Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
26. jún 2010

majka moj magister zarucene zo prsenice nie je ... to su ciste krasne bylinky. uz ti lejem 🙂

lucim
26. jún 2010

majka nepi vodu zo zehlickyyyyyy 😝 😝 😝

vendulacky
26. jún 2010

tak jsem se byla mrknu a z postýlky bylo slyšet jen jak drtí dudana 😀

vendulacky
26. jún 2010

asi zaplatím a půjdu 😀 válka zkončila, tak možná i usnu 😀

lucim
26. jún 2010

ven no vidis, emca ma spanok ako drevorubac. 🙂

majkas
26. jún 2010

@lucim to nie je zo zehlicky, to mam zvlast lebo sa zo mna otlko odparilo ze musim aj ja doplnat nie len do zehlicky 😀

traktor
26. jún 2010

@majkas jej konecne jedna chlorova.. 😀 😀

vendulacky
26. jún 2010

tak brou noc prďolky, moc to nepřežeňte, ať jste zejtra fit🙂

papa a brou nocku

traktor
26. jún 2010

a sa lucim, idem do sprchy..lebo som prepla na film o mravcoch a teraz ma vsetko kuse 😀 ..dobru nocku a nepite vela, nech vas hlavky nebolia 😉 ....a dufam , ze nykyn macko bude v poriadku, ze uz dostal liecik a sladko spinka..dobru nocku vsetkym 😵 😵 😵 😵

majkas
26. jún 2010

no chlorova prave dosla tak idem asi spat. radsje uz teraz aby som rano nemala velku opicu 😝 😀
dobru noc 😉

majkas
26. jún 2010

jej jak sme sa vsetky tri naraz rozlucili o 23.26 🙂

tak este raz dobru 🙂

lucim
26. jún 2010

dobru noc pusinky . 😵 😵 😵
a majka dik, to nie je terarko, to je na zivo, matko sedi par cm od leva, je medzi nimi plexisklo. 😉

ani3012
27. jún 2010

Dobré ránko júlovky a v šetko najlešpšie ročným detičkám !!!! 😵 😵 😵 😵 😵

@mousa Amálka má dnes presne jeden rôčik 😵
Amálka sa narodila o 6 dní skôr 27.6.2009 s pôrodnou váhou 4000gramov a dlhou 49 cm
https://www.modrykonik.cz/fotoblog/mousa/album/...

@susy malý Maxim sa tiež vypýtal na svet presne pred rokom 😵
Jeho dátum narodenia sa posunul o 8 dní skôr na dátum 27.6.2009.Na maminku zažmurkal 50cm chlapček s váhou 3520 gramov.
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/susy/

@samayka a nezabúdame aj na našu Elušku,ktorá tiež dnes oslavuje presne 1 rok 😵
Eluška prišla o 12 dní skôr a to 27.6. 2009 s pôrodnou váhou 3050 gramov a 50 cm
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/samayka/

@jennna Dianka prišla na tento svet 27.6.2009 -presne pred rokom 😵
Dianka mala skoro zhodu v predpokladanom dátume narodenia a čo malo byť o deň neskôr. Na svet prišla s váhou 3320 gramov a 52 cm
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/jennna/

@simonito Amélie dnes oslavuje tak isto jeden rôčik 😵
Améli prišla na svet o 5 dní skôr 27.6.2009 . K bračekovi Šimonkovi pribudla 3150 gramová a 48 cm sestrička

@piatok Leonard má dnes tak isto jeden rôčik 😵
Na svet prišiel o 15 dní skôr ako mal-27.6.2009 s pôrodnou váhou 2800 gramov a 48 cm

Meniny oslavuje: Ladislav/Ladislava, Samson, Sulamita
Meniny oslavuje v ČR: Ladislav , Ladislava, Samson

Kalendárium:
♦ Svetový deň rybárstva (oslavuje sa od 1985)

a nesmieme samozrejme zabudnúť na našu o mesiac mladšiu Karamelku-Simonku 😵 😵 😵
brusinka.pusinka................27.7............... Simonka má dnes presne 11 mesiačikov

Všetkým detičkám prajeme len to najlepšie,veľa zdravíčka,šťastíčka aby maminkám robili stále len radosť 😵 😵 😵

ani3012
27. jún 2010

ale baby,viete čo som teraz zistila?Že keď kliknete na meno v zavináči,tak sa vám otvorí fotoblok 🙂

traktor
27. jún 2010

@mousa @susy @samayka @jennna @simonito @piatok vsetkym vasim drobcekom k prvemu rocku vsetko najlepsie, vela zdravicka a štasticka v celej rodinke 😵 😵 😵 😵 cmuuuuk...a brusiiiiii karamelke vsetko najlepsiek vymesaciu a nech vam robi stale taku radost a tiez vela zdravicka a stasticka v celej rodine 😵 😵 😵

traktor
27. jún 2010

@nykyta dufam, ze ste z mackom v poriadku a ze teplota aj hnacky ustupili..

adka12
autor
27. jún 2010

dobré ránky baby, prosím poradte... Saška má od včera večera zvýšenú teplotu na 37. Vôbec neviem z čoho, lebo je v pohode, ani sople, ani kašel, ani ušká si nechytá. z čoho to môže byť?

anavi85
27. jún 2010

@adka12 nas Adusko mal zvysenu kvoli zubkom, ked sa prezeravali dasna, nejdu jej nahodou dalsie zubalky???
🙂

adka12
autor
27. jún 2010

@anavi85 no je to možné, stále má ruku v ústach, ide jej 2 dolná sa mi zdá, ale už má 7 zubov a ani pri jednom sme toto nemali.
Tak teraz neviem, či s ňou byť doma alebo čo, lebo sme chceli ísť za rodičmi na chatu ked je konečne pekne...
ALe nechcem jej pohoršiť ☹

adka12
autor
27. jún 2010

@anavi85 a akú mal Adko teplotu pri tých zúbkoch?

traktor
27. jún 2010

@adka12 teplota 37 este nic nemusi znamenat...mozu to byt len zubky...pokial je spokojna tak nestresuj..kludne by som isla aj na chatu, pribal si vsak lieky proti teplote, keby nahodou..

traktor
27. jún 2010

..a co bolo pri jednom zubku pri druhom platit nemusi..pri dalsich kludne moze dostat aj vysoku horucku, aj hnackovat aj timoze prestat papat....moze ale nemusi..kazde dietatko to ma ine..

anavi85
27. jún 2010

@adka12 okolo 38, bol taky nesvoj

adka12
autor
27. jún 2010

a som čítala, že to môže byť aj z prehriateho organizmu. My máme v byte dosť teplo ale večer a v noci nechcem vetrať, lebo saška je non stop odkopaná.

traktor
27. jún 2010

tak jej oblec len nieco lahsie ...deticku su stale v pohybe, nemusia byt naobliekane

anavi85
27. jún 2010

@adka12 no to neviem, ale je to mozne...my mame stale otvorene, aspon dve okna...no a Adusko sa tiez stale odpopava, to je po mne, ale zase je aj v tom, ze sme stale viac vyzleceny ako obleceny a je nam tak llepsie...ja to beriem, ze ked mne je tak dobre, tak nebudem robit naprieky sebe a ani jemu 😉 ...my sme taky cela rodina, iba drahy musi mat ponozky, tricko a podobne...

traktor
27. jún 2010

inak u nas jke dnes zas zima jak v ruskom filme 😠 ...fuciiii, zamracene, a riadna kosa..treba hrubsiu bundu...a vraj, ze sa otepli..

adka12
autor
27. jún 2010

Traky u nás v BB je krásne, svieti slniečko a bez obláčka. Neboj, zajtra to iste dorazí aj k vám 😵

traktor
27. jún 2010

@anavi85 😀 ..u nas som ja zamrznuta, ostatok chodi uplne ze nalahko.este aj bez ponoziek..a skorej mna chyti nadcha..im nic nie je 😉

traktor
27. jún 2010

@adka12 ..tak ta beriem za slovo 😉 ...aspon kustik slniecka keby bolo...dnes asi ani von nepojdeme, vsak nas odfukne..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre