Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

aspine
23. mar 2010

ahoj ja jsem tu 😉 pokud tedy tady nekdo zbyl 😀
hlasim se jen na skok.....dneska pujdu brzo spat 🙂

jen ve zkratce - mame se krasne...mala je uzasna a je to nas smisek a divadelnik 😀 zkousi na nas ruzny triky a kulisarny 😵 jinak jsem jeste totalne bezzubi...nevyhrali jsme uz nahodou tu soutez? 😅
co se tyce lezeni tak to teda taky jeste neumime....jen kdyz fakt neco hrozne chce tak se snazi lezt ale takovym postrannim stylem 😀 no ale urcite to zdokonali 🙂

lucim muzu se zeptat jakou Activii davas? bilou nesladkou? a s nejakym ovocem?

lucim
23. mar 2010

ahoj aspiiiiiiiiiii, cmukam kvetinku sikovnu 🙂
davala som aktiviu jahodovu a aj malinovu. jahodovu presnidavku uz mal a par dni dozadu okostoval tak isto bez reakcie tu druhu. riadila by som sa tym, ze co ti markytka z ovocia uz papala, ci ho chce, alebo pre istotu mozes aj bielu.

inneska
23. mar 2010

ahojte...pamätáte si ma?? 😀 😀 som už 2 dni nepísala 😅

včera ma celý deň bolelo brucho a preháňalo 🙄 o pol 8 som zalahla s erikom, zobudila sa o polnoci a aj tak mi stále bolo na tyčku...dnes to už bolo lepšie, boli sme vonku sa vyslniť 😎

a gratulkujeme oslávenčekom, aj k všetkým úspechom akrobatickým, rečovým, zubkatým 😵 😵

aspine...my papáme aktiviu sladkú bielu..spolu s ovocím(uvarím čerstvé a rozmixuje..čiže presnidávka 😉 ) a ked je to redšie , tak pridám keksíky 🙂 moc nám to šmakuje...dnes ráno sme toho zjedli skoro 4dcl..som zírala kde to do neho ide 😕 ale mali sme aj nesladkú...ked dáš do toho ovocie, tak ono to osladí 😉

aspine
23. mar 2010

ahooooj uz jsem se tu sama bala 🙂
no Marketka moc ovoce nee.....jediny co basti je banan 😅 ale ten jogurtek by ji mohl chutnat 😉 jo a jahodovou presnidavku mi skoro hodila na hlavu jakoze co ji to davam!! 😀

jsem se zasmala u tveho pribehu se sicim strojem 😀 ten matysek je ale gentleman! 😉

lucim
23. mar 2010

aaaa inn, matne si na teba pamatam 😀 a vitaj v klube grc-kak 😒
mne teraz vasko kupil tie co som pisala v akcii 4+2, ale prudko ich uz miname, dokupime zase ine 😝
rozmyslam - idem teraz davat ten jogurt kazdy den na desiatu? inn papa ti to denne?

aspine
23. mar 2010

diky holky, zitra hned vyzkousim 😉 mam doma bilou sladkou 😵

inn ze by strevni chripka? my ji meli asi pred tremi tydny...teda me se to vyhlo, ale jinak to postihlo vsechny 😠 tak drzim palce at to bylo jen jednodenni 😉

lucim jsem ti pred nekolika dny psala na skype....a ze by nedoslo? 😅

lucim
23. mar 2010

aspi hehehe, ale nastastie som pod ihlou nemala prsty alebo nevhodne latku, lebo by gentemansky presil co nemal 😀

lucim
23. mar 2010

aspine aaaaa so skype to bude asi tym, ze som ho zase vobec nezapinala 😉
inn zlatko, verla tekutin, mne pomohla kola, smecta, probiotika, dieta (ze ty chces este viac a rycchlejsie schudnut? 😀 ) a nech to rychlo odide. 😕

inneska
23. mar 2010

lucka...samotnú som raz skúsila, nechcel..mohla by som znova skúsiť...a papáme denne jednu...doobeda mu namiešam a poobede tiež...nič mu tak nešmakuje ako ovko s aktiviou 😝
takže viaceré tu krúti?? ☹ mne to našťastie len včera poobede trvalo...ráno mi bolo ešte tak divno, ale napapala som sa a bolo dobre 😀 ale zaujímaý poznatok..včera som naposledy jedla o pol 4 a furt som chodila na vecko a ráno som mala o kilo viac..nem chápem 🙄

lucim
23. mar 2010

inn ja som tusila, ze matko bude lubit activie, uz asi 2 mesiace dozadu mi ukradol kelimok zo stola a vylizoval ho natesene. 😝

inneska
23. mar 2010

no zdá sa, že to bola jednodňovka 😵 ale bolo mi včera tak, že to vyzeralo aj na grckanie a obsolutne do mňa nič nešlo...aj voda sa mi protivila...no a takto som začínala moje chudnutie 😀 v polke januára...trvalo mi to 4 alebo 5 dní..tak ma to naštartovalo 😀

inneska
23. mar 2010

lucka...aj erik je jogurtíkový...ked ja papám, tak mi také vrátka otvára..tak mu po troche dávam..a papá o dušu..a jedno, či mám čokoládový alebo višňu alebo karamel..všetky mu chutia 😀

lucim
23. mar 2010

inn to je dobre, ze len den .. ericko to nechytil?

lucim
23. mar 2010

aspi mam pusteny skype, ale teba tam este pridanu nemam. ??? ani nijaku spravu nevidim.

lucim
23. mar 2010

inn matko teraz zacal byt taky, chce vsetko okostovat, co mam ja 🙂 ... tak pred nim jedavam ovocie a on si pyta, konecne uz papal dobrovolne hrusku, banan aj jablcko.... a chlebik .... a... 😝

aspine
23. mar 2010

inn tak at uz je jen dobre 😉
tak ja zkusim dat banan s activii a uvidime 😉

lucim aha....no tak az zapnes 🙂

holky jsem tu fakt jen na skok...se dneska tesim do postele jak blazen....takze mizim 😵 mejte se krasne a neponocujte 😉
paaaaaaaaaaaaaaa

aspine
23. mar 2010

lucim jak to? 😕 tak jak to zkusim hned ted znocu....vydrz prtka! 🙂

majkas
23. mar 2010

ahojte,

a mna si tiez este pamatate? 😀 ja uz som tu nebola aj viac jak 2 dni 😝

ja halsim ze sa Tami dneska sama postavila pri stoliku v obyvke, a stvornozkuje si uz kam chce, uz na to dosla ze nemusi mat motivaciu pred sebou ze to si moze len tak spacirovat. a najviac sa tesi ked si spaciruje ku mne na wecko 😀

a ja som bola dneska na zumbe prvykrat, normlane som sa cudovala ze som po 1,5 roku necvicenia aj vladala. no ale na konci som ola mokra jak mys a bordova jak cvikla 😀 uvidim ci sa zajtra postavim
a dufam ze mliecko bude OK, zatial tami pila len neviem jak rychlo sa tvori ak kyselina mliecna

a dodatocne gratulujeme vsetkym oslavencekom a aj k zubkom 🙂

aspine
23. mar 2010

uz je vse OK tak ja jdu uz opravdu chrupkat 😉 dobrouuuuuu

lucim
23. mar 2010

aspi - fungujeeee 🙂

lucim
23. mar 2010

cau maji, neboj, tiez si nam povedoma ... a zumbu chvaaaliiiim, a dufam, ze nebude svalovka. 🙂 a tamarku jasne ze chvalim este viac. 🙂
aspi dobru nocku.

inneska
23. mar 2010

lu..erik nechytil nič...neviem, či som to nemala zo stravy, ale nič také som nejedla..tak neviem..ale ani mm nič nemal 😒

aspi..dobrú nocku 😉

majka...super zumbica 😉 je to super, že?? prú hodinu som myslela, že tam dušu vyplujem 😀 erik nemal žiaden problem s mliečkom...pil bez rozdielu 😉 a gratulka a postaveniu a 4nožkovaniu 😉

inneska
23. mar 2010

majka...svalovka by nemala byť..ako nám tá predcvičovaltelka povedala, skôr budú klby bolieť ako bude svalovka..a veru mňa kosti boleli, ale svaly nie 🙂

majkas
23. mar 2010

no ja zatial citim len chrbat ale urcite bude na nohy zajtra lebo tie dostali zabrat najviac
a najprv sa mi to az tak nepacilo lebo som mala trosku ine ocakavania z tych roznych ukazok na nete ale potom to prislo a ked uz pustall len skoro same latino tak sa mi pacilo

majkas
23. mar 2010

inn tak bodaj by naozaj taalovica nebola, nam teta nehovorila nic, asi tam nebolo vela novopriselcov jak ja. ale ked sa mi podari tak by som isla skusit aj ineho cvicitela len to uz nemam tu v petrzke. no ved uvidime

no a idem spat, dobru nocku vsetkym 🙂

inneska
23. mar 2010

majka...nám takto povedala karolína(predcvičovatelka), ved uvidíš...si myslím, že svalovka nebude 😉

a idem aj ja...dobrú nocku... 🙂

lucim
23. mar 2010

ja som prave dokojo, idem aj ja, dobruuuuuuuuuu 😵

lucim
24. mar 2010

dobre ranko zlaticka 🙂
a toto co, ze zatvaram aj otvaram? 😉 my uz recnime o 106, po serbliku, tak ideme do sveta.
ak su nejaki oslavenci, tak cmukame. 🙂

ani3012
24. mar 2010

Dobré ráno !

alexarisko...................24.6................Lilien má dnes 9 mesiačikov 😵

Meniny oslavuje: Gabriel,
Meniny oslavuje v ČR: Gabriel, Zbislav, Zbyslav

Prajeme všetko najlepšie 🙂

Kalendárium:
Medzinárodný deň akcií železničiarov
(Medzinárodná federácia pracovníkov v doprave – ITF, pripomína sa od 2000)

Svetový deň tuberkulózy
(WHO, Medzinárodná únia proti tuberkulóze a respiračným ochoreniam – IUATLD, pripomína sa od 1982; v ten deň 1882 R. Koch oznámil objav Kochovho bacila, pôvodcu tuberkulózy)

lucia32
24. mar 2010

Idú 3 blondínky na motorke a zastavia na križovatke. Zasvieti červená a hovoria:
Jeej, tá je krásna!!!
Zasvieti oranžová a hovoria:
Tá je ešte krajšia!!!
Zasvieti zelená a hovoria:
Tá je najkrajšia!!!
Zasvieti znova červená a hovoria:
Tú už sme videli, tak poďme!!!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre