ako by psik zareagoval, a po dalsie matko dava vsetko do pusy takze radsej nie....

zmurkaz
14. jan 2010

a my máme nové "kerky" 😀 😀 😀 😀 😀

traktor
14. jan 2010

jeeeeej zmurka 😀 😀 😀 😀 super 😀 😀 😀 😀

zmurkaz
14. jan 2010

že? 😀 😀 😀

voskovka
14. jan 2010

ahojte pokladiky ...ja mam dnes pohotovosť...adamko teplotuje 39tkou...idu zuby...normalne sa tešim na noc...snad ste na tom lepšie všetci... 😖

majkas
14. jan 2010

halo, halo, kde ste kto?

majkas
14. jan 2010

voski ☹ nech teplota rychlo prejde

zmurka no krasne mas deticky, Jurko je fakt fesacisko a tie Zuzkine kukadla, jaj jaj budete ju veru strazit o par rokov 😉

jajona
14. jan 2010

Ahojte,
naším polročným detičkám všetko dobré a dobrú chuť!!!

My sa už tiež trochu zásobíme na papanie. Boli sme v Tescu, tak sme kúpili zeleninkovo-ovocné príkrmíky. Zo začiatku dám tieto a potom budeme variť. Kúpili sme aj taký gumový podbradníček, nech nemusíme prať podbradníky od mrkvičky.
A plienky sme chceli kúpiť aj my 2+1, ale žiaľ na 4+ sa to nevzťavalo. Pobehali sme celé Topoľčany a plienky sme nezohnali. Tak sme zobrali z DM. Už som mu ich na skúšku dala a vyzerajú byť v pohode. Na noc dáme ešte Pampersy, čo nám zostali.
A mám boľavý zub. Dnes som bola na kontrole a tak my ho zase rozrýpal, že som od bolesti plakala ☹ Tak si potieram líčko Alpou, tak troštinku utícha. Dúfam, že to prejde, lebo zajtra sa mi tam zase nechce ísť. 😒

majkas
14. jan 2010

my mse dneska boli pozriet u nas v robote, Tami mala najprv mensi sok z takej kopy ludi a vsetci sa jej chceli venovat 😀 ale potom sa celkom rozkukala a dokonca aj rozrecnila 🙂 ale na rukach len pri maminke

a potom sme este boli na prechadzku v centre, dokupili sme ocinovi darceky a zobrali posledne kusy pampersiek v tescu 🙂

mala toho moc nenaspala, som si myslela ze bude mrzuta ked dorazime domov, ale ona sa tak tesila ze je doma, normalne sme s mm nechapali, zakadym ked sme dosli do dalsej izby tak sa neskutocne tesila a smiala a usmievala, no proste je to nas maly smejko 😀
idem pridat foto

jajona
14. jan 2010

joj vosky, nech vám to rýchlo prejde

my ešte nemáme zuby na obzore. bolia, ale moje 😠

voskovka
14. jan 2010

dostal nurofen..uvidime...a dva naraz na spodu...

majkas
14. jan 2010

jajo tak fukame nech rychlo preboli, my idme aj s mm zajtra, som zvedava kolko kazov mi najde

a kuki nove foto https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage... a sipka doprava

monr
14. jan 2010

ahojky
v prvom rade srdecne podakovania za gratulky
a pripájame sa k ostatnym aj my. Kubickovi posielame kopec boztekov.

voski, nech vám to rýchlo prejde

zmuri, majkas, krásne fotenky

majkas
14. jan 2010

jaj ja som aj zabudla zagratuovat oslavencom, tak dodatocne vsetko naj, naj, naj 🙂

monr
14. jan 2010

majka, dakujeme 🙂

lenullla
14. jan 2010

ahojko, tak už som sa konečne dokopala k tomu, aby som si dala aktuálnejšie fotky 🙂
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

lenullla
14. jan 2010

monr gratulko k 6tim mesiačikom a aj všetkých ostatným oslávencom 😀

monr
14. jan 2010

lenulla, laurinka je krásny smejko. a vdaka 🙂

lucim
14. jan 2010

miska, kubicek CMUKYYYYYYYYYYYY 🙂
ostatnym zelam pekny vecer. 🙂

myslim, ze otazka z doobedia, ze ci je tu niekto kto koji bola mylslena, ze ci je tu niekto kto IBA koji. 🙂
my sme dnes papali masovo-zeleninovy prikrm, asi na 3x, proste 2x mi ho v podstate odignoroval a pred kupanim, na holaka, po vyprazdnenych crevkach a sahani si na nozicky a kukani na telku spapal len tak mimochodom celych 100ml. 🙂

matko bol dnes cez den dost mrzutko, takisto to pripisujem bliziacim sa zubkom, lebo inak neviem.

lucim
14. jan 2010

lenulaaa, mala je riadna sibalka, a tu spolocnu fotku mate ako s casopisu, peknucku. 🙂

majkas
14. jan 2010

lenulla malinka je rozkosna, a tu spolocnu foto 22 mate krasnu

lucim ahoj

monr
14. jan 2010

luci, to ti zjedol pekne, mne mišina už tretí den bojkotuje príkrmy, dá si tak zo šesť malinkých lyžičiek a dosť. a dnes som jej skúsila zarobiť kašu do fľaše na noc, stiahla 120 a potom ešte mna vydudlala do dna. a rátam, že jej to vydrží takú hodinku a pol až dve a bude tu po mne zas pokukovať, že mama daj mlieko. 😀

monr
14. jan 2010

majkas, na tej foto s gitarou sa na niekoho veľmi podobáš, ale ani za svet neviem prísť na to, na koho 😀

k1k2k3k4k5
14. jan 2010

my mame tri zuby, dalsie dva na ceste a zatial iba kojime, ale v sobotu ideme na to 🙂 ved s tolkymi zubami 😀

monr
14. jan 2010

katka, to ste riadni zubáčikovia. nám stačia aj dva, aby mi vedela zahryznúť poriadne 😀

samayka
14. jan 2010

ahojte..

tak my sme práve uondali do hajan. sa jej nejak nestelo, len by sa to vyškieralo a vyškieralo...

lenul - mne sa najviac páči tá posledná 🙂)) uuuuplne suprová

majky - vy budete mať gitaristku? my klavíristku... už dva dni tu mláti do takého mini piánka. spravíme kapelu? chcelo by to ešte chlopa čo by do hrncov búšil a niekoho k mikrofónu.

a ahojte všetciiii ahoooj luciiiim

monr
14. jan 2010

samy ahoj

samayka
14. jan 2010

juuuuuj kati - tak to aby sme zuby radšej ešte neprivolávali, že??

ale aj my sme boli dnes dopoludnia mrzutko... a vlastne aj popoludní.. ale zobrala som ženskú na nákupy - tesco.. tak sa upokojila 🙂 a škerila sa tam na všetky tie kaše a príkrmy akoby rozumela že to pre detičky

lucim
14. jan 2010

mon aj mne matko par dni dozadu vlastne tiez bojkotoval (pekne slovo) , ale predvcerom bola jeho oblubena broko, vcera nic, tak dnes si dal napokon povedat . 🙂
k15, toz to budeme drzat palce a cakat na foto mrkvy 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre