Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

monr
16. máj 2010

hojky, oslávencom cmuk, hlavne Maťkovi a Sárinke 🙂

lucia32
16. máj 2010

Sárke, Kubkovi a Lukáškovi všetko naj k 10. mesiačikom, Sárke spešl pusinka, Sárka moja neter má dnes 7 rokov 😀
A máme novinu, Natalinka sa pustila a spravila 2 krôčky, doobedu sme úspešne trenovali, až ju to zmorilo a pred 11 zalahla 😀

lucia32
16. máj 2010

Dokial spí, idem ja vyskúšať urobiť tú hmotu na tortu, dúfam, že to nebude prírodná katastrofa 😝 😀

lucia32
16. máj 2010

Normálne, že sa mi aj podarila 😉 aj vyvalkať šla, aj ružičku som spravila...leží odložená v chladničke, v sáčku...bude na tortičku na druhý week 🙂

majkas
16. máj 2010

ahojte,

este si ma pamatate? 😅

v prvom rade dodatocne gratulujeme vsetkym oslavencekom velkym aj malym co mali sviatok a dneska zvlast Sarke a special kiss for our boyfriend MATKO 😲 😲 😲 (cmukacie)
a vsetky fotocky su super, deticky zlatucke, jaj ale to fakt rychlo leti jake su uz tie detvaky velke a jake uz premudrele a sikovne 😀

u nas sa stale borime so spanim, resp najprv so zaspavanim a poslednych par noci aj so spanim, budi sa kazdu chvilu, vobec nema tvrdy spanok, stale sa z boka pretoci na brusko a to ju zmatie, da sa na 4 a potom nevie co dalej... teraz sa mi ju podarilo ukolisat v kociari tak som zvedava ako dlho bude spinkat
ale inac sme zdravi, niekedy mam pocit ze az prislis mudri co ma na jednej strane tesi a na druhej zase niekedy je to boj, napr. uz len vycistit nos da zabrat. a furt je maminkin maznacik co mi visi na teplakoch pri kazdej prilezitosti 🙂

samayka
16. máj 2010

MAjka, ty píšeš o sýkorke?? smejem sa na nej, keď mi hompála na teplákoch 🙂 už som si na doma obliekla rifle, lebo tie jej až tak neplandajú a môže pevnejšie stáť.

inak už pár krát sme ju pristihli, ako si tak sama stojí... že aha, bez držania 😀 😀

a krááásny upršaný dník prajem monr a všetkým ostatným pevné nervy, aby toto počasie vydržali. ja už sa neviem dočkať kedy prestane pršať..v utorok drahý donesie tú bugynu našu novú.. a keby nepršalo, hneď ju aj prevetráme

tak zatial paaa

majkas
16. máj 2010
zumpa
16. máj 2010

ahojte. ako sa mate? moja laurinka si pospinkala pol hodinku a povedala, ze staci... co uz, ale hlavne,ze celu noc prespinka.. ma konci mesiaca ideme na poradnu. som zvedava kolko vazi... 🙂

nykyta
16. máj 2010

ajojte babulky 😉 no luci ty si sikovnica 😉 pol pradla oprateho dalsie caka 😀 😀 😀 hruza 🙄 hadam aj ja sa podujmem na taketo ozdobky na tortu 😕

klara_klara
16. máj 2010

caute babky poradte co robit s dietatom ked prsi....ja uz fakt neviem co vymysliet 😝 😝 😝 😝

klara_klara
16. máj 2010

ani neviem kam by sa dalo ist spat bude az o piatej, da sa vobec v BA niekde stravit peknych par hodin s krpcom???

klara_klara
16. máj 2010

zumpa kolko spava cez den tvoja mala? Lebo moj spava tiez malo, ale v noci tiez spi.

nykyta
16. máj 2010

ahojte 🙂 no akotak poupratovane,poprane a aj babka privezena 😎 😎 mm ma oblickovy zachvat tak od rana lezi a ojojaka 😕 chuda 😕 macko uz spi po nekonecnom nervaceny 😔

nykyta
16. máj 2010

majka mala princezna je uzasna 🙂 krasne fotecky 🙂 a pozeram,ze skoro vsetky mame doma tie nafukovacie bazeniky 😀 😀 je to super vecicka 😀 😀 museli sme dokupit lopticky,lebo sa zahadne postracali 😕 😀

nykyta
16. máj 2010

no zase nikde nikoho tak idem pokracovat v nedelnom upratovani 🙄 🙄 🙄 zatial babulky 😉

traktor
16. máj 2010

matko dakujeee 😵 ...tu dnes pusto...vidno, ze je nedela 🙂 ...u nas v kuse prsiii..teda lejee a je strasna zima...uz su zatopene aj pivnice, / my nastastie nie/...TORYSA nebezpecne stupa...ach jo...

lucia32
16. máj 2010

Helou, helou, dieťa už spí.....
Majka, Tamarka je zlatučká, krásne foto...prezrad značku foťákja, rozmýšlame, že aj my si kúpime niečo lepšie, nejakú zrkadlovku...kludne aj do IP....
Traky....no úžasný je Maťulík, ako krásne chodí, aj padať vie ako, nie ako tá našľa, púšťa sa bezhlavo 😀
A koho že sme tu dnes mali na návšteve? Nejaké nové maminky? Aj ked klara je mi povedomá....

traktor
16. máj 2010

tamarka je krasna 😵 😵 , a nove maminy..no klara uz nie je nova 😉 ..a ta druha...je?..alebo len zabludila? 😀

raona
16. máj 2010

ahojte babky..
dakujeme za gratulky.. 😉

jaaaj to pocasie nas ubíííja, no na obed sme boli aspon u babky, a potom sme po obede vsetci zalahli a pospali si 😉 😉
ale Sara ta by len von sla, chudatko, kazdu chvilu berie topanky a bucha nimi na dvere... ale co, kde mozme ist v takejto kose a vetrisku.. ☹ ☹

Maji, krasne fotocky..

raona
16. máj 2010

aaa jasne som zabudla, aj my prajeme vsetko najkrajsie najlepsie, hlavne zdravicko vsetkym oslavencom 😉

lucia32
16. máj 2010

Aj u nás vkuse celý deň prší...no hrôza...Naty tiež chcela ísť von, tak sme búchali aspon po okenných sklách 😀

traktor
16. máj 2010

nasho matka ani netahalo von...sa hral ...ale akosi viac spal...teda spi tak ako stale 4 x cez den ale dnes ovela dlhsie...aj teraz chrape ako drevorubac....som zvedava, ci v noci nevstane..ze vsak ideme von 😀

traktor
16. máj 2010

ajaj...hlasili , ze torysa vysokoooo...tak hadam sa nevyleje...

lucia32
16. máj 2010

Traky ahoooj, tak 4x cez den...paráda, my len ráno a naobed...potom až o pol 7...aj ked mrzutko bola, ale nechcela sa dať zlomiť 🙂

majkas
16. máj 2010

daujeme za pochvaly 🙂

luci zrkadlovka aj obyc automat su obidva sony, neviem presne ktora foto bola fotena ktorym

traky Matko je uzasny, a ten styl jak nakoniec povedal mama to bolo jakdo kelu uz ma tolko netoc radsej mi pomoz vybrat konecne nieco z tej krabice

nyky tak si sikovnica ked vsetko stihas a to este v nedelu, sak v nedelu sa ma oddychovat 😉

u nas tiez strasne fuci a prsi tak sme nikde neboli a Tami nakoniec spala do druhej tak sme sa tesili a potom smeju uz nedavali spat tak uz pekne spi. normalne dakujem Bohu ze ju mozem kojit lebo si neviem predstavit ako inac by som ju uz po x-ty krat uspala 🙂

raona
16. máj 2010

jaaj u nas sa este ani zdaleka nespííí 😒

majkas
16. máj 2010

juuuj traky tisko zavidim, my sme radi ked aspon raz za den spi

a ahojte, som si myslela ze tu nikto nie je

majkas
16. máj 2010

luci a to co za tortu si piekla, foto neni?

traktor
16. máj 2010

vsak preto ma mamu zavislacku..bo vecne spi 😀 ..ostatok deti je uz samostatny... 😉 ...ja mam pocit, akoby ani nemalo prestat prsat.....po ceste ide prudom voda, ..leje v jednom kuse a dost intenzivne, citelne sa ochladilo...fuuuuuuuuuuj

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre