Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
11. júl 2010

a dnes sme nezaspinkali ani na zemi ani vo velkej posteli ale v postielke 😉

traktor
11. júl 2010
sorciera24
11. júl 2010

ahojte, dakujeme ku gratulaciam.....foto sa mi neda pridavat, su na FB 😉 len take zhrnutie k 1. rocku: este nechodime, len popri nabytku, za jenu ruku, ale stvrnoskujeme o dusu, vieme povedat asi 8 slov, okrem mama, baba, dede, aj nene, ci dob dob, tik tak, tma a pod. 😉 mame 4 zuby, pytame sa coraz castejsie na nocnicek a papame o dusu vsetko 😉ale este sa aj kojime 😉 a na zaver, najlepsie, dnes dal Risko nam darcek v podobe prvej prespanej noci 😉

majkas
11. júl 2010

kukuk

CHODIME!!!! 🙂 🙂 🙂

majkas
11. júl 2010

mame za sebou dneska tury z izby do izby, ale musi najprv ist za rucku, potom sa pusti a slape, samam este nejde od nabytku ale to sa uz pocita ci nie?

majkas
11. júl 2010

pozeramz e sme zmeskali vela gratulacii nasim kamaratom a kamaratkam, tak dodatocne vsetkym detickam julovciatkam zelame vela zdravicka a krasnych usmievavych dni 🙂

majkas
11. júl 2010

@traktor traky Matko je perfektny, ste museli mat zabavu 😀 a sa mi zda ze dost vyrastol, tak je nejaky chudsi a dlhsi 🙂

a @lucim foto z dovolenky 😵 uz som aj zopar okomentovala 🙂

traktor
11. júl 2010

@majkas gratulujem ku chodeniu 😵 , a ano, matko sa teraz vytiahol aj schudol...chce byt za modela 😀 😉

ani3012
11. júl 2010

ja že co ta moja drnda kúše....vytiahla z koša kosť 😝

@majkas tak už aj vy bežkáte ? Veľa šťastných kilometrov 🙂

@traktor ale aj tak sa mi tie deti zadajú rovnaké,keď sa vyvádza 😵

ani3012
11. júl 2010

@sorciera24 Riško vie čo sa patrí 😀

battole
11. júl 2010
vinka
11. júl 2010

@battole krásne fotky.A tvoja šarlotka tak vyplazuje jazyk jak moja Chiara.Furt jej hovorím,že si zahryzne a bude spokojná 😀 😀 😀

vinka
11. júl 2010

@traktor toto som videla na FB jak som sa dobre nasmiala. 😀 😀 😀

lucim
11. júl 2010

ahojte pusky 🙂

anavi85
11. júl 2010

ahojte, som ani nemala moc casu sa tu ukazat, len som nakukla a zdrhla 🙂, sme si uzivali krasny vikend...Adusko mam robi velku radost, aj ked je to taky diablik s anjelskou tvarickou 😀
uz sa konecne odvazil a zacina chodit aj po chodniku, doteraz len po travicke 🙂
az ked si pozeram fotecky a vidim na konikovi ako sa rodia nove julovcata si uvedomujem ako ten cas leti, uz to bude rocik co budem mamou a je to to najkrajsie povolanie 😉

ani3012
11. júl 2010
battole
11. júl 2010

@vinka stale ho vyplazuje, ale zatial jej nic na to nehovorim, lebo to robi iba ked sa tesi 😀 😝

traktor
11. júl 2010

ahojte 😉
@ani3012 ani veru, ked vystrajaju , akoby ich jedna matermala 😀
@battole krasne fotecky 😉 a mam otazku?...preco sa pise , ked su cerstve deticky rocne, ze zacinaju 2 rocik?...nemalo by byt , ze zacinaju prvy rocik...potom ze koncia prvy rocik a zacinaju druhy rocik?...dufam, ze chapete co sa pytam ...bo ja to nechapem 😀 😀 😀 ...

battole
11. júl 2010

@traktor nie ja nechapem 😀 , skus este raz

lucim
11. júl 2010

@traktor matko je uuuzasnyyyy , betarisko jeden 🙂 🙂 🙂
@samayka dik za podporu, no tak som zvedava, co z toho bude, ci uz konecne dalsie zubaky.

@battole zlaaaatunka je lotinka na tych fotkach. 🙂
@sorciera24 gratulko velke riskovi, nech vam robi radost. 🙂
@majkas dik za komenty, a gratulujeeeem k chodeniu. 😵 😵 😵
ahoj vinka 😉

traktor
11. júl 2010

@battole 😀 😀 😀 😀

traktor
11. júl 2010

ja to inak chapem..len nechapem a sami to takto nepaci...chapete? 😀 😀

samayka
11. júl 2010

@traktor - 😀 😀 tak niekto má aj nultý rôčik, ale my už začíname druhý 🙂 lebo napríklad 11. júla už raz zažila, tak zažívame druhý krát 🙂

@battole, @vinka - sýkorka nevyplazuje, len keď niečo mňamkové vidí... jej hrozí pri tolkých zúbkoch skutočné zahryznutie a toho sa asi bojí 🙂

lucim
11. júl 2010

traky lebo prvy ich rok zivota si prave odzili, ukoncil sa ich prvymi narodeninami. od dalsieho dna zacina druhy rok. tak ako ked sme boli tehu hned po oplodneni v prvom mesiaci, a nie v nultom. 🙂

ani, tu pesnicku mam rada 🙂

ani3012
11. júl 2010

takto:
ak začínaš piecť tortu,hovoríš,že pečieš prvú tortu,keď ju dokončíš a začneš hneď piecť ďaľšiu,tak hovoríš,že pečieš druhú tortu . môže to tak byť ?

battole
11. júl 2010

a aj ja sa chcem pochvalit:
boli sme dnes vonku pri nasej a Sarlotka uz sa pomalicky dva tyzdne pusta sama chodit, ale zatial iba po rovnom. A pri fontane su kocky, male a velke medzery medzi nimi, tak som myslela, ze bude len za rucku, alebo nebude vobec. A ona sa sama pustila, ani som jej nechybala.
No normalne som mala pocit, ze uz mam "dospele" dieta 😀 😀 😀 chichichi, to bol suprovy pocit 😀

traktor
11. júl 2010

vvsak pisem ze ja to chapem....len sami to nepaci....my budeme aj tak pisat , ze mame rocik...bo ta dvojka sa mi vobec nepaci...ja mam este babo 😀 😀 😀 😝

traktor
11. júl 2010

@ani3012 😀

battole
11. júl 2010

@samayka no my este nemame zubky, tak my mozme este vyplazovat 😀

ani3012
11. júl 2010

a pritom tá torta ešte nieje dokončená
To máš ako keď niekto povie,že čo to stálo ? Bez 5 korún 100

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre