Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

zaba2707
17. jan 2010

Traky a ste zdravucki v poradecku vsetko dufam uz??? hmmm

mata1976
17. jan 2010

ahojte julovky a julovcata, ale ste sa rozpisali... 😵 😵 😵 nestiham citat...

su tu nejake kosicanky co sa im podarilo v tescu kupit plienky 4-ky, lebo sa mi zda ze tu na vychode uz s tovarom nedosli 😖 😖 😖 Presla som dobrych par predajni a vsade prazdne regale ☹ !!! Akurat sa nam podarilo kupit par bodyniek (1+1) este snad zozenieme nejaku tu kasu...

majkas
17. jan 2010

ahojki,

zdravime vsetky julovciatka, oslavencom zelame vsetko naj naj naj, zvlast Matkovi, nasmu zatovi 😉

prave kukam film na joj posledny templar, celkom dobre a lakujem si po 100 rokoch nechty 🙂
nas asi tiez trapaia zubky lebo Tami je strasne umrncana ale inac OKi

zabka tak dufam ze sa zajtra uvidime, ze vy budete oK a my nezaspime 🙂

zaba2707
17. jan 2010

ahoj Majus, uvidim co mi povie dokina lebo nerada by som aby fifo nakazil vase dietky. Aj ked soplikov ma uz ovela ovela menej takmer ziadne, horucka uz nie je niekolko dni akurat kasel sa drzi ale ten sa podla mna bude drzat este nejaky ten cas

riusik
17. jan 2010

ahojte...aj ja, aj ja zajtra pridem 😉 tomasko ide do skolky, tak nam nic nebrani...huraaaa

majkas
17. jan 2010

hurraaa 🙂

zaba2707
17. jan 2010

maji ako si to hovorila strecnianska 13 ci 31?

majkas
17. jan 2010

som bola kojo

strecnianska 13, odboc na parkovisko k bille

zaba2707
17. jan 2010

oki tak snad sa zajtra vidime 🙂 a to jak sa mam obliect to je aj pre nas daky telocvik ci jako 😀

majkas
17. jan 2010

akoze sa aj my trocha hybeme ale boli sme normal v rifliach, a v ponozkach, mozes si doniest prezuvky ked chces 🙂

lucim
17. jan 2010

dobry vecer. 🙂

zaba2707
17. jan 2010

takze netreba modre trenky a biele tricka 😀

ahoj lucimka

zaba2707
17. jan 2010

o chvilu padim do sprchy hihi a potom sa mi ide mm konecne venovat 😀

lucim
17. jan 2010

zabi a cvicky s gumickou 😀

zaba2707
17. jan 2010

noooooo presne lucimka secko som si to tu pochystala a nic z toho 😀 a este pri behani nam vzdy kazali drzat si paste na prsach 😀 a uz sme cvicili (to si pamatam este zo skolky)

zaba2707
17. jan 2010

no nic bambulky tak dobru nocku vsetkym a drobcekom len tie najkrajsie snicky cmuky cmuk

majkas
17. jan 2010

zabka ale malemu daj urcite cervene trenky 😀 aleboa spon cervene pancusky a biele body 🙂

lucim
17. jan 2010

zabi vesely sexik zelam 🙂
majka 😀

majkas
17. jan 2010

nechtiky nalakovane, vianocne kolaciky z mrazaku spapane, filmik finisuje 😎

raona
17. jan 2010

dobry vecer, babule, len sa chcem spytat, sme zacali s prikrmom s mrkvickou, ale malej sa vyhodili take pupaciky akoby potnicky okolo jedneho prska, moze to byt alergia na mrkvu? ci ak je alergia, vyhadze sa dieta po celom tele, alebo ako??

ani3012
17. jan 2010

ahoj raona.No myslím,že by toho bolo asi viacej,ale veď uvidíš.Mrkva by ale nemala byť alergén.Čo viem,tak starosti robí skôr so stolicou

zmurkaz
17. jan 2010

Ahojky 😵
Rao - ja myslím, že mrkva by mala byť v pohode - ale skús brnknúť dokine a budeš si istá na 100% .... ozaj a tie naše dve hviezdy by si mohli podať ruky 😉 - večer majú úplne rovnaký 😎

ani3012
17. jan 2010

ahoj Zmurky 😀

zmurkaz
17. jan 2010

ahoj ani 😀

ani3012
17. jan 2010

ešte nespite? Evuľka už áno.Vlastne chrnia všetci,len ja surfujem.Je dobrý vietor 😀 😀

raona
17. jan 2010

ja tiez myslim, zeby sa vyhadzala asi viacej, ne? inak este nespime.. katastrofa..

ani3012
17. jan 2010

no ale ja už idem .Zajtra ideme do BA rehabilitovať 😒 som zvedavá,čo nám tam na bambuľku povedia.Dobrú noc!

zmurkaz
17. jan 2010

ani my 😀 😀 😀 😀 😀 - už sme mali obdobie, keď chodila o 01:00 a tak .....ale dnes ju bolia zuby ... idem jej dať paralen ☹

zmurkaz
17. jan 2010

Ani držte sa 😉

zmurkaz
17. jan 2010

tak vás dnes všetky zdravím a želám krásny deň 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre