Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

vinka
30. aug 2009

Ahojte baby.Môj mužík má dnes narodeniny.Pozrite čo som mu pripravila. 😀 https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

majkas
30. aug 2009

ahojte,

vinka wau, klobuk dole, mne sa paci aj ked pivo nepijem 🙂 a ze happy birthday 😉

susy ahoj, malinky je zlaty 😉 a myslim ze mozes na stretko zobrat koho chcs, aj mm su povoleni 😀

u nas tiez varil mm, masovy nakyp (sme skusali novy recept z burdy, celkom dobre to bolo) a vajcovu polievku, ja si konecne robim manikuru 😀
a dneska pokracujeme v nastolenom rezime co som vcera pisala a vyzera to ze to celkom funguje, akurar musi byt mala dobre odgrgnuta 🙂

a k tomu kakaniu my po stvrtkovej nalozi zatial nic, prdiky sice su, aj sa uz dost puci ale zatial nekakame

majkas
30. aug 2009

jej a vianoce, my sa tesime,asi budeme prvykrat vianocovat sami tu v BA, doteraz sme stale chodili na vychod, ale ist s malou v zime 500 kilakov, asi ee

sa tesim jak bude malinka kuakt s tymi svojimi kukadlamina vysvieteny a ligotavy stromcek, juj, uz nech su vianky 🙂

lusia_99
30. aug 2009

ahojky je tu niekto? aj Miško zalomil tak som nakukla 😀

lusia_99
30. aug 2009

takze fajn sme si pokecali 😀 mám to ale stestíííííí ☹

majkas
30. aug 2009

som bola skontrolovat malu lebo sa strasne pucila az sa zobudila ale zatial ziadna nadielka, zase je v takom polospanku

lusia_99
30. aug 2009

ahoj majkas 😉

lusia_99
30. aug 2009

my kakame pravidelne raz za dva dni-dnes mame volno 😀

majkas
30. aug 2009

tak to mate super, vyzera to ze my sa dneska potrapime ☹ uz je zase hore

majkas
30. aug 2009

idem k nej, papa

lusia_99
30. aug 2009

Miško sa o druhej najedol o tretej zalomil som zvedava do kedy potiahne ale taku hodku a pol počitam 😅

lusia_99
30. aug 2009

ahoooj a uspesne kakanie prajeme aby sta mali spokojne brusko a usmievavy dník 😉

jajona
30. aug 2009

Ahojte,

čo-to som prečítala a po väčšine nás opäť trápia prdíky.
My sme dnes tiež v tomto klube. Od obeda. Presne ako píšete. Strašne máličko spí, každé 3 4 minútky sa budí, pučí sa, mrnká. Strašne nepokojný spánok. Tak sa mu stále ústočka otvárajú a žiaľ nedá sa mu pospinkať.
Kúpime tiež nejaké kvapky, čo ste spomínali.

Dnes som normálne aj bábovku upiekla. Jasné, že manžel bol pri malom, ale aj tak je to úspech...

reilyy
30. aug 2009

🙂 my dnes 1. davka biogaji, uvidim ako zaberu

reilyy
30. aug 2009

ideme do kostola,som zvedava ci sa v polke cesty nerozplaceme

traktor
30. aug 2009

co to je , sme na druhej strane? 😅 , no vidno ze uz sme vsetkyzaneprazdnene maminy 😀 😉

josifek
30. aug 2009

Ahojky všem my se zrovna vrátili z chalupy a malá už vykoupaná napapkáná a spinká.
Všem přeji hezky večer 😉

zuzinaaa
30. aug 2009

ahojte ja iba na skok ,že pozdravím vas babulky mame sa o.k len som unavena jak pes aj vy ste ?? 😀 😀 😀 Pojdem haji pokial aj Mimi spi dobru nocku

babyzuzana
30. aug 2009

no neverim, vsetky v nedelu vecer relaxujete?

zuzinaaa helou teba som tu nevidela dlllho a kde su fotky malej? haa? 😲

alexarisko
30. aug 2009

zuzik sziastok 😀

babyzuzana
30. aug 2009

see ya mafia!

lucim
30. aug 2009

kukuuuk, zdravim nocnicky 😵

alexarisko
30. aug 2009

no, do nam tu este chyba nech zapisem do zapisnice

babyzuzana
30. aug 2009

ja som dnes kojila v aute, v tchibe (v avione) a v restike, tot nas nedelny vylet.... .... trval od 1 co sme vyrazili z domu a o 5 sme uz boli naspat...
a spotreba plienok? 3 ks...

babyzuzana
30. aug 2009

ja ze NOCNIKY 😀 😀

lucim
30. aug 2009

zuzi spravne spravne, este este stale bezi sutaz o najnetradicnejsie miesto na kojenie 😉

inn, rius aspi vendy ... chybaju? 😝

alexarisko
30. aug 2009

😀 my sme vyliezli na dve hodky a kojila som raz medzi tym u babicky v senci, heh hruza

babyzuzana
30. aug 2009

.... a v tom tchibe sa da aj posediet, tak sme si tam sadli na kolacik lebo sme tam kupovali veci a maly uz revaaaal, tak som rychlo odparkla kocik pred taku skrinku kde sa odkladaju spinave pohare, salky a pod. a rychlo sa pozakryvala a kojila de sa dalo a po chvili isla zenska co sedela pri vedlajsom stole odniest po sebe salku a som sa jej ospravedlnila, ze pardon (to ako ze som tym kocikom zablokovala ten pristup k tej skrinke) a ona mi na to hodila hlasku citujem: "to je ok, papat treba, ved kto by ten rev potom tu pocuval" Hehehehe, normaaaalne ma pobavila chuderka.

lucim
30. aug 2009

zuzi no vidis, aj chapavi ludia su, tot aj mna v banke nechali, kym mali doolovrantuje 😝

babyzuzana
30. aug 2009

luci ale henta bola zjavne nechapava... 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre