Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

laurajana
13. apr 2010

zmurkaz...veď práve niekedy je to človeku ľúto za polovicu predať, keď je to hodné viac-radšej odloží 😀 a potom sa neni kde hnúť heh - prajeme dobrú chuť k pár lyžičkám, my sme zas žrútikovia riadny..kiežby tak Matti papal aj keď sme na homeo - tak papá 2x viac polievky a jedlá, ktoré jemu chutia v dvojnásobku, ale že by začal jesť ovocie, mäsko a tak, to nie...no nemôžem chcieť zázraky, že tak? 😒

nám sa zubadlo zobudilo a nejak sa začíname stavať 😉

monr
13. apr 2010

ahojky
oslávencom gratulujem, aj nedávnym, aj veľkým 😀

len na skok, nádherne tu prší, už druhý deň, idem šikovno variť

pa zatiaľ

zmurkaz
13. apr 2010

samy ... ani nie na rukách ako v babyšatke .... a včera mi začala toleravoť aj vak.... táááák sa teším 😉
lauri .... homeo? ... to moja je furt na prsku ...dudel nikdy nechcela ... s vínimkou asi mesiaca .... tak jej nemám ani čo dať ... tak sa nemôžem sťažovať, že nie je hladná na inšvô...

a v reštike mi nedvíhajú 😠 😠 😠 😠 ... tam pošlem muža nech to zajedná

a asi sa nám posúva zúbok ... z pusy jej tečie, mrzutkooooo, plačko.... tak uvidíme 😉

a monr - neprídeš do TT?

nykyta
13. apr 2010

ahojte babulky 🙂 tak my sme vcera bojovali az do 19.00-kupel-kasa a zevraj spanok.tak som teda isla ku kadernicke vrati sa a macko uz bol dva krat hore.o 22.00 srtasny plac tak davaj na ruky a pochodovat. ☹ po desiatich minutach som ho polozila do pelucha a klud.no figu borovu.len co som sa ako tak ulozila pri tv tak znovu plac a pk to bolo o drzku.nezabral ani panadol-mlieko-nosenie no hruza. 😢 rano budicek o 5.00 a doteraz fici bez spanku.babule nemate navyse nejake duracelky 😀 😀 😀 ?tak idem ho vyskusat ulozit.zatim pekny dnicek

nykyta
13. apr 2010

inac zmurky my sme skusali aj homeo,ale nam nic nezabera.mozno aj preto,lebo som to davala len wecer a to sa ma davat 2 ci 3 krat za den.no nic idem varit.keby sa dalo ist aspon von na prechadzku,ale macovi vadi prsiplast.tek ho rve,ze nic nevidi.vyzera jak myska ked sa hrabe z nory von. 😀 😀

sevzuz
13. apr 2010

nykyta ahoj a to matko nevyzera ze je az tak akcny, mas co robit ☹

traktor
13. apr 2010

ahojte, oslavencom graulujem 😉 , no napisala mi ta baba o tie platenky tak cislo 20 ma 12,5 cm a cislo 21 ma 13 cm 😉

lucim
13. apr 2010

ahojteeeee, akcne maminky akcnych mrnuskov 😀 🙂 😵

trak? nasla som dalsie platenky http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8313610&tab=1 🙂

lucim
13. apr 2010

traky ty si tu? 🙂 diky moc za info, asi kupim tie 21 cky.
olsavencom vsetko naj 🙂
matko bol pri mne len do pol11, uz dnes pracujem sama, isiel s tatom domov. 😉

zmurkaz
13. apr 2010

Lucim - tie sú tuším krajšie 😉
Nyky - mne to nevadí, že spí len na mne .... len mi vadí, keď nespí vôbec..... to sa bojím ..... a noci sú OK (to len teraz sme sa týždeň nevyspali bo bola "soplavá" 😀 😀 😉

zmurkaz
13. apr 2010

Lucka - gratulko ... a mliko si si odstriekala? 😕

traktor
13. apr 2010

aj vezmem 21, lebo len pol cm rozdiel a uz teraz ma vyse12....tak aby som potom tie 20tky nevyhodila

lucim
13. apr 2010

tak tak traky, predne tak aj ja uvazujem 😉
zmur, mlieko dostal tesne pred odchodom, teraz spinka, potom bude prikrm a voda, a ked pridem, tak prso. a keby strajkoval, maju po ruke UM. 😝 uz neodstriekavam, naco depku? 😀

lucia32
13. apr 2010

Huhu, hlasim sa z domu, kontrolovala som loto a vyhrala, mám na jednu plátenku 😝 😀
Nám treba tiež niečo na nožičku, teraz máme ešte capajdy, ale čo deň treba pevnú podrážku 🙂
Malá šla dole s babkou, tak mám cez obed volno 🙂

majkas
13. apr 2010

ahojte,

po dlhom case zase zdravime 🙂 mala som snahu docitavat ale nejako ste sa rozpisali tak len dodatocne gratulka oslavencom a teiz vitame nove maminky co tu vidim na poslednej stranke 🙂

nasa bilancia - mame 4 zubky, Tami je teraz za maleho zajacika ked sa smeje strasne zlata, a lozime a vstavame jedna radost a mamkina starost. uz lezie aj tam kde by ma to v zivote nenapadlo ze sa vyliezt da, najradsej vstava len tak ledabolo chytena za moje teplaky, ved trosku adrenalinu neuskodi ked sa to tak cele kyve 😀

zrkadlo sme este neobjavili aby sa sama do nho pozerala ale ked jej tam robim smiesky ja tak sa vytesuje 🙂

a topanocky, my sme zistili ze v BJ je vyroba detstkej zdravotnej obuvi Slovobuv tak sme tiez Tami kupili take vyssie topanocky teraz na jar a este sandalky o cislo vacsie na leto 🙂 tu v BA ich predavaju v obchodiku v tescu po 23e a my sme kupili za 13e

majkas
13. apr 2010

a prave sme sa zobudili tak maminka dokonovala 🙂

este som vam chcela povedat ze u mna tie anionove intimky funguju, sa vytesujem, uz som si objednala normal do zasoby 🙂

majkas
13. apr 2010

no ideme sa hrat, ked sa bude dat tak nakuknem, ked nie tak hadam vecer pridem

lucia32
13. apr 2010

Majka ahoj a ahoj...som rada, že sa vám darí....
...no idem ja, ešte skok malej kúpiť cumle, nejak mi ich rozkusáva 😝

zmurkaz
13. apr 2010

ahoj majkas ... prídte do TT 🙂

no a ja neviem čo je to dnes s našou malou ... už mi zaspala tretí ktát 😕 😕 😕 😨 😨 ....inak väčšinu času je plačko 😢

laurajana
13. apr 2010

zmurkaz - áno homeopatiká berie Matti - na podporu do jedla, na imunitu; železo + proti alergii keď treba - tak na 3 mesiace a uvidíme ako na tom bude, malo by to pomôcť skôr ako akékoľvek lieky...tak som zvedavá

laurajana
13. apr 2010

aj my sme na tom so spánkom dnes tak, asi to upršané počko, idem hodiť šlofíka - stavím sa že vstane 😀

zmurkaz
13. apr 2010

lauri .... som nevedala ....a to ako zistili? Nepriberal ti?

sevzuz
13. apr 2010

zmurkaz u nas presne tak isto☹

laurajana
13. apr 2010

zmurkaz - má stále tú istú váhu na 4 roky čo bude mať v septembri má 16kg už dávnejšie, nie je podvíživený ani nič, len nám nechce jesť...tak preto sme to skúsili aj takto...proste polievku, zemiaky, mlieko, mliečne výrobky áno ale ovocie, zelenina, mäso, cestoviny, ryža a kopec iného nie a nie a nie 😒 - a poviem ti od roku papal všetko a v dvoch rokoch prestal akoby uťalo - len to čo som písala, že poje - je naďalej inak nič...chodí do škôlky a predstav si ak je od rána na čistom chlebe, polievke, kaši alebo jogurte ak majú - inak je o hlade ak nemajú niečo čo pasuje jemu...tak preto tie na podporu v jedení, aby ho "hlad" donútil papať aj iné 😒

brinzulka
13. apr 2010

servuuuuuuuuste
dieta nase ma malo zeleza...ale kedze ho prehana z ich kvapiek..tak sme to poriesili ze snad sa to spravi..bledula moj...spat nejak nechce...len jest by mohol viac...ale dnes sme zatial super..kusocek chleba +malo rano....a teraz 6lyziciek kase a na desiatu 2chrumky a 1cm bananu...normal,ze super...a jasne, ze 2kojo do toho

laurajana
13. apr 2010

podotýkam, že varím doma každý druhý deň ak nie každý deň niečo nové - takže nie je to o tom, že by som nevarila a pod. 😕

brinzulka
13. apr 2010

lauri...david ma v auguste 4roky, ma 102cm...a 14,8kg a nepomozeme si...ten zasa zbucha jogurtov, cestovin, syra, sem tam polievky...zemiaky nechce.. pomazanky taktiez....a maso, ked sa mu uraci...najradsej by zil na parkoch a palacinkach

laurajana
13. apr 2010

ahoj brin, tak bledulko je môj 3-ročný Matti z toho nič nejedenia...

laurajana
13. apr 2010

brin Matti je múčno-mliečne dieťa palacinky, buchty na pare, s krémom a jogurty to by vedel na tony jesť, hlavne tie jogurty, už ani krupica mu tak nechutí ako zemiaky 😀 to môžme nasadiť lány, aby hladom netrpel, zemiaky, zemiaky 😝

brinzulka
13. apr 2010

laura..jasne, ze varis 😀 ujo ma 5deti od 4-13rokov a tie su v jedeni des a hroza 😀 😀 ..jeden nejedaav maso a salamu, druhy natierky.....chudera ich mamina, ked im robi desiatu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre