Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

bea1
19. máj 2010

Ahojte, k téme UM a MM - ja už kojím len večer, ranné mliečko sme nahradili Sunarom, lebo MM už nemám tak veľa, aby to
malej stačilo. Aj doktorka ma ubezpečila, že stačí, ak kojím raz deň. Sunar jej dávam aj niekedy cez deň, má to ako olovrant.
Večer nikdy nemám problém s kojením, potom ešte pijeme ako doplnok riedku nočnú kašu. A takto budem pokračovať do 1 roka malej, štupel má teraz 10 a pol mesiaca.
Držím palce synovi Marekovi do nemocnice.
Inak, aj my sme skúšali panga - je to dobrá rybka a malá sa ide potrhať - pridávam jej k tomu aj zeleninku a to je ale
bašta.

acerka
19. máj 2010

tak maly nakoniec pospal 3 hodinky, zjedol cely obedik a teraz lozi a nuri co by rozbil 😀 😀
zachvilo pojdeme von 2 dni sme neboli a je z toho nervozny...ma kocikovy abstak 😀 😀 😀

vendulacky
19. máj 2010

tak my máme po obědě a venku je zas od rána chcavec...no jak já to s emčou doma vydržím? Resp. ona se mnou 😀 Žádná kultůra, žádný panorámata....

Večer opět nemůžu na zumbu, X se neutrhne dřív z práce....

Jinak jsem vám nepopsala včerejší den ve fitku. Mají tam dětskou školku, takže mamina se může potit a o dítko je postaráno...No emča to odpískala dřív, než jsem si stačila nazout cvičky 😀 Nejdřív jsem tam byla s ní, moc se netvářila, ale neplakala. Tak jsem zkusila jít, jestli bude brečet, tak mi jí teta donese...no do 5 min byly u mě 😀 Emča nepatří k těm dětem, co se rychle adaptují, tak to zkusíme příště zas, snad se zaběhne. Budem aspoň natrénované do září, kdy nastoupí na 2 půldne v týdně do jesliček.
Takže emče se donesli hračky do tělocvičny, lozila a byla v klidu, zatím co já se dřela...trenér mi jí třeba v kliku dal na záda, že zátěž 😀 Střídavě mi teda visela na teplácích, doma mi je občas stáhne jak se zavěsí 😀 😀 Ale nehoda se naštěstí nestala 😅
luci, tak at vám to dobře dopadne, co malému operujou? Fotbalové koleno? 😅

acerka
19. máj 2010

tak ideme konecne von, papaaa 😉

lucia32
19. máj 2010

Konečne som dočítala 😅

majkas
19. máj 2010

juuj za dena pol 15 stran? tak to nestiham docitat, ale dakujem za podporu s tou mojou potencialnou celiakiou

lucka fdufam ze malemu vsetko dobre dopadne a nech je cim skor doma

idem balit, ak sa nic nepredvidane nestane tak zajtra cestujeme, este musim pozehlit par veci tak len tak nerychlo vas zdravime a hadam sa mi podari obcas kuki. mali by sme sa vratit v utorok
papa

adka12
autor
19. máj 2010

caute babule, neviete mi poradiť, kde by som našla takéto šlapky a či existujú aj vo veľkosti 19 alebo 20?
http://deti.bazos.sk/inzerat/3860609/Krosky.php

sevzuz
19. máj 2010

adka existuju, my mame doma 20 maskacove, ale ja to lukimu nedavam lebo su mu velke, resp, na dlzku dobre ale siroke 😒
a aj tak sa mi nepaci ako by v tom lietala nozicka, nechcem ta odradzat ale myslim ze baby budu mat rovnaky nazor, pre nasich drobcov co ledva chodia je to nevhodne a to preto ze to nema pevnu patu a ani priehlavok,
min. rok ked som este bola tehula tak mi dala suseda strazit jej malu, videli sme sa asi 3 krat na schodoch ale sak co nespravis pre dobre susedske vztahy a mala my furt plakala a som s nou chcela ist von lebo u nas to bola pohroma a mala mala len tieto slapky a to uz mala dva rocky a tak sa jej v tom blbo chodilo stale sme stali sa jej to vyzuvalo, no proste hruza, ledva kraca a este aj toto 😠
tak vtedy som sa zapovedal aze toto nikdy v zivote svojmu drobcovi na nozku nedam

lucia32
19. máj 2010

Adka...ja si to myslím tiež ohladne tých šlapiek žabiek, je to gumové a ťažké, nepohodlné....radšej penové sandálky...naša Bianka ma podobné a sú super, aj Natynke kúpim...
http://www.google.sk/imgres?imgurl=http://www.a...

lucia32
19. máj 2010

Vzadu má Bianka pevné pútko, Natálke budem hladať s pevnou pätou, ale materiálovo sú fajn
😉

lucia32
19. máj 2010

Majkas...tak príjemné balenie a ešte príjemnejšie cestovanie...a Dakujem 🙂

lucia32
19. máj 2010

tak som našla na nete aj s pevnou pätou, takže sa vyrábajú aj Adidy 😀 , teda už som videla, tuším traky pre Maťuška kúpila...ale na značke mi až tak nezáleží, hlavne nie čínu...to ja nerada...kukala som aj protetiky, aj slovobuv...však uvidíme...možno ani leto nebude 😅 , fúúúj, ale som pesimistická 😝

zaba2707
19. máj 2010

ahojte bambulky a detuchy 🙂 hlasi sa stratena zaba snad si este spomeniete 🙂

chodim do prace na pol dna a okrem svojej roboty zastupujem kolegynu tak nemam sancu sem chodit nestiham .... dodatocne vsetkym detickam gratulka aj minulym aj dnesnym 🙂 my mame treti zub min. tyzden bol Fifo velmi mrzuty a zly kvoli tomu. Tento tyzden sa konecne zlepsilo v jaslickach rano ked prideme usmev na tvari a uteka si k hrackam, ziadne fnukanie a revy uz vobec nie krasne tam papa aj spinka 🙂 proste uplna zmena tak dufam ze nam to tak uz zostane klop klop

traktor
19. máj 2010

boli sme sa prejst a sme tu... 😉 ..adka napohlad su rozkosne, ale total nevhodne, dietatko teraz potrebuje pevnu topanocku, ak nechces mat neskor problem...jedine, ze ich bude mat ako len na frajerinku do kocika, ze v nich chodit nebude...dolezite je aby topanka mala plnu pätu...ak nechcete mat vykrivene nozikcky....viem o com hovorim, pri simonke som o tom nevedela, som jej davala rozne krasne sanalky a jednu nozicku sme museli potom riesit...doterz vidno na jednej topanke, ze je viac vycaptana...

traktor
19. máj 2010

majka stastnu cestu 😉 , zabka, to je super, ze si fifo tak zvykol 😉

sevzuz
19. máj 2010

babule co ste z ciech asi brusi, je v Zline nejaky obchod s detskymi vecami, mam na mysli kociky a autosedacky, by som tam pozrela autosedacku pre maleho, pretoze sa v nedelu chystame do ZOO 😅

lucia32
19. máj 2010

Šéf vraví štyrom zo svojich podriadených:
"Je mi ľúto, ale vrámci šetrenia budem musiet jedného z vás prepustit."
Zamestnanci na to:
CERNOCH: Ja som chránená menšina.
ZENA: Ja som zena.
NAJSTARŠÍ PRACOVNÍK: Ak ma vyhodíte, zazalujem vás za vekovú diskrimináciu.
Na to sa všetci pozrú na posledného kolegu.
BIELY MLADÝ MUZ... chvíľu rozmýšľa a potom vraví: Myslím, ze som gay.

😀

sevzuz
19. máj 2010

ahoj zabi,
to sa tesim ze si fifo tak oblubil jaslicky asi sa tam k tym detickam pekne chovaju, to je super a potom ked pojde do skolky tak vy uz problem mat nebudete 😉 a gratulka k zubku

traktor
19. máj 2010

lu 😀

samayka
19. máj 2010

ahojte mamušky

luciiiim - matejkovi šeeetko naj k poslednému mesiačiku v rokuuuuu 🙂 joooj ako to letí. cmuuuuuk od spiacej sýkorky 🙂

dočítavala som vás len tak letmo. ale k tomu pangasovi sa vyjadrím - môže to byť poplašná správa... ja som však raz videla na spektre jeden francúzsky dokument, kde ukazovali v čom to celý život pláva... nie ďakujem. neprosím si splašky po číňanoch... ale je to na vás. či uveriť či nie...

zaba2707
19. máj 2010

dakujem babulky, no je to otocka o 180 min. tyzden som este odchadzala zo slzami ako vzdy plakal ale bol aj doma v celku "zly" v nedelu sme objavili ten treti zubok a od vtedy ako by utalo len aby som to nezariekla 🙂

aaaa o mesiac ideme na dovcuuuuuuuuuuuu tak sa tesakujem 🙂

sevzuz
19. máj 2010

zabi a kaaaaam?

lucia32
19. máj 2010

žabka tak sa tešákujem s tebou....tak vidíš ani to nebolelo 😀 , naša mica je doma s babi už pol roka a mne to už ani čudné nepríde, že ja som tu a ona tam...jednoiducho tak to je a inak nebude 😝 , čo už, ked musíme robiť na peniažky 🙄 Ale maminka ju ľúúúúbi 🙂
Maťkovi od lucimky všecičko naj k 11 mesiačikom a takisto aj Lukáškovi od sevzus...cmukací 😲

sevzuz
19. máj 2010

luci dakueme odovzdam

vendulacky
19. máj 2010

zabi, to je super, že se ti malej už adaptoval, zrovna jsem tu dneska řešila stejnej problém...zkusila jsem včera v dětským koutku ve fitku a ani náhodou, obávám se září. Je mi jasný, že to zvládnem, ale srdíčko bude krvácet.
Jak jinak v práci? Vítáš změnu nebo vzpomínáš na blaho domácího prostředí?

Kam jedete na dovču? My odjíždíme v červnu do itálie, se taaak těším 🙂

Holky, zrovna tu mám požadavek od známý na koupi různých bezlepkových potravin. Jedná se o sušenky, krekry něco na zobání a mlsání. Nevíte kde to mám hledat? Prodávají to i v normálních obchodech?

luci, dobrej vtip 😀

hathor1231
19. máj 2010

haloooo mamule babule 😀

vendi,kam na dovcu? na slovensko a do ciech 😀 minieme tam tolko penez,ze by sme mohli ist na mesiac smer egypt 😅

boli sme sa dat odvazit,uz pomalicky priberame,ale stale sme o kilo lahsi akoby sme mali byt. ale aj tak nas pochvalili lebo neschudla ale priebrala 😵 mame 8kg...

zmurkaz
19. máj 2010

Vendy ... tak u nás to predávajú v Bille ... a v obchodíkoch zdravej výživy ....ale oveľa lacnejšie to víde, keď si to objednám cez lekársky predpis - len neviem, či to tak funguje aj u vás 😉

zmurkaz
19. máj 2010

no a ma napadlo - niekedy aj v Jednote 😉

traktor
19. máj 2010

aha duha 2x , len tu druhu slabsie vidiet 🙂 ...a na druhej fotke moje slniecko 😵

zmurkaz
19. máj 2010

😵 😵 😵 😵 😵 😵 - jéééé

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre